Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Kolomana na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete vytvořit přání k svátku Kolomanovi, ale nevíte si rady s tím, co do něj napsat?

Chcete, aby byla vaše gratulace jedinečná a nezapomenutelná? 

Projděte si naše textové i obrázkové tipy a vytvořte to nejzajímavější blahopřání ze všech!

Sváteční gratulace

Je oslavencem Koloman a vy nevíte, jak mu správně poblahopřát, aby vaše gratulace nevyzněla tuctově?

V našich textech jistě najdete originální slova, kterými se odlišíte od ostatních gratulantů.

Drahý Kolomane, přeji ti ty nejvíc obohacující jmeniny, jaké si jen umíš představit! Užij si svůj den naplno. Mám tě rád/a!
Nikdy jsem nemusel/a hledat někoho, kdo by mě inspiroval k něčemu velkému. Vždycky jsi byl totiž mým životním vzorem právě ty. Všechno nejlepší k svátku!
Ať v životě zažíváš jen úspěchy, protože ty si to, Kolomane, zasloužíš! Posílám ti jen příjemné myšlenky a přeji ti hodně zdraví a štěstí. Užij si své jmeniny!
Také díky tobě jsem dnes tím, kým jsem. Bez tvé podpory a vedení bych se nikdy nedostal/a ani do půli své cesty. Všechno nejlepší, Kolomane. Užij si nádherný sváteční den!
Všechno nejlepší k svátku, Kolomane! Jsi jeden z nejstarostlivějších a nejlaskavějších lidí, které jsem poznal/a. Děkuji ti, že mě vždycky podporuješ a pomáháš mi v těžkých chvílích. Mám tě moc rád/a.
Přeji ti krásné prožití jmenin, Koli. Děkuji ti, že se o mě vždycky staráš a vedeš mě k tomu, abych byl/a lepším člověkem. Jsi super. Neměň se! Vše nej!
Přeji ti všechnu radost světa, kterou si zasloužíš a ještě víc. Ať je tento den a nadcházející rok plný jasných barev, prosperity, štěstí a lásky. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší ke jmeninám, Kolomane! Děkuji ti, že jsi tak skvělý přítel a že jsi mě nikdy nezklamal. Mám tě rád/a!
Přeji ti, aby ve tvém životě byly jen úspěchy a radost. Nechť se ti vyhnou všechna zklamání, Kolíku. Všechno nejlepší k svátku!
Přeji ti jen to nejlepší, protože jsi ten nejlepší člověk v mém životě. Moc si tě vážím a doufám, že budeme přáteli navždy. Všechno nejlepší k svátku!

Prozkoumejte také další sváteční gratulace pro muže. Jsou napsané přímo chlapům na míru. Třeba právě v nich najdete ta pravá slova pro vaše blahopřání!

Blahopřání ke jmeninám z lásky

Už dlouho přemýšlíte o tom, že Kolomanovi vyznáte lásku? 

Je KOloman vaším manželem nebo přítelem a vy byste mu ráda připomněla, jak moc ho milujete? 

V následujících gratulacích najdete jistě takovou větu, která přesně vyjádří, co máte na srdci.

Pusťte se do čtení!

Všechno nejlepší, můj rytíři v zářivé zbroji. Být s tebou ve vztahu je skutečný adrenalin, ale nikdy bych to nechtěla jinak. Děkuji ti, že mě děláš celistvou. Miluji tě!
Hodně štěstí k tvým jmeninám, můj miláčku! Všude, kam přijdeš, přinášíš radost a pozitivitu. Miluji, jak vnášíš do mého života spokojenost a vzrušení. Jsem ta nejšťastnější žena na světě, protože mám tebe. Vše nejlepší k svátku, lásko!
Nikdy jsem nevěděla, že mi kousek chybí, dokud jsi nevstoupil do mého života. Nyní se cítím skvěle a jsem šťastná, že patříš ke mně. Všechno nejlepší k svátku, moje zlatíčko. Vždycky tě budu milovat!
Všechno nejlepší k svátku, můj princi! Chci, aby ses v tento výjimečný den cítil skvěle, protože jsi pro mě výjimečný. Doufám, že dostaneš vše, co si přeješ a splní se ti veškeré sny.
Všechno nejlepší ke jmeninám mému muži, mé životní lásce! Přeji ti, aby sis na dnešní den vytvořil spoustu nádherných vzpomínek. Miluji tě se vším všudy a budu navždy. Krásný sváteční den!
Kolománku, máš v mém srdci výjimečné místo. Jsi jediný člověk, kterého jsem tak upřímně a šíleně milovala a budu milovat navždy. Bez tebe by byl můj život prázdný a beze smyslu. Miluji tě za to, že mě miluješ přesně tak, jak jsem o tom vždycky snila. Všechno nejlepší!
Jsi přesně ten typ muže, o kterém sní každá dívka. Mohu jen děkovat Bohu, že mi dal tak nádherný dar lásky. Chci, abys věděl, že tě budu milovat, dokud budu žít. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!
Snažila jsem se najít slova, kterými bych vyjádřila, jak moc tě miluji, ale nakonec jsem si uvědomila, že moje láska k tobě je příliš hluboká, než aby se dala vyjádřit slovy. Přeji ti nádherný sváteční den, lásko!
Miláčku, v tento výjimečný den ti chci říct, že mě děláš tou nejšťastnější ženou na světě. Jsi naprosto úžasný a já ti přeji z celého srdce jen to nejlepší, co ti život může nabídnout. Miluji tě!
Jaké jsem měla štěstí, že jsem se stala ženou, která tě může nazývat svým! Jsi můj nejcennější poklad. Všechno nejlepší k svátku, Kolománku! Přeji ti, aby se ti splnilo všechno, co si tvoje srdce přeje. Krásný sváteční den!

Podívejte se na další nádherná zamilovaná blahopřání k svátku!

Náboženská přání k svátku Kolomanovi

Je muž, kterému chcete poblahopřát, věřící? 

Přizpůsobte tomu své blahopřání a popřejte Kolomanovi některým z textů s náboženskou tématikou.

Můj drahý Kolomane, všechno nejlepší k svátku! Kéž ti Bůh požehná veškerým štěstím tohoto světa!
Ať tě Všemohoucí vždy vede po správné cestě. Všechno nejlepší k svátku, Kolomane!
Všechno nejlepší k svátku, můj drahý Kolomane! Kéž Bůh naplní tvůj život sladkými okamžiky, šťastnými úsměvy a krásnými vzpomínkami. Nechť se ti podaří vytvořit si na tento den spoustu krásných vzpomínek.
Tvé jmeniny jsou pro mě jedním z nezapomenutelných dní v mém životě, protože je slaví někdo, pro mě, opravdu výjimečný. Jsem vděčný/vděčná a požehnaný/požehnaná, že mám tak podporujícího přítele, jako jsi ty. Všechno nejlepší k svátku!
K tvým jmeninám ti přeji jediné: aby tě Bůh zahrnul nekonečnou blažeností. Všechno nejlepší, Kolománku!

Nevybrali jste si z uvedených textů? Pogratulujte tedy některým z dalších křesťanských přání k svátku!

Obrázkové gratulace a gify 

Rozveselte svou gratulaci barevným obrázkem, která už obsahuje sváteční text. 

Uvidíte, že oslavence mile překvapíte svou originalitou. 

Chcete-li poslat přáníčko elektronicky, přidejte ke svému textu pohyblivý gif s tématikou oslavy.

Pes sedící v oblečku ducha s přáním k svátku Kolomanovi.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího ke jmeninám Kolomanovi na pozadí jezera s loďkou a stromem při západu slunce.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku nejlepšímu příteli na pozadí knihy, hrníčku s čajem a svíček.
zdroj: unsplash.com
Sváteční gratulace pro Kolomana na pozadí pole s množstvím dýní.
zdroj: unsplash.com
Sváteční přáníčko pro Kolomana na pozadí chaloupky na louce obklopené lesem.
zdroj: unsplash.com

Podívejte se na další nádherné obrázkové sváteční gratulace, kterými byste svým blízkým mohli udělat radost.

Sváteční gify

Gif se ženou zvedající sklenici šampaňského k přípitku s nápisem "Wee-hee!".
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s radující se červenou plyšovou loutkou s narozeninovou čepičkou na modrém pozadí.
zdroj: giphy.com
Sváteční gif s mužem vyhazujícím konfety do vzduchu.
zdroj: giphy.com
Muž v gifu pijící na oslavě z láhve šampaňského.
zdroj: giphy.com
Kreslený pohyblivý obrázek s tancujícím párem dětí.
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Koloman 

Jméno Koloman pochází z latinského “cŏlumba”, což znamená “holubice”. Dalším významem jména Koloman, v jiných zemích, může být “radní”. Jméno dávají svým dětem většinou lidé křesťanského vyznání. 

V historii se můžeme setkat se svatým Kolomanem, což byl irský misionář a opat, který byl umučen ve Stockerau v Rakousku. Tento muž se zasloužil o šíření křesťanství v dnešním Skotsku. Založil významné opatství na ostrově Iona, které se na dlouhá staletí stalo dominantní náboženskou a politickou institucí v regionu. Byl vysoce ceněn jak Gaely z Dál Riaty, tak Pikty a dnes je připomínán jako křesťanský světec a jeden z dvanácti irských apoštolů. 

Numerologie přisuzuje Kolomanům číslo devět a barvami, které se k těmto mužům hodí, jsou přírodní barvy, jako je hnědá, červená a oranžová

Kolomanové jsou jako dvě strany mince. Buď to jsou osoby velice duchovní, nebo naopak jsou velice materiální. Mají silně vyvinutou intuici a ať už se rozhodnou pro jakýkoliv životní styl, snadno dosahují vytyčených cílů. 

Ve vztazích jsou Kolomanové nestálí, ale pokud najdou tu pravou osobu, dělají vše pro to, aby o ni nepřišli. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Koloman mohou být Kolomanek, Kolek, Kolko, Kolík, Kolíček, Koli, Man, Manek a další. A kdy má svátek Koloman? Mužům s tímto jménem můžete pogratulovat 13. října.

Je Koloman dítětem? Pak tomu můžete přizpůsobit svou gratulaci a inspirovat se při její tvorbě přáníčky k svátku dětem.

Přání k svátku Kolomanovi můžete pojmout jako klasický text plný poučení, rad a povzbuzení, ale můžete prostřednictvím něj také vyznat oslavenci lásku. 

Je-li váš Koloman věřícím, můžete tomu přizpůsobit svou gratulaci a poblahopřát mu některým z náboženských svátečních textů. 

Nakonec můžete do svého blahopřání přidat zajímavý obrázek nebo pohyblivý gif, který oslavence jistě mile překvapí.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X