Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Zlatu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 25. září a svátek slaví Zlata.

Je pro vás významnou osobou ve vašem životě a rádi byste jí udělali radost?

Láskyplné přání k svátku Zlatě vykouzlí úsměv na tváři.

Nevíte však, kde s tvorbou perfektního blahopřání začít?

Inspirujte se zcela zdarma u nás!

Připravili jsme ty nejkrásnější básničky, klasické gratulace či animované obrázky, které zahřejí u srdce babičku, kamarádku i maminku.

Které ji asi potěší nejvíce? Pojďte to zjistit!

Klasická přání k svátku pro Zlatu

Dáváte přednost spíše jednoduchým, milým a upřímným přáníčkům? Nebojte, na klasiku jsme nezapomněli a takových přání najdete tady hned několik. Na vás už bude jen vybrat to přání, které bude mít za úkol Zlatě udělat radost.

Naše milovaná Zlatunko, doufáme, že tvé jmeniny budou takové, jaké si přeješ, a ještě něco navíc. Máme obrovské štěstí, že můžeme tuto speciální událost oslavit s tebou. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přejí …
Drahá Zlato, přeji ti všechno nejlepší k jmeninám jako opravdu krásné a čisté duši. Přátelé, jako jsi ty, se objevují jen jednou za život a já si tě moc vážím. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Zlatuško, připijme si dnes na další rok společného smíchu, pláče a procházení touhle bláznivou věcí, které se říká život. Snad si svůj výjimečný den pořádně užiješ. Fantastický svátek ti přeje …
Má milá Zlato, roky běží neuvěřitelně rychle, ale vím, že na jednu věc se mohu vždy spolehnout, a to jsi ty. Přeji ti dny plné radosti, pohody a těch nejlepších dobrot. Krásný svátek ti přeje …
Zlato, přeju ti den plný radosti a smíchu. Láska roste tam, kde jsi ty, a lepší kamarádku jsem si ani nemohla přát. Krásné prožití dnešního svátku ti radostně přeje …
Zlatuš, přeji ti ten nejkrásnější svátek na světě! Myslím, že můžu s jistotou říct, že bych bez tebe byla úplně ztracená, a to nejen proto, že stále nedokážu rozlišit pravou od levé ruky. Mám tě moc ráda. Přáníčko ti s láskou posílá …
Přání k svátku se srdcovou bonboniérou.
pixabay.com

Přání pro maminku

Letošní gratulaci můžete brát jako poděkování za každodenní starost nebo možnost, jak vnést radost do rutinního dne. Ať už to vidíte jakkoliv, nic nemění fakt, že si vaše maminka milé přáníčko k svátku zaslouží! Zkuste jej napsat třeba do vlastnoručně vyrobeného papírového přání a na oplátku uvidíte ten nejsladší úsměv na světě!

Všechno nejlepší k jmeninám té nejlepší a nejsilnější ženě, kterou znám: mé nejdražší mamince! Miluji tě navždy a jsem hrdá, že jsem tvoje dcera! Moc si užij dnešní den. Přáníčko s láskou posílá …
Maminko, každý rok života je dalším rokem učení. Naučila jsi mě to tak dobře, že se každý rok těším, až se od tebe naučím něco nového. Mám tě moc ráda. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Dnes máš svůj svátek, ale to není vše, co slavím. Víš, i pro mě je to velký den. Slavím své vlastní štěstí, že tě mám za mámu, protože jsi ta nejlepší maminka na světě! Báječné jmeniny ti s láskou přeje …
Maminko, i když stárnu, zjišťuji, že tě potřebuji víc než kdy jindy. Nic se nevyrovná tvému vřelému objetí. Přeji ti k svátku krásný den a mnoho láskyplných přání! Všechno nejlepší ti srdečně přeje …

Chtěli byste se svým přáním opravdu překvapit? Tato křesťanská přání k narozeninám jistě vykouzlí sladký úsměv na tváři!

Básničky k svátku pro Zlatunku

Myslíme si, že najít člověka, který by neocenil hezkou básničku, by se vám rozhodně nepovedlo. Právě proto jsme sepsali tahle rýmovaná přáníčka, která patří po dlouhá léta mezi ta nejoblíbenější. Dali jsme dohromady hned několik rýmovaných gratulací, které jsou přímo na míru oslavenkyni a nenajdete je nikde jinde!

Dneska musíme si připít na to, že máš svátek, naše Zlato. Také přijmi gratulaci z hloubi našich srdcí, hodně štěstí doma i v práci, netrap se, buď splachovací. Zlatuško, přejeme ti překrásné jmeniny!
Dnešní svátek naší Zlatušky, užijeme si plnými doušky. Hlavně ať máš pevné zdraví, ať věci se dají do pořádku a pořád tě ten život baví. Zlatunko, užij si své jmeniny!
Svolejte všechny pány a děvčata, slaví totiž naše milovaná Zlata! Četla jsem to dnes v kalendáři že naše hvězda dneska září. Proto si jen užívej, my přejeme ti všechno nej. Krásný den, Zlatuš!
Moje nejmilejší Zlatuška, je jako nejkrásnější světluška. Snad víš, že miluji jen tebe, ty můj polní kvítku, to ty jsi moje nebe, přeji ti vše nejlepší k svátku. S láskou tvůj …
Naše nejdražší Zlatunko, milujeme tě od chvíle, co byla jsi miminko. Když už jednou ten svátek máš, přejeme, ať si dnes uděláš, ten nejkrásnější den, co trumfne každý sen, který se ti kdy zdál, prostě aby za tvůj sváteček stál. Zlatuš, přejeme ti všechno nejlepší!
V kalendáři je dnes jméno našeho děvčátka, ano, dnes má svátek milá Zlatka. My ti s láskou k svátku přejeme, všechno, co máš nejraději, ať se štěstí drží při tobě a každý den vyjde ti snově. Zlatunko, všechno nejlepší k svátku!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Je Zlatuš oslavenkyně, která má ráda zábavu, smích, oslavy a jmeninové blahopřání by ji mělo rozesmát? Tak to by mohly být tyhle veselé básničky to, co hledáte! Ukáže jí, že na ni myslíte a ještě jí zvednete náladu třeba na celý den.

Když slaví své jmeniny Zlata, čeká nás oslava bohatá. Ne že to budeš přehánět s panáky, ať ráno nemáš kocoviny příznaky. Zlatuško, přeji ti fantastické jmeniny!
Oblékáme si šaty a kravaty, když víme, že je svátek naší Zlaty. Zůstaneme v baru dokud bude otevřeno, ž nad ránem budeme mít domů namířeno. Zlatuško, užij si svůj dnešní den naplno!
Vstávat z postele, slečinko! Víme, že máš svátek, Zlatunko. Nic jiného ti přece nezbývá, než potkat se s námi večer u piva. Všechno nejlepší k jmeninám, Zlatuš!
Když svátek slaví Zlatka, oslava není vůbec krátká. Oslavovat můžeme klidně celý týden, však svátek je za rok jen jeden. Zlato, přeji ti báječný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Blahopřání k svátku pro Zlatu nemusí být jen text či básnička, ale může být i obrázkové. Takové obrázky nemusíte nikde hledat, dali jsme dohromady ty, které se k jmeninám výborně hodí. Vyberte si ten, co se vám líbí nejvíce, zkopírujte a jednoduše pošlete.

GIF přání k svátku se psem míchající drink.
tenor.com
GIF přání k svátku s číšnicí nesoucí mnoho piv.
giphy.com
GIF přání k svátku s pejskem hrající si s balonkem.
tenor.com
GIF přání k svátku s velkou party.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Zlatu rozhodně ohromí! Uvidí totiž, že jste si dali tu práci a dárek jí vyrobili sami doma. Sice vám to zabere o něco déle, než poslat obyčejnou zprávu, ale výsledek bude stát za to. Pro začátečníky jsme našli tohle krátké video, kde kromě návodu najdete i spoustu inspirace. Do hotového přání už jen stačí napsat vaše srdečné věnování nebo jednu z našich gratulací a můžete jít gratulovat!

Zajímavosti o jméně Zlata

Zlata je krásným tradičním českým jménem, kdy třpyt a luxus zlata náleží nejen ke jménu, ale také k jeho nositelce.

Význam jména Zlata je skutečně „zlatá”. Jedná se o překlad římského jména Aurelia, kořeny jména tak sahají až do dob starého Říma.

Domácky se jméno užívá jako Zlatka, Zlatička, Zlatinka, Zlatina, Zlatuš, Zlatuška, Zlatuna, Zlatunka apod.

I přes jeho krásný význam jméno v České republice nosí pouhých 2567 žen.

Mezi významné nositelky patří herečka Zlata Adamovská

Jméno nosí také slovenská herečka Zlata Hajdúková nebo slovenská spisovatelka, autorka historické prózy pro děti Zlata Dônčová.

Doufáme, že se vám naše nejlepší tipy líbily a vy jste to perfektní blahopřání k jmeninám Zlaty už našli.

Nezapomeňte nám napsat, které přáníčko se vám líbilo nejvíce!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X