Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dobromila na jednom místě. Vyberte si!

Chcete napsat přání k svátku Dobromilovi, kterým byste vyrazili oslavenci dech? 

Nevíte si rady s tím, co do přáníčka vložit?

Vybírejte z těch nejoriginálnějších textů a obrázkových gratulací, kterými jistě ohromíte! 

Básničky pro Dobromila

Popřejte oslavenci krásným textem, který si bude připomínat ještě dlouhý čas. 

Vybírejte z těch nejzajímavějších gratulací, které opravdu potěší! 

Dobromile, jsi kouzelný a jedinečný člověk a já ti přeji, aby bylo tvé štěstí dvojnásobné a láska tě provázela na každém kroku. Všechno nejlepší k svátku!
Tímto přáním ti chci připomenout, že ty nejlepší věci na tebe ještě čekají. Moc ti přeji, aby se ti v životě dařilo a neměl jsi na cestě za úspěchem žádné nepřekonatelné překážky. Všechno nejlepší k svátku, Dobromile!
Díky tobě je můj život krásný a opravdu zábavný. Děkuji Bohu, že mi do života poslal tak úžasného přítele. Krásné prožití jmenin, kamaráde!
Přeji ti nádherné jmeniny, Dobrouši! Jsi vždy po mém boku, když tě potřebuji. Zlepšuješ mi náladu, ať už je jakkoliv špatná. Mám tě moc rád/a a přeji ti vše nej!
Vždycky mi umíš vykouzlit úsměv na tváři a za to ti moc děkuji. Přeji ti nádherné jmeniny! Vždycky budu stát po tvém boku, můžeš se spolehnout! Vše nejlepší!

Víte o oslavenci, že se rád směje? Pogratulujte mu některým z vtipných přáníček k svátku!

SMS přání k svátku Dobromilovi 

Je od vás oslavenec daleko? 

Ocení Dobromil stručnost a má rád moderní technologie? 

Popřejte mu ke jmeninám prostřednictvím SMS zprávy!

Slavím tvůj dnešní svátek, jako by byl můj, protože jsi člověkem, na kterém mi skutečně moc záleží. Přeji ti bohaté jmeniny!
Všechno nejlepší k svátku té nejnádhernější duši, co znám. Přeji ti, aby se ti splnila všechna tvá přání. Buď šťastný! Všechno nejlepší k svátku, Dobromile!
Ať je tvůj život naplněn nekonečnými výhrami. Společně se vždy vypořádáme s výzvami, které nám život přichystá a překonáme je. Krásný svátek, kamaráde!
Když člověk věří, že se věci stanou, nakonec se stanou a já ti přeji, abys věřil ve své síly, protože dokážeš nemožné. Užij si nádherný sváteční den!
Dobromile, jaké štěstí jsem měl/a, že jsi vstoupil do mého života. Mám tě moc rád/a a doufám, že ti budu moci být stejně skvělým/skvělou přítelem/přítelkyní, jako jsi byl doteď ty mě. Vše nejlepší k svátku!

Zalíbil se vám nápad pogratulovat SMSkou? Podívejte se na další sváteční SMS texty!

Zamilovaná blahopřání 

Je Dobromil vaším partnerem, nebo se snad jedná o muže, který o vašich citech zatím neví? 

Využijte oslavencových jmenin k tomu, abyste mu řekla, jak důležitý ve vašem životě tento muž je.

Všechno nejlepší ke jmeninám člověku, který je tím prvním, na koho ráno myslím a posledním, na koho myslím každý večer, než jdu spát! Jsem do tebe blázen, že se mi o tobě dokonce zdá.
Drž se tohoto zamilovaného vzkazu navždy, má lásko! Nikdy nezapomeň na tato milá slova. Pocházejí totiž z upřímného místa, z mého srdce a míří přímo k tomu tvému. Všechno nejlepší k svátku, zlato!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému výjimečnému muži! Doufám, že zůstaneš vždy veselým a laskavým člověkem, kterých je na světě tak málo.
Ať je každá tvá cesta bez překážek, miláčku. Ať je každý kout plný jen příjemných překvapení. Ať každé dveře, do kterých vstoupíš, přinesou štěstí. Ať je pro tebe tento den tím nejšťastnějším. Krásné jmeniny, miláčku!
Lásko moje, díky tobě se mé srdce každý den raduje. Kéž štěstí, které mi přinášíš, dnes vstoupí také do tvého srdce a už nikdy neodejde. Všechno nejlepší k svátku, můj princi!

Líbí se vám zamilovaná slova ve formě gratulace? Prohlédněte si, jakými dalšími zamilovanými svátečními přáníčky byste mohli pohladit srdce oslavence.

Obrázková přáníčka a pohyblivé gify

Chcete poslat oslavenci přáníčko elektronicky? Skvělé!

Jedná se o výbornou příležitost, kdy můžete poslat obrázkovou gratulaci nebo pohyblivý gif, a to prostřednictvím e-mailu, MMSky nebo zprávy na Facebooku.

Přání k svátku Dobromilovi na pozadí rozkvetlé sněženky.
zdroj: unsplash.com
Plující labuť na řece při soumraku s přáníčkem k svátku pro Dobromila.
zdroj: unsplash.com
Gratulace k svátku Dobromilovi na pozadí větvičky ve sněhu.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si další nádherné obrázkové gratulace ke jmeninám!

Sváteční gify 

Kreslený gif k svátku se skákající knihou s usmívajícím se obličejem, třásněmi a nápisem "Congratulations!".
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s lištičkou s narozeninovou čepičkou střílející uzávěr šampusu a konfety do vzduchu.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s bílým jednorožcem vyskakujícím radostně do vzduchu a nápisem "congrats".
zdroj: giphy.com

Hledáte nějaké básničky k svátku pro Dobromila? Prozkoumejte texty, kterými byste mohli ozvláštnit svou gratulaci!

Zajímavosti o jméně Dobromil

Jméno Dobromil je slovanského původu a je složeno ze dvou slov, a to “dobr – dobro, zboží, majetek, věc, laskavě, dobře” a “mil – milý, drahý, příjemný, laskavý, mírný”

Zajímavostí je, že podobným jménem, Dobromyl, se pyšní také město ve Lvovské oblasti na Ukrajině, které se nachází 5 km od hranic s Polskem. 

Dobromilům numerologie přisuzuje číslo sedm a jejich barvami jsou světlé barvy, převážně žlutá

Muži, nosící jméno Dobromil, jsou velice jemní, milí a citliví. Jedná se o laskavé jedince, kteří se ale umí rychle změnit v ostré a drsné muže, je-li ubližováno jim nebo někomu z jejich blízkých. 

Dobromilové se velmi rádi a přirozeně starají o druhé a občas upřednostňují potřeby ostatních před těmi svými. Jsou to skvělí posluchači, proto kolem sebe mají spoustu dobrých přátel. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Dobromil mohou být Dobrouš, Dobroušek, Dobromilek, Milek, Míla, Milka, Dobeš a další. A kdy má svátek Dobromil? Oslavovat společně s těmito chlapíky můžete 5. února.

Znáte nějakou ženu s podobným jménem? Popřejte jí některým z přání k svátku pro Dobromilu!

Přání k svátku Dobromilovi můžete pojmout jako jednoduchý text, ale také jej můžete oživit zajímavým obrázkem nebo pohyblivým gifem. 

Rozmyslete si, jakou formu přání zvolíte, a to na základě vašeho vztahu k oslavenci a toho, co si myslíte, že by mu udělalo největší radost. 

V neposlední řadě, pokud k oslavenci chováte hluboké city, můžete do své gratulace vložit vyznání lásky.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X