Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jolanu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 15. září a svátek slaví Jolana. 

Už jste jí poslali gratulaci? 

Hezké přání k svátku Jolaně uděláš radost. 

Pro inspiraci se podívejte na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé přáníčko pro vaši oslavenkyni. 

Všechna přání jsou navíc zdarma k dispozici, tak vybírejte.

Básničky k svátku pro Jolanu

Rýmovaná přání už dlouho patří mezi ty nejoblíbenější a to naprostým právem. Tyhle verše potěší každou oslavenkyni ať už je to vaše kamarádka, dcera, sestra a nebo snad kolegyně. Navíc se vám vejdou i do zprávy.

Tahle básnička je jen pro tebe napsaná, jmeniny totiž dneska slaví naše drahá Jolana. Osobně pak dostaneš i malý sladký dáreček, když máš dneska ten sváteček. Jolano, přejeme ti krásný jmeninový den!
Svátek má dneska naše milovaná Jolana, tak se zastav to oslavit za náma. Krásná oslava už na tebe čeká, a sklenička s přípitkem už přetéká. Jolano, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jmeniny dneska slaví holka naše milovaná, ano, v kalendáři je dneska Jolana. Jen to nejlepší ti přejeme z celého srdce, a ať jsi spokojená převelice. Jolanko, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek má dneska naše drahá Jolana, a tak jsi na pořádnou hostinu zvaná. Už tady na tebe čekají na oslavu chlebíčky, a taky na přípitek skleničky. Jolano, moc si užij dnešní jmeniny!
Jenom pro tebe jsou tahle milá písmenka, svátek má totiž naše milá Jolanka. Snad si tento den co nejlépe užiješ, a ty nejlepší jmeniny zažiješ. Jolano, přejeme ti krásný sváteční den!
Na úžasnou oslavu jsi dneska zvaná, jmeniny totiž dneska slaví naše drahá Jolana. Jen to nejlepší ti celá rodina přeje, ať ti nikdy nezmizí úsměv z obličeje. Jolanko, užij si dnešní sváteční den!
Už k tobě letí na večírek pozvánka, svátek má totiž naše milá Jolanka. Přejeme ti ať se neustále jen směješ, a splní se ti vše, co si tajně přeješ. Joli, přejeme ti překrásné jmeniny!
Svátek dneska slaví naše drahá Joli, proto si můžeš přát úplně cokoli. Ať splní se ti všechna tvá přání nejtajnější, a jsi stále spokojená, to je to nejdůležitější. Jolano, přejme ti nádherné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Jolanu veselé a s trochou vtipu? V tom případě budou tahle veršovaná přáníčka to, co hledáte. Oslavenkyně bude ráda, že jste si na ni zapomněli a ještě ji pobavíte.

Přece dneska nebudeš doma sama, v kalendáři je krásné jméno Jolana. Večer se spolu u baru uvidíme, a až do rána to spolu roztočíme. Jolanko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Svátek dneska slaví naše milovaná Jolana, to zase bude oslava minimálně do rána. Tančit budeme dokud si neprošoupem botičky, a asi to budu zase šlapat na špičky. Jolano, přejeme ti báječné jmeniny!
V kalendáři dneska vidím jméno Jolana, budeme slavit dokud nepadneš vyčerpaná. Na parketě to musíme pořádně roztočit, a pak na bar zaútočit. Jolano, užij si dnešní svátek!
Budeme tančit až se nám bude prášit pod nohama, svátek totiž dneska slaví naše milovaná Jolana. Na tvé zdraví se budeme muset taky napít, a pořádně tvoje jmeniny zapít. Jolanko, přejeme ti skvělé jmeniny!
Kytice růžových tulipánů k svátku.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Jolanu

Básničky a verše nejsou to pravé, co hledáte a dáváte přednost klasickým a milým blahopřáním? Na to jsme taky mysleli a dali jsme dohromady ty nejkrásnější gratulace, které zahřejí u srdce každou oslavenkyni.

Drahá Jolano, máš dneska svátek a my ti k němu přejeme aby tě stále provázelo jen štěstí a ty byla veselá a spokojená. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milá Jolano, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, štěstí, pohody a hlavně dobré nálady. Ten nejbáječnější svátek ti přejí …
Naše nejdražší Jolano, tento významný den je tady jen jednou za rok a my doufáme, že si ho užiješ tak jak sis ho naplánovala. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Krásný svátek ti přejí …
Milá Jolano, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti chceme z celého srdce popřát lásku, zdraví, štěstí a hlavně spokojenost. Překrásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Jolano, mrzí nás, že ti dneska k tvému svátku nemůžeme popřát osobně. I přesto na tebe moc myslíme a přejeme ti lásku, zdraví, pohodu a spoustu nádherných zážitků. Krásné jmeniny ti přejí …
Drahá Jolanko, celá naše rodina by ti srdečně moc ráda popřála aby se ti neustále ve všem dařilo a ty byla spokojená a veselá. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše drahá Jolano, z celého srdce ti přejeme nádherný svátek. Také ti přejeme aby se ti splnilo každé tvoje přání a tobě nikdy nezmizel úsměv z tváře. To vše a mnohem více ti přejí …
Naše nejmilovanější Jolano, doufáme, že dnešní den pořádně oslavíš! Je to jen jednou za rok, tak se hlavně bav, raduj a buď spokojená a šťastná. Ty nejlepší jmeniny ti z celého srdce přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Máme tady další možnost jak popřát ke svátku, a to jsou obrázky, které se těší stále větší oblibě. Nemusíte k nim už nic psát, vše totiž poví za vás. Odeslání je navíc velice jednoduché. Stačí když si vybraný obrázek zkopírujete a pošlete.

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám tančící tety.
zdroj: tenor.com

Přejeme ti nádherný svátek!

GIF přání k svátku oslava s konfetami.
zdroj: tenor.com

Zase to ale moc nepřežeň!

GIF blahopřání k jmeninám žena s vínem.
zdroj: tenor.com

Taneček pro tebe!

GIF přání k jmeninám taneček na pláži.
zdroj: tenor.com

Na zdraví!

GIF přání k svátku přípitek.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Jolanu potěší asi ze všech nejvíce. Potěší ji nejen že jste si na ni vzpomněli, ale také uvidí,  že jste si dali tu práci a přáníčko jí vyrobili sami. A to za těch pár minut tvoření přece stojí. Pokud by se vám hodila trocha inspirace a návod tak se podívejte na tohle video, které vám s tím pomůže. Pak už jen stačí dovnitř přání napsat co máte na srdci a máte hotovo.

Které přání k jmeninám pro Jolanu se vám líbí nejvíce? Tento den je tady jen jednou za rok, tak jí určitě udělejte radost tím, že si na ni vzpomenete. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X