Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Abigail na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 5. prosince a svátek slaví Abigail. 

Věděli jste, že tohle jméno znamená „pramen radosti“ nebo „otcova radost“? 

Pokud právě vaše kamarádka, kolegyně, nebo členka rodiny má takové krásné jméno, rozhodně byste neměli zapomenout jí popřát. 

Milé přání k svátku Abigail rozhodně udělá krásný den. 

Pokud hledáte kapku inspirace, jste na tom správném místě. Napsali jsme pro vás ty nejkrásnější básničky, přáníčka a obrázky, speciálně pro vaši Abigail. 

Všechna přání jsou zcela zdarma, tak na co ještě čekáte! 

Klasické přání k svátku pro Abigail

Klasické přáníčko k svátku Abigail zaručeně moc potěší. Tyhle gratulace se opravdu hodí pro každého, ať už je vaše oslavenkyně kdokoli. 

Pokud nevíte, jaké přáníčko vybrat, vyberte si jedno z našich nejlepších typů. Jsou plná formality, radosti a milých slov. 

Přání vypadá překrásně nejen v sms, ale také i v ručně vyrobeném papírovém přáníčku.

Milá Abigail, srdečně si přejeme aby sis uživala nejen dnešek, ale i každý další den na maximum. Máme tě moc rádi a doufáme, že tvůj krásný úsměv nikdy neopustí tvoji nádhernou tvář. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše milovaná Abigail, přejeme si, aby ti tvůj sváteční den vyšel přesně podle tvých představ, a že ho strávíš s lidmi, které miluješ nejvíce. Moc na tebe myslíme a přejeme ti dnes, i do dalšího roku, všechno nejlepší, hlavně štěstí a pohodu! Všechno nejlepší k svátku ti přejí tvoji …
Naše nejmilovanější Abigail, přejeme ti, aby byl každý tvůj den plný lásky, štěstí, dobré nálady a hlavně těch nejkrásnějších zážitků. Snad bude pro tebe dnešek nezapomenutelný, přesně jako z pohádky. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Drahá Abigail, za celou naši rodinu ti přejeme, aby se ti vždy ve všem dařilo a vyplnila se ti všechna tvá nejtajnější přání. Hlavně navždy zůstaň tak usměvavá a skvělá jako jsi teď! Dnešek pořádně oslav. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …!
Naše nejdražší Abigail, přejeme ti, aby se ti vždy ve všem dařilo a to nejen v osobním, ale také v pracovním životě. Dnes, i do dalších dní ti přejeme spoustu štěstí, zdraví a nekonečné pohody. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Milovaná Abigail, velice nás mrzí, že ti letos nemůžeme bohužel popřát osobně a oslavit tvůj svátek s tebou. Nemusíš se však bát, oslavíme to spolu později! I přesto ti z celého srdce přejeme spousta zdraví, lásky a těch nejkrásnějších zážitků. Všechno nejlepší a báječný svátek ti přejí …
Naše drahá Abigail, moc na tebe dnes myslíme a přejeme ti k tvému speciálnímu dni všechno nejlepší, hodně zábavy při oslavách a hromadu lásky, štěstí a samozřejmě zdraví do dalších dní! Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše nejmilovanější Abigail, kalendář nám dnes pošeptal, že slavíš svátek, a proto bychom ti chtěli srdečně popřát všechno nejlepší, hodně lásky, zdraví, spokojenosti a úspěchů ve všem, v čem si jenom zamaneš. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Milá Abigail, rok se s rokem sešel a opět je tu tvůj svátek! Chtěli bychom ti popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, dobré nálady a hlavně ať se ti splní všechna, i ta nejtajnější, přání. Báječné jmeniny ti přejí …
Kytice barevných květin pro Abigail.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Abigail

Básničky jsou nádherným způsobem, jak někomu popřát. A není divu! Každý s radostí ocení pár řádků milých veršů. 

Pošlete blahopřání k svátku Abigail, které jí s jistotou vykouzlí úsměv na tváři

Pro zaslání básničku jednoduše zkopírujte a pošlete ve zprávě! 

