Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Čeňka na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 19. července a svátek slaví Čeněk. 

Rádi děláte druhým lidem radost a zrovna slaví váš oblíbený oslavenec? 

Tak to neváhejte a pusťte se do vybírání, protože milé přání k svátku Čeňkovi udělá ohromnou radost! 

Je pro vás však vymýšlení přáníček trochu jako španělská vesnice nebo jen chcete načerpat trochu inspirace? 

Ukončete své hledání, protože ty nejkrásnější přáníčka, básničky a dokonce i obrázky taky už na vás čekají. 

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma! 

Pojďte vytvářet radost! 

Klasická přání k svátku pro Čeňka

Máte pocit, že právě Čeněk ocení jednoduché klasické přáníčko, které jednoduše vyjádří všechny vaše city? Pokud ano, tohle je sekce pro vás! Tyhle gratulace se hodí opravdu pro kohokoliv a pokud se je rozhodnete napsat do vlastního papírového přáníčka, tