Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Hedviku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 17. října a svátek slaví Hedvika.

Pokud znáte nějakou paní nebo slečnu s tímhle neobvyklým jménem, rozhodně jí nezapomeňte poslat hezké přáníčko.

Srdečné přáníčko k svátku Hedvice rozhodně udělá obrovskou radost.

Hledáte-li však trošku inspirace, jste na správném místě!

Napsali jsme vám překrásné básničky, texty a obrázky speciálně pro vaši oslavenkyni. A to navíc zcela zdarma!

Kopírujte, posílejte a upravujte jak je libo!

Klasické přání k svátku pro Hedviku

Hledáte milé, srdečné a decentní přání k svátku pro Hedviku? V tom případě by pro vás mohly být tyhle sváteční blahopřání správnou volbou! Napsali jsme pro vás krátké a milé texty, se kterými krásně vyjádříte, jak moc na oslavenkyni myslíte. Zvolte si jeden z našich nejlepších tipů!

Naše nejmilovanější Hedviko, po roce je tu opět tvůj krásný svátek a my ti chceme s tou největší radostí poblahopřát! Přejeme ti mnoho úsměvů, kamarádů a nespočet nádherných zážitků. Dnešek si pořádně užij. Všechno nejlepší k jmeninám ti přejí …!
Naše nejdražší Hedviko, jsi naše oblíbená holčička, a proto moc dobře víme, že dneska máš jmeniny! Tak se hoď do gala a pořádně to oslav. My ti přejeme spoustu lásky, pohody, dobrá nálady a nádherných zážitků. Užij si svůj svátek! Velkou pusu a gratulaci ti posílá …!
Naše drahá Hedviko, posíláme ti obrovskou gratulaci a doufáme, že si dnešek užiješ na maximum s lidmi, které na tomto světě miluješ nejvíce. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše milovaná Hedviko, skoro jako by to bylo včera, co jsi měla naposledy svátek a už je tady zase! Rádi bychom ti rádi k tvému dnešnímu svátku popřáli spoustu úspěchů jak osobním, tak samozřejmě v kariérním životě. Ať se ti vydaří všechno, co si vysníš. Nádherný svátek ti srdečně přejí …
Milá Hedviko, po roce opět nadešel tvůj významný den a my bychom ti k němu chtěli popřát, aby ses měla vždy nádherně, byla zdravá, veselá a dnešek sis užila na maximum s lidmi na kterých ti záleží nejvíce. Báječný svátek ti dneska přejí …!
Naše nejdražší Hedviko, za celou naši rodinu bychom ti chtěli srdečně popřát, spoustu štěstí, zdraví, lásky a nekonečno nádherných zážitků. Doufáme, že tvůj život bude vždy jedno velké hezké dobrodružství! Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše nejmilejší Hedviko, tohle přání ti posíláme jako připomínku, aby jsi dnes zhřešila tou největší dobrotou! Doufáme, že se ti vždy bude všechno dařit, a dnešek si užiješ přesně tak, jak sis ho představovala. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Drahá Hedviko, doufáme, že se ti v životě splní všechna tvá nejtajnější přání a podaří se ti vždy vše, na co se jen podíváš. Moc na tebe myslíme. Všechno nejlepší k svátku, hodně štěstíčka, zdravíčka a pohody ti srdečně přejí …!
Hezké blahopřání k svátku pro Hedviku s dřevěnými srdci.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Hedviku

Přejete si spíše speciálnější přání k jmeninám pro Hedviku? Rýmovaná přání rozhodně potěší každého a navíc tyhle verše jsou speciálně psané pro vaši oslavenkyni. Pošlete jej buď ve zprávě a nebo třeba vyrobte ruční přáníčko z papíru, ve kterém básničky nádherně vyjímají!

Poslechni si holčičko, naše z lásky přáníčko, chtěli bychom ti srdečně přát, ať každičký den máš důvod se smát! Hedviko, přejeme ti z celého srdce všechno nejlepší!
Tvé jmeniny jsou opět tady, a já s rýmy nevím rady. Snažím se psát básničku, tak snad líbí se ti trošičku. Přeji ti ať jsi naplněná láskou, a navždy zůstaneš stejnou kráskou. Hedviko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Když máš ten tvůj velký svátek, ať tahle básnička je tvůj dárek. Snad máš skvělou náladu, přáníček a zákusků hromadu. Hedviko, všechno nejlepší, hodně štěstí a lásky ti přejí …!
Užij si své jmeniny, v okruhu tvé milované rodiny. Posílám ti spoustu lásky, přeji ti do života žádné vrásky! Hedviko, přejeme ti překrásné jmeniny!
Má nádherná Hedviko, dokonalá ženuško, Jen tobě mé verše náleží, protože mi na tobě nejvíce záleží. Hedviko, přeji ti ten nejlepší a nejhezčí svátek!
Naše nejmilejší Hedvika, je fakt dokonalá holka. Vtipná, milá, vskutku krásná, skoro jako sedmikráska. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Nejmilejší Hedviko, naše nejjasnější sluníčko, když máš dneska ten tvůj svátek, užij si ho bez výčitek! Dej si dortík s chutí vanilky, a užij si překrásné chvilky. Hedviko, přejeme ti z celého srdce všechno nejlepší!
Naše milovaná Hedvika, už je to holka velká. Do krásy nám vyrostla, a do života nám dala spoustu světla, proto my ti přejeme, ať vždy se spolu smějeme. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Jste zastáncem srdečných přání, ale chcete také aby gratulace k svátku Hedviku rozesmála? I na to jsme mysleli a připravili jsme pro vás veselá přáníčka k svátku, která rozhodně pozvednou náladu. Skvěle se hodí pro oslavenkyně, které se rády smějí a mají dobrý smysl pro humor.

Dnes je svátek naší krásky, i když už má trošku vrásky. Není se však čeho bát, dneska musíš se, Hedviko, smát. Připijme si na tvé zdraví, a ukažme všem, jak se svátek slaví! Hedviko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Na tvé jmeniny si musíme připít, co kecám… pořádně to zapít! V lednici už se nám vínko chladí, já ti přeji lásku, štěstí, zdraví. Hedviko, srdečně ti přejeme všechno nejlepší k svátku!
Dnes jsou tu tvé jmeniny, a i když máme trochu obavy, že nám půjde pití do hlavy, moc dobře tady všichni víme, že pořádně se pobavíme! Hedviko, přejeme ti překrásné jmeniny!
Užijme si okamžiku, tady spolu, ne někde na chodníku! Pojďme spolu Hedviku slavit, a u toho se pořádně bavit. Užij si svůj svátek, ženo, snad dostaneš vše co ti bylo slíbeno! Hedviko, užij si svůj svátek na maximum!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Tahle přáníčka sklízí stále větší a větší obdiv. A není divu! Blahopřání k svátku tohoto typu je prostě něco jiného. Tyhle obrázky mluví za vše a není potřeba k nim nic dodávat. Obrázek však můžete doplnit jednou z našich básniček či textů. Pro zaslání obrázek jednoduše zkopírujte a odešlete!

Přání k svátku pro Hedviku s veselou vydrou.
tenor.com
Tančící opička přející Hedvice nádherný svátek.
tenor.com
Vtipné blahopřání k jmeninám pro Hedviku.
giphy.com
Barevná gratulace k svátku pro Hedviku s veselým dortem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle přáníčko Hedviku rozhodně nadchne. Není nic krásnějšího než z lásky vyrobené blahopřání, které si pak oslavenec může uchovat a podívat se na něj s úsměvem kdykoliv jindy. Navíc nemusíte být jakkoliv talentovaný člověk, abyste zvládli papírové přání vyrobit. Zvládne to opravdu každý a zabere pouze pár minut

Inspirujte se ve videu, které jsme pro vás našli!

Věříme, že se naše blahopřání k jmeninám Hedvice budou líbit.

Nezapomeňte k přáníčku přidat i krásný dárek nebo květiny a zaručeně jí tento sváteční den uděláte příjemnější a krásnější.

Myslete na to, že jmeniny jsou pouze jednou za rok!

Tak co, které přáníčko to dneska bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X