Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vladislava na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 18. ledna a svátek slaví Vladislav. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě pošlete gratulaci. 

Milé přání k svátku Vladislavovi rozhodně zvedne náladu. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? S tím vám moc rádi pomůžeme! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a udělejte mu radost i vy. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení.

Básničky k svátku pro Vladislava

S takovou gratulací potěšíte snad každého oslavence. Ať už je to váš kamarád, kolega, bratr a nebo tatínek, tady si jistě vyberete to správné rýmované přáníčko i vy. Můžete ho poslat i jako rychlou textovou zprávu a popřát tak hned teď.

Ty máš dneska svátek, milý Vladislave, ani nevím, jaké přání by bylo to pravé. Snad se ti budou líbit tyhle milé rýmy, a ty si užiješ ze dneška každé vteřiny. Vláďo, přejeme ti báječné jmeniny!
Svátek má dneska náš drahý Vladislav, my mu přejeme hlavně ať je zdráv. A tak pozvedáme sklenku k přípitku, a tomu přejeme taky lásku a spoustu krásných zážitků. Vladislave, přejeme ti krásné jmeniny!
Chceme popřát jen to nejlepší našemu Vladislavovi, snad mu uděláme radost těmito milými slovy. Přejeme ti ať tento den skvěle oslavíš, a s kamarády a rodinou se pobavíš. Vláďo, přejeme ti skvělý svátek!
Dneska dostaneš určitě spoustu krásných zpráv, aby ne, když je v kalendáři Vladislav. My ti taky jednu gratulaci posíláme, snad ti s ní radost uděláme. Vladislave, přejeme ti úžasné jmeniny!
Dneska jsou jmeniny našeho Vladislava, my přejeme ti ať se ti vydaří tvá oslava. Posíláme ti tohle virtuální přáníčko, snad se ti bude líbit aspoň maličko. Moc si užij dnešní sváteční den!
Určitě tě dneska čeká gratulací záplava, když je dneska den našeho úžasného Vladislava. My se k nim také chceme připojit taky, a gratulací a pozdravů ti posíláme mraky. Vláďo, přejeme ti krásný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale hledáte něco veselejšího, co by oslavence potěšilo a pobavilo zároveň? Pokud je Vladislav váš kamarád, který se rád zasměje a baví, tak budou tyhle verše přesně to, co hledáte. Který z nich se vám líbí nejvíce?

Hlavně to dneska pořádně oslav, když je v kalendáři jméno Vladislav. Domů asi půjdeme docela malátně, ale snad nám ráno nebude moc špatně. Vladislave, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Dneska to rozhodně neskončí jen jedním pivem, když budeme slavit s naším Vladislavem. Zase do sebe ale neklop všechny sklenice, ať vyhne se ti velká opice. Vláďo, moc užij si dnešní svátek!
Svátek dneska slaví Vladislav, tak se na pořádný večírek připrav. Barman už chystá na panáky skleničky, a v lednici se nám už chladí lahvičky. Vladislave, dneska to spolu pořádně oslavíme!
Dneska je svátek našeho Vladislava, a to znamená že bude až do rána zábava. Bude se tančit a hrát muzika, musíme přece pořádně oslavit jmeniny tohoto chlapíka. Vlášo, přejeme ti báječný sváteční den!
Dárková krabice k svátku s vínem.
zdroj: manhattantwist.com

Klasická přání k svátku pro Vladislava

Občas jsou to právě jednoduché, milé a upřímné gratulace, které se líbí nejvíce. Tady takových přáníček najdete spoustu a je jen na vás, kterým dneska vykouzlíte úsměv na tváři. Výborně vypadají v papírovým blahopřání, ale vejdou se vám i do zprávy.

Drahý Vladislave, dneska je tvůj významný den a proto ti přejeme spoustu lásky, zdraví, radosti a rodinné pohody, Všichni na tebe moc myslíme a máme tě rádi. Užij si dnešní svátek!
Vladislave, kalendář mi dneska připomněl tvoje jméno a já doufám, že si dnešní den užiješ a pořádně ho oslavíš. K tomu ti přeju hromadu splněných přání a nádherných chvil! Krásný svátek ti přeje …
Dneska je den všech Vladislavů a my tomu našemu nejmilejšímu přejeme spoustu pohody, dobré nálady, lásky a taky spoustu štěstí. Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Milý Vladislave! Nemusíš se bát, že bychom letos na tvoje jmeniny snad zapomněli. Jako každý rok na tebe myslíme už od rána a přejeme ti jen to nejlepší. Krásné jmeniny ti přejí …
No to se podívejme, kdo má dneska jmeniny, náš Vladislav! Doufáme, že dnešní den bude stát za to a ty ho skvěle oslavíš s přáteli a rodinou. Ty nejbáječnější jmeniny ti srdečně přejí …
Vladislave, letos jsme od sebe sice hodně daleko, ale to nám nezabrání ti popřát to nejlepší k jmeninám! Přejeme ti mnoho pohody, zdraví a taky spoustu úžasných zážitků. S láskou …
Milý Vladislave, dneska si s tebou rozhodně musíme připít na tvé zdraví! Máš dneska svátek a proto ti přejeme jen to nejlepší. S láskou …
Vladislave, vím, že si na řeči a proslovy moc nepotrpíš a proto ti přeju jen jediné! Všechno nejlepší k svátku!

Obrázkové GIF gratulace

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Vladislava jedinečné a originální? Zkuste mu poslat pohyblivý GIF obrázek! Nemusíte je nikde hledat. Ty, které se k tomuto dni hodí výborně jsme našli za vás. Odeslání je velice jednoduché. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat.

Dneska si určitě zajdi na jedno!

GIF přání k svátku přípitek s pivem.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Vladislave!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující děcka na party.
zdroj: giphy.com

Vláďo, přeju ti krásný svátek!

GIF blahopřání k svátku holka posílá pusu.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám oslavující lidi.
zdroj: giphy.com

Oslavuj, ale zase to nepřeháněj!

GIF přání k svátku opilý borec v baru.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Vladislava rozhodně nadchne! Uvidí totiž, že jste si dali tu práci a místo přáníčka z papírnictví jste mu vytvořili vlastní. Nemusíte se ničeho bát, samotná výroba není nic složitého a zabere vám to jen chvilku. 

Pokud by to byla vaše premiéra a nebo se vám hodilo pár nápadů, podívejte se na tohle krátké video. Do hotového přáníčka pak už jen stačí dopsat vaše srdečné blahopřání a originální dárek je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Vladislavovi líbit a vy mu tento uděláte hezčí.

Svátek máme jen jednou do roka, tak stojí za to poslat i rychlo sms zprávu.

Zajímavosti o jméně Vladislav

Statisticky se jedná o 56. nejoblíbenější jméno a nosí ho 15876 mužů. 

Význam tohoto křestního jména souvisí s velkou mocí a není proto divu že je spojováno s mnoha významnými českými vladaři a panovníky. Mezi nejznámější patří je to Vladislav II. z rodu Přemyslovců. 

Jméno je slovanského původu a najdeme ho také ve slovenštině, polštině či ruštině. 

Trochu jinou podobu tohoto jména najdete také v Bulharsku, Maďarsku, Německu a Polsku.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X