Na velkou oslavu se těšíme, protože popřát ti musíme, tak ať je hodně úsměvů, a tobě je vždy do zpěvu. Abigail, všechno nejlepší k svátku!
Dneska je dobrá nálada, budeme slavit jako za mlada. Tak snad dostaneš blahopřání hromadu, a budeš mít vždy skvělou náladu. Abigail, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dnes svátek Abigail musíme oslavit, a u toho se pořádně pobavit. Přejeme ti hodně štěstí, zdraví, hlavně všechno špatné ať se spraví! Abigail, všechno nejlepší k svátku!
Po roce je tvůj den tady, a já si zase s blahopřáním nevím rady. Tak ti pošlu aspoň básničku, doufám, že se ti bude líbit aspoň trošičku. Přeji ti k svátku všechno nejlepší, tak snad tě přáníčko potěší! Abigail ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Rok se s rokem opět sešel, a tvůj velký den dnes nadešel. Přeji ti srdečně štěstí, lásku, a ještě dlouho žádnou vrásku! Abigail, všechno nejlepší k tvému svátku!
Tvůj sváteček už je zase tady, a já ti přeji kopec dobré nálady, snad oslavu si užiješ, a další dny vesele prožiješ. Abigail, přejeme ti překrásný svátek!
K svátku bychom ti chtěli přát, ať jsi šťastná napořád. Tak užij si pořádně tvůj sváteční den, ten není jednou za týden! Abigail, přejeme ti báječné jmeniny!
Užij si svůj sváteční den, jako ten nejkrásnější sen. Přejeme ti zdraví, štěstí, kopec dobré nálady, oslavu si pořádně užij s nejlepšími kamarády. Všechno nejlepší k svátku, Abigail!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Jak již bylo zmíněno, básničky jsou krásným způsobem jak člověku ukázat, co k němu cítíte. Chcete však do přáníčka přidat trochu humoru? Mysleli jsme opravdu na všechno! Pokud je tedy Abigail osoba se skvělým smyslem pro humor a ráda se směje, bude tohle přáníčko k svátku pro ni perfektní. 

S vtipným dárek máte dokonale přáníčko na světě! 

Snad nepřijde zítra opice, protože poteče rum, vodka, slivovice. Budeme pařit jako za mlada, když je ta sváteční nálada! Abigail, všechno nejlepší k svátku!
Dneska máš, Abigail, svátek, a to si přece oslavu žádá, užijeme si ho jako nejdivočejší pátek, přece jen jsi ještě mladá! Abigail, ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Dnes připrav se na oslavu, půjdeme na to hezky po staru. Bez tebe se neobejdeme, a dřív jak ráno neodejdeme! Všechno nejlepší k svátku, Abigail!
Už se chladí lahvičky, chystáme nám skleničky, abychom si na tebe připili, a tvůj svátek pořádně oslavili! Abigail, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Co takhle poslat gratulaci k jmeninám Abigail v podobě hezkého obrázku? Nikde přeci není psáno, že musí být přáníčko vždy v podobě textů či básní. Originalita takovému přání nechybí a rozhodně s ním Abigail potěšíte. Vybrali jsme ty obrázky, které se pro tuhle sváteční příležitost hodí nádherně. Vyberte si ten, který se vám líbí nejvíce a jednoduše ho zkopírujte!

Přáníčko k svátku Abigail s tučňákem.
tenor.com
Přáníčko k jmeninám s medvídkem.
tenor.com
Veselé přáníčko k svátku Abigail s babičkami.
giphy.com
Přáníčko k svátku s připíjejícím mužem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si nechali na konec. Nenechte se odradit náročností nebo pocitem nedostatku kreativity, protože vás můžeme ujistit, že to zvládne opravdu každý. Takové přáníčko k jmeninám Abigail rozhodně nadchne a bude se na něj moct kdykoliv zpětně s úsměvem podívat. Pro inspiraci jsme si pro vás nachystali tohle hezké video. Až budete mít hotovo, vepište do něj hezkou básničku nebo přání. 

Tak s chutí do toho!

Doufáme, že se naše přání k jmeninám Abigail bude líbit. 

Nikdy není dost pozdě na to, abychom někomu zlepšili den a zrovna takový svátek je perfektní příležitosti! 

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X