Nejkrásnější blahopřání pro Bohuslavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 7. července a svátek slaví Bohuslava. 

Už jste jí popřáli? Hezké přání k svátku Bohuslavě udělá radost a zvedne náladu. 

Pokud hledáte inspiraci na to jakou gratulaci poslat tak jste tady správně. 

Udělali jsme pro vás výběr těch nejlepších blahopřání k jmeninám, tak se inspirujte!

Básničky k svátku pro Bohuslavu

Máte rádi milé a jednoduché verše? Tak tohle bude to pravé přání k svátku. Nemusíte sami nic vymýšlet, jen si vyberte gratulaci která se vám líbí nejvíce, zkopírujte a jednoduše pošlete ve zprávě.

Dneska svátek slaví Bohuslava, je to ale skvělá zpráva. Ten nejkrásnější den ti přejeme, a moc ti k svátku gratulujeme. Bohuslavo, přejeme ti krásný svátek!
Svátek slavá naše Bohunka, je to naše holka hezounká. My ji gratulaci posíláme, a v srdci ji stále máme. Přejeme ti krásný svátek, Bohuslavo!
Venku už je krásné počasí, a ty nám kveteš do krásy. Krásné jmeniny ti přejeme, a jen to nejlepší pro tebe chceme. Bohuslavo, přejeme ti nádherný svátek.
Venku krásně svítí sluníčko, ty máš svátek naše holčičko. Moc na tebe myslíme, jsi naše děvče jediné. Bohunko, přejeme ti nádherný svátek.
Posíláme ti přání k jmeninám, Stále na tebe v dobrém vzpomínám. Přeji ti k nim mnoho radosti, a aby vyhnuly se ti starosti. Přeju ti krásný svátek, Bohuslavo!
Je tady zase ten den jmeninový, chceme ti popřát hezkými slovy. Aby byla jsi vždy veselá, a trápit se nikdy nemusela. Bohuslavo, přejeme ti hezký svátek.
Nejraději bych ti dal karafiátek, když je dneska tvůj svátek. Bohužel spolu dneska nebudeme, ale snad se zase brzy sejdeme. Bohuslavo, přejeme ti nádherný sváteční den!
K jmeninám ti posíláme tento vzkaz, aby ti šlo všechno snáz. Moc na tebe všichni myslíme, jsi děvče naše jediné. Přejeme ti krásný svátek, Bohuslavo!

Vtipná rýmovaná blahopřání

Básničky se vám líbí, ale přijdou vám trochu nudné? Zkuste vybrat jeden z těchto veselých veršů, které jsme pro vás napsali. Taková gratulace k svátku Bohuslavu nudit určitě nebude.

Jak jmeniny má Bohuslava, to zase bude velká sláva. Dáme si spolu přípitek, dej si s námi bez výčitek. Krásný svátek, Bohunko!
Svátek dneska slaví naše květinka, to je pro pořádný večírek záminka. Dneska měla bys to oslavit, a s námi hezky se pobavit. Bohuslavo, přejeme ti krásný svátek!
Dneska na tvůj svátek připíjíme, a dneska večer se rozhodně uvidíme. Těší se na tebe celá partička, až za námi přijde naše jednička. Bohunko, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska měli bysme s tebou tančit, až nám dech nebude stačit. Slavit budeme jak se patří, s spát půjdeme až nazítří. Bohuslavo, přejeme ti nádherný svátek!
Dárková kytice barevných tulipánů.
zdroj: pinterest.com

Klasické přání k jmeninám 

S jednoduchým textem nešlápnete vedle. Tato přáníčka jsou milá, upřímná a vyjádříte jimi přesně to, co vyjádřit chcete. Takovou gratulaci k svátku Bohumile můžete poslat v sms zprávě a nebo ji můžete napsat do papírového přání. 

Naše milá Bohuslavo, dneska jsou tvé jmeniny a my ti k ním ze srdce přejeme nekonečnou pohodu, lásku, štěstí a hlavně to zdraví. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Bohuslavo, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme to nejlepší, aby tě potkávalo jen to dobré a abys byla v životě neustále spokojená, šťastná a veselá. Krásný svátek ti přejí …
Bohuslavo, v tento nádherný letní den je tvůj svátek a my ti k němu chceme popřát mnoho pohody v rodinném kruhu, zdraví, ale taky úspěchu a porozumění. Ten nejlepší svátek ti přejí …
Milá Bohuslavo, přejeme ti abys dnešní sváteční den oslavila podle tvých představ a s těmi lidmi, které máš vedle sebe nejraději. K tomu ti ještě přejeme spoustu lásky, zdraví a štěstí. Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše drahá Bohuslavo, letos ti k tvým jmeninám bohužel nemůžeme popřát osobně. Ale to nic nemění na tom že ti všichni přejeme spoustu lásky, zdraví, radosti a pohody. To vše a mnohem více ti přejí …
Nejdražší Bohuslavo, je tady opet tvůj významný sváteční den a my ti k němu přejeme mnoho úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě a aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Přejeme ti nádherné jmeniny.
Bohunko, ty máš dneska svátek a my ti k němu přejeme aby jsi byla i nadále zdravá, spokojená a hlavně veselá. Mámě tě moc rádi a myslíme na tebe. Hezké jmeniny ti přejí …
Bohuslavo, jako každý rok jsme si na tebe vzpomněli a posíláme ti gratulaci k svátku. Přejeme ti aby se ti ve všem dařilo a aby ti vnoučata dělala i nadále velkou radost. To vše ti ze srdce přejí …
Milá Bohunko, přejeme ti abys tento tvůj velký jmeninový den oslavila jak se patří a s těmi, které máš nejraději. Moc na tebe vzpomínáme a máme tě rádi. Krásný svátek ti ze srdce přejí …
Bohuslavo, protože je tady den tvých jmenin tak ti přejeme moře dobré nálady, veselých příhod a hlavně lásky a zdraví. Buď moc spokojená a šťastná. Nádherné jmeniny ti přejí …

Veselé obrázkové gratulace

Už jste někdy zkoušeli gratulovat k jmeninám vtipným obrázkem? Pokud ne tak k tomu máte skvělou příležitost to vyzkoušet. Takové přání k svátku Bohuslavu rozhodně rozesměje. 

GIF blahopřání Grafileld s kytkama.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání přípitek s vínem.
zdroj: tenor.com
GIF přání žlutá kočka s vínem.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání tančící holčička.
zdroj: tenor.com
GIF přání tančící tety.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

Papírová přáníčka jsou skvělým dárkem k svátku, ale pokud ho ještě k tomu vyrobíte sami tak rozhodně uděláte dojem. Ještě jste to nikdy nezkoušeli? Nemusíte se bát že by se vám to nepovedlo. Tento snadný video návod vám pomůže vyrobit nádherné blahopřání za pár minut. Tak vemte lepidlo a nůžky do ruky a jdeme na to!

Jak se vám líbila naše blahopřání k svátku? 

Je jedno které z nich si zvolíte, každé přání k svátku Bohuslavě udělá radost. 

Udělejte si chvilku a pošlete alespoň rychlou zprávu, oslavenkyni to moc potěší.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X