Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Leonu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 22. března a svátek slaví Leona. 

Máte ve svém okolí nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Popřejte jí! 

Hezké přání k svátku Leoně vykouzlí úsměv na rtech. 

Nejste si ale jistí, jaké přáníčko by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Leonu

Veršovaná přáníčka jsou stále velice oblíbená napříč generacemi a to naprostým právem. Rýmovaných gratulací jsme napsali hned několik, tak si můžete vybrat tu pravou pro vaši oslavenkyni.

Jmeniny má naše milovaná Leona, tu prostě žádná nepřekoná. Přejeme ti k svátku jen to nejlepší, snad ti tohle přáníčko den vylepší. Leono, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví naše Leonka, my už ji netrpělivě vyhlédáme z okénka. Chceme si s tebou všichni připít, a na tvé zdraví se společně napít. Leono, přejeme ti úžasné jmeniny!
To je im ale skvělá novinka, svátek slaví naše milovaná Leonka. Přejeme ti hlavně lásku, zdraví a dobrou náladu, a k tomu taky pozdravů hromadu. Leono, užij si dnešní jmeninový den!
Dneska má svátek naše drahá Leonka, vše nejlepší jí přece celá rodinka. Měla bys to pořádně oslavit, a s těmi nejbližšími se do syta pobavit. Leono, přejeme ti báječné jmeniny!
Jenom k tobě letí tahle milá písmenka, svátek totiž slaví naše drahá Leonka. Ať jsi stále spokojená a starosti hážeš za hlavu, a užíváš si stále jen zábavu. Leono, přejeme ti krásné jmeniny!
Po roce je tvůj svátek zase tady, s blahopřáním si opět nením rady. Snad ti udělají radost tyhle milé řádky, osobně pak dostaneš i kytičku a polibek sladký. Leono, přeju ti ten nejkrásnější svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Leona vaše kamarádka, která se ráda baví, směje, oslavuje a nikdy nezkazí žádonu legraci? V tom případě by se jí mohly líbit tyhle veselé básničky, které jí nejen pobaví, ale taky potěší.

Dneska si dáme více než jen jednu sklenku, musíme pořádně zapít naši Leonku. Bublinek tady je plná lednice, tak opatrně, ať nás ráno nebolí palice. Leono, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Bude to rum, vodka, víno a nebo snad pálenka? Klidně všechno, svátek má totiž Leonka. Ale dej si občas i s vodou sklenici, ať pak nemáš moc velkou opici. Leono, přejeme ti úžasné jmeniny!
Už se těší všichni včetně barmanky, až se oslaví jmeniny naší Leonky. Tak žádné výmluvy a potkáme se na baru, dneska večer pořádně upustíme páru. Leono, přejeme ti báječný svátek!
V kalendáři jsou dneska Leony, a my pro ni chystáme večírek soukromý. Poteče tady spousta vína a taky vodky, ale dej si pozor, abys pak vyšla schodky. Leono, přejeme ti skvělý svátek!
Dárková kytice k svátku růžové tulipány.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Leonu

Nevybrali jste žádnou z básniček? Dostáváme se k milým, jednoduchým a upřímným gratulacím, ze kterých si jistě vyberete tu pravou i vy. Přáníčko můžete poslat jako rychlou sms zprávu a nebo ho můžete napsat do papírového blahopřání.

Milá Leono, moc na tebe myslíme každý den, a to nejen, když máš svátek. Dnešní den je ale výjimečný a proto ti přejeme spoustu lásky, zdraví, radosti a pohody. Užij si dnešní den!
Naše drahá Leono, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy jen dařilo a ty byla stále spokojená a veselá. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Leono, sice nás od sebe dělí velká dálka a my ti nemůžeme popřát osobně, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. Myslíme na tebe stále a k tvému svátky ti přejeme jen to nejlepší! S láskou …
Drahá Leono, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí, radosti a taky nádherných okamžiků a zážitků. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Leono, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim chceme popřát spoustu splněných přání, moře lásky, pohody a taky zdraví. Úžasný svátek ti přejí …
Leono, dneska jsem objevil tvé jméno v kalendáři a tak bych ti chtěl popřát aby se ti splnilo vše, co si v životě přeješ a aby tě potkávalo jen to dobré. S láskou …
Vidím v kalendáři, že dneska slaví svátek Leonky! A já bych té naší milované Leoně chtěl popřát spoustu úspěchů, splněných přání, úžasných zážitků a taky moře lásky. Užij si tento jmeninový den!
Drahá Leono, ty máš dneska jmeniny, tak je hlavně pořádně oslav, protože tento den je tady jen jednou do roka! Báječný svátek ti srdečně přejí …

Chcete svým nejbližším popřát dobrou noc? Přinášíme spoustu nápadů na přáníčka k tomu nejkrásnějšímu spánku!

Obrázkové GIF gratulace

Blahopřání k jmeninám pro Leonu může být i obrázkové! Vybrali jsme ty obrázky, které se k tomuto významnému dni výborně hodí a vy už je nemusíte nikde hledat. Na váš už bude jen vybrat ten, který by se mohl oslavenkyni líbit nejvíce, zkopírovat a poslat.

Tento je na tebe, Leono!

GIF přání k svátku žena s růžovými vlasy pije panáka.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Leono!

GIF blahopřání k jmeninám pes s party čepicí.
zdroj: giphy.com

Leono, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám oslavující holky.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s těmi oslavami nepřeháněj!

GIF blahopřání k svátku holka s kocovinou.
zdroj: giphy.com

Leono, k svátku ti posíláme tyhle sexy tanečníky!

GIF přání k svátku tanečníci na podiu.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k svátku Leonu nadchne. Ukážete jí tak, jak moc je pro vás důležitá, když jste si dali tu práci a blahopřání jí vyrobili sami. Nemusíte se ničeho bát, zvládnout to levou zadní i začátečníci. Pokud by se vám hodila inspirace a návod, tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Pak už je stačí dovnitř napsat krásnou básničku či text a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se vám naše přání k jmeninám pro Leonu líbit a že jí tento den uděláte hezčí.

Svátek je tady jen jednou za rok, tak i rychlá textová zpráva může udělat velkou radost.

Zajímavosti o jméně Leona

Tohle jméno v České republice nosí 6953 žen a jedná se tak o 103. nejčastější křestní jméno. 

Jeho původ je řecký a překládá se jako „lvice” a mužský protějšek je Leon. 

V anglicky mluvících zemích má jméno stejnou podobu jako u nás, Leona. V Německu najdeme Leonie, ve Francii Leóne, v Itálii a Polsku je to Leonia, na Slovensku a ve Španělsku je podoba jména Leóna.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X