Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Marcelu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 20. dubna a svátek slaví Marcela.

Zrovna nějakou znáte? Tak jí rozhodně nezapomeňte popřát!

Milé přání k svátku Marcelu potěší a určitě jí zvedne náladu.

Pokud hledáte inspiraci, jste na správném místě. Sepsali jsme pro vás ty nejkrásnější texty, básničky a obrázky, ze kterých si zaručeně vyberete.

Navíc všechna přání jsou zcela zdarma!

Klasické přání k svátku pro Marcelu

Jestli hledáte milé a decentní blahopřání, kterým nelze nic pokazit a zaručeně jím oslavenkyni potěšíte, máme pro vás spousta inspirace. Vyjádřete přesně, co k oslavenkyni v její velký den cítíte.Z těchto přáníček si vyberete jistě to pravé.

Skvěle se bude vyjímat v papírovém přání nebo v obyčejné sms.

Naše milovaná Marcelo, dnešní den musíš pořádně oslavit, užívat si a hlavně hoď dneska všechny své starosti za hlavu. Přeji ti, aby jsi byla navždy veselá, zdravá a měla vždy pohodu. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Drahá Marcelo, ze srdce ti chceme popřát, aby sis dnešní den pořádně užila a pořádně ho oslavila s lidmi, které máš nejvíce ráda. Všechno nejlepší k tvému svátku ti přejí …
Naše drahá Marcelko, ze srdce si přejeme, aby sis dnešní den užila přesně tak, jak si přeješ a doufáme, že se ti splní všechna tvá nejtajnější přání. Myslíme na tebe a máme tě moc rádi. Všechno nejlepší k svátku!
Milá Marcelko, doufáme, že sis nemyslela, že bychom na tebe letos zapomněli. Jako každý rok máme opět tu čest ti srdečně popřát všechno nejlepší k svátku, hodně štěstíčka, pohody a dobré nálady. Krásný svátek ti přejí…
Naše milovaná Marcelko, je nám líto, že ti letos nepopřejeme v tvůj velký den osobně, ale to v žádném případě neznamená, že to neoslavíme o něco později! Prozatím ti přejeme hodně štěstí, zdraví a dobré nálady. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Tvoji …
Naše drahá Marcelko, k tvému dnešnímu svátku ti chceme ze srdce popřát, aby se ti vždy ve všem dařilo a to jak v osobním, tak v kariérním životě. Věříme, že budeš navždy zdravá a veselá jako teď. Všechno nejlepší k tvému svátečnímu dní ti přejí …
Milá Marcelko, doufáme, že si dnešní den užiješ opravdu naplno. Tento sváteční den máš pouze jednou v roce a na to musíš při oslavách myslet! Přejeme ti hodně pohody a dobré nálady. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Naše nejmilejší Marcelko, po roce opět přišel tvůj sváteční den a my ti k němu opět z celého srdce přejeme, aby tě životem provázela láska, zdraví a hlavně dobrá nálada! Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přejí …
Košík s růžovými řůžemi.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Marcelu

Hezká rýmovaná básnička jako blahopřání k svátku Marcelu určitě moc potěší. 

Pokud však nejste zrovna básnické střevo, nemusíte se ničeho bát. Sváteční verše speciálně pro vaši Marcelu jsme napsali za vás a vy nemusíte již nic vymýšlet. 

Přáníčko stačí jednoduše zkopírovat, odeslat a zlepšit tím oslavenkyni její sváteční den!

Že bude svátek Marcely, jsme už dávno věděli. Přání jsme si připravili, aby jsme ji překvapili. A proto ti přejeme, měj se vždycky vesele! Všechno nejlepší k svátku!
My ti dneska chceme přát, ať se máš proč usmívat. Buď vždy naše sluníčko, naše milovaná Marcelko. Nezapomeň si svůj den užít, a svého svátku pořádně využít. Všechno nejlepší k svátku!
Naše drahá Marcelka, je fakt skvělá kamarádka. Proto my jí přejeme srdečně, ať její zdraví trvá věčně. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Moje milovaná Marcelka, je fakt skvělá dcerka. Proto my jí chceme přát, ať sluníčko jí může hřát, ať je ona navždy šťastná, a vyhýbá se jí nálada špatná. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Když má svátek Marcelka, oslava to je velká. Víno tady teče proudem, a všichni jí přejí s klidem, hodně štěstí, lásky, zdraví, co je špatné, ať se spraví! Krásný svátek, Marcelko!
Když slaví naše Marcelka, všude blikají světýlka. Všichni to pořádně slaví, když přejí jí hodně zdraví, aby taky štěstí měla, a dostala co vždycky chtěla. Všechno nejlepší k jmeninám!
Naše drahá Marcelo, co přeješ si aby se dělo? Uděláme ti velkou oslavu, jakou jsi neměla ani představu. A tvůj velký den oslavíme, když na tebe si připijeme! Všechno nejlepší k svátku, Marcelko!
Dnes tvůj svátek oslavíme, pořádně se pobavíme. Popřejeme štěstíčko, naše milá holčičko! Krásně si užij svůj svátek, Marcelko!

Veselá veršovaná blahopřání k jmeninám

Přejete si přáníčko k svátku pro Marcelu v podobě básničky, ale láká vás spíše neformální a veselá varianta? V tom případě se inspirujte našimi veselými básničkami, které se budou Marcele líbit a určitě ji rozesmějí. 

Skvěle se hodí pro oslavenkyni, která se ráda směje!

Naše milá Marcelo, pořádnou oslavu by to dnes chtělo. Máš ty opět po roce svátek, však je ti už nějaký pátek. Ale neboj, jsi furt kráska, milá holka, žádná vráska. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Naše milá Marcelko, dáš si kuře nebo žebírko? Zapijem to potom vínem, whisky, a nebo snad pivem? Dnešní den je jenom tvůj, tak pořádně oslavuj! Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Na tvůj svátek si připijeme, snad se moc neopijeme. Ale když velké dny se musí zapít, a proto my se jdeme napít. Přej si něco hezkého, zdraví, štěstí, muže hezkého! Ten nejkrásnější svátek ti přeje…
Dneska budou znít skleničky, když flašky vytáhneme z ledničky. Abychom si připili, v čase se i vrátili, připomeneme si staré časy, uvidíme spoustu krásy! Všechno nejlepší k svátku, Marcelko!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Není žádným pravidlem, že gratulace k svátku pro Marcelu musí být ve formě textu nebo komplikované básničky. Svá slova a pocity můžete vyjádřit pomocí hezkého, veselého obrázku!

Vybrali jsme pro vás obrázky, které se úžasně hodí pro tuhle příležitost!

Pro odeslání jednoduše zkopírujte a pošlete. Pokud chcete, doplňte jej o milý text nebo veršované přání!

Vydra ve vodě posílající blahopřání.
tenor.com
Veselý pejsek s čepičkou a foukačkou.
tenor.com
Oslavující Bart Simpson.
giphy.com
Pejsek vesele posílající srdíčka.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

Chcete Marcelu zaručeně ohromit! Vlastnoručně jí vyrobte přáníčko z papíru

Nepotřebujete na to hromadu času ani přirozený talent. Nemusíte se ničeho bát, inspiraci můžete naleznout v tomhle videu! Do základu si připravte kousek papíru a různé kančelárské potřeby.

Až budete mít hotovo, nezapomeňte přání doplnit o milý text nebo básničku.

Myslíte, že se bude naše přání k jmeninám Marcele líbit?

My doufáme, že ano a že jí její speciální den uděláte nezapomenutelný.

Myslete na to, že jmeniny slavíme pouze jednou do roka!

Tak co, které to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X