Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Zoe na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. října a svátek slaví Zoe.

Pokud nějakou znáte, tak jí rozhodně nezapomeňte poslat v její významný den gratulaci

Jaké přání k svátku Zoe udělá největší radost?

Pokud v tom stále tápete, tak pro vás máme spoustu inspirace. 

Myslíte si, že to bude srdečná gratulace, vtipná básnička nebo dokonce animovaný obrázek? Pojďte to zjistit!

Najdete tu od všeho něco a vybere si každý.

Všechna blahopřání jsou navíc zcela zdarma, tak jdeme na to!

Klasická přání k svátku pro Zoe

Pokud nejste zastáncem přeplácaných přáníček, básniček nebo rýmů, máme pro vás spoustu inspirace ve formě jednoduchých přáníček. Zkuste jeden z těchto textů, který jistě vykouzlí úsměv na tváři. Všechny jsou milé, decentní, upřímné a řekněte jimi vše, co potřebujete.

Naše nejmilejší Zoe, s láskou ti přejeme co nejradostnější jmeniny! Ať je tento rok i každý další výjimečný, kouzelný a ještě k tomu nezapomenutelný. Všechno nejlepší k svátku ti dnes přejí …!
Drahá Zojinko, dnes přeji ti, abys zažila všechny ty úžasné věci, které tě dělají tak šťastnou, a to nejen ve svůj výjimečný den, ale každý den. Mám tě moc rád/a. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Naše nejmilejší Zojinko, přejeme ti bohatství, štěstí, opravdovou lásku, zdraví a všechno, po čem tvé srdce touží. Snad si jednou splníš všechny tvé sny. Fantastické jmeniny ti z lásky přejí …
Má drahá Zoe, ze srdce ti přeji, aby ti každý dnešní jmeninový zákusek dal ještě o kousek větší důvod, proč by ses měla usmívat. Děkuji ti, že jsi tak úžasná. Přáníčko ti dnes s radostí posílá …
Naše nejdražší Zojko, k tvému dnešnímu svátku bychom ti chtěli přát, ať ti jmeniny přinesou úsměv na tváři, štěstí v srdci a mnoho požehnání do celého života. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Drahá Zoe, vždy se těš na budoucnost s pozitivním přístupem a nadějí, ale zároveň si uchovej překrásné vzpomínky na pohodové a krásné časy. Všechno nejlepší a krásné prožití dnešního svátku ti přeje …
Přání k svátku s lidmi s propletenými prsty.
pixabay.com

Přání pro dceru

Pouto mezi matkou a dcerou je vždy něco magického, co nelze ani slovy popsat. Ukažte jí v její významný den lásku a podporu, ať už je to malá školačka nebo usilovně pracující žena. Jistě jí velmi potěšíte a uděláte její svátek mnohokrát krásnější!

Zojinko, má roztomilá princezno, přeji ti k tvému výjimečnému dni jen to nejlepší. Doufám, že tvůj den bude plný zábavy a vzrušujících okamžiků. Ten nejbáječnější svátek ti s láskou přeje …
Má Zoe, ten den, kdy ses narodila, byl nejúžasnějším okamžikem mého života. Jsem šťastná, že jsem byla obdařena tak krásnou dcerou, jako jsi ty. Ať jsou tvé jmeniny naplněny spoustou radosti, štěstí a dárků. Přáníčko k svátku ti s láskou posílá …
Zojinko, jsi tak okouzlující, pozitivní, inteligentní a naprosto dokonalá dcera. Jsem velmi hrdá na to, že tě mohu nazývat svou roztomilou holčičkou, protože žádný jiný člověk by se ti nikdy nemohl chtít rovnat. Doufám, že si svůj výjimečný den užiješ naplno. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Zoe! Ať je tvůj den stejně tak výjimečný, jako jsi ty pro nás každý den. Posíláme ti gratulaci a spoustu pusinek. Všechno nejlepší ti dnes přejí …!

Připravte se letos na Vánoce s předstihem. Inspirujte se z našich návodů na vlastnoruční výrobu papírových přáníček!

Básničky k svátku pro Zoju

Už dlouhé roky jsou rýmovaná přání k svátku velmi oblíbenou formou gratulace, a to naprostým právem. Tyhle básničky jsou napsané přímo na míru pro Zoe a nenajdete je nikde jinde. Můžete báseň napsat do sms zprávy a nebo do papírového přání, volba je jen vaše!

Dnes jasně vidíme jméno Zojinka, tak snad tě dnem provází radost veliká. Všechno nejlepší k tvému svátku, pro tebe i celou posádku, která s tebou pluje životem, ať všechny problémy jsou za plotem. Všechno nejlepší k jmeninám, Zojinko!
K dietě je nutná výjimka, když má jmeniny má Zojinka. K svátku ti přeji jen, tvůj život ať je jako nejkrásnější sen, to ostatní v tom už je… někdo, kdo tě miluje. Miláčku, přeji ti z lásky báječný svátek!
Snad ty nejkrásnější vzpomínky, utvoří se ti dnes, ve svátek Zojinky. K svátku ti bychom ti chtěli přát jenom to úplně nejlepší, od všeho ať máš tak akorát, a jsi šťastlivec největší. Přejeme ti fantastický den, Zoe!
Mám obrovskou radost, že dnes slaví Zojka, až se mi chce dělat stojka. Přeji ti, ať je to chvíle hezká, kdy se splní tvoje sny, za ty nejkrásnější slunečné dny. Zoe, srdečně ti přeji báječné jmeniny!
Dneska máš svátek naše Zojinko, snad víš, že tě milujeme, květinko! Přejeme ti svátek vskutku krásný, a ať je tvůj osud jasný, jasný jako sluníčko, pousměj se dnes aspoň maličko. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Zoe!
Že má dnes jmeniny Zojinka? To přece není žádná novinka. Dneska tvoje jméno září v jinak nudném kalendáři, a tak ze srdce ti přeji, ať krásné věci se dějí. Zojko, moc si užij svůj dnešní svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud chcete aby blahopřání k svátku pro Zoe bylo více neformální a veselé, tak pro ni vyberte jednu z těchto vtipných básniček. Určitě jí vykouzlí úsměv na tváři a bude moc ráda, že na ní v její výjimečný den myslíte.

Zoe má dneska svátek, kde jste kdo? Úžasná jako ona je jen málokdo. My na tebe dneska s láskou připíjíme, dříve než ráno se domů nevrátíme. Zojinko, přejeme ti krásné jmeniny a moc si je užij!
Dneska musíme tvůj svátek oslavit, tak přijď za námi se pobavit. Je tady víno a taky slivovice, páni, to zase bude opice! Zojinko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek na světě!
Pořádně zapijeme naši milou Zojinku, a potkáme se spolu někde na vínku. Vydáme se s úsměvem do víru velkoměsta, zábavy a drinků nás dneska čeká spousta. Zoe, přejeme ti skvělé jmeniny!
Večer to vidím na více než jednu sklenku, musíme pořádně oslavit naši Zojku. Zase ale pozor ať jich není moc, a nepotřebuješ ráno ibalgin na pomoc. Zoe, přeji ti všechno nejlepší k svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Chcete aby přání k jmeninám pro Zoe bylo veselé a zvedlo jí náladu? Vyberte jí jeden z těchto animovaných obrázků. K těmto obrázkům se skvěle hodí veselé básničky, ale pokud se vám nechce nic psát, tak je můžete poslat samostatně. Vybraný obrázek jen zkopírujete a vložte do zprávy.

GIF přání k svátku se žralokem posílající srdce.
giphy.com
GIF přání k svátku s tančící ženou.
giphy.com
GIF přání k svátku s nadšenou dívkou.
tenor.com
GIF přání k svátku s natěšeným medvídkem a srdci.
tenor.comtenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Dárky co vyrobíte sami, jsou bezpochyby ty nejlepší a s tímto přáníčkem rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Pokud s výrobou blahopřání nemáte zkušenosti, tak to vůbec nevadí. Našli jsme pro vás video návod, se kterým to zvládne úplně každý, včetně dětí! Tak si vyhraďte pár minut z vašeho času, popadněte lepidlo a nůžky a vytvořte Zoe gratulaci k jmeninám, na kterou jen tak nezapomene. Je jen na vás, kolik času nad tím strávíte, ale my víme, že výsledek bude stát za to. Tak s chutí do práce!

Zajímavosti o jméně Zoe

Zoe je ojedinělým ženským jménem řeckého původu.

Základem jména je řecké slovo „zóé” s významem „život”. Jméno se tak překládá jako „život”, také „živá”, „živoucí”, „životadárná”.

Své nositelce tedy jméno Zoe propůjčuje aktivitu, chuť a sílu do života.

V České republice se jméno vyskytuje opravdu zřídka se svými 65 nositelkami.

Mezi významné nositelky minulosti patřila byzantská císařovna Zoe, která žila přelomu 10. a 11. století.

Dnes patří například k americkým herečkám Zoë Archer, Zoe Boyle nebo Zoe Wanamaker.

Mezi české nositelky jména patřila přední česká paleoslovenistka Zoe Hauptová.

Které z našich přáníček a nebo obrázků se vám líbilo nejvíce? 

Ať už si vyberete kterékoli, tak s ním jistě uspějete. 

Tento sváteční den je jen jednou za rok a milé blahopřání k jmeninám Zoe ocení.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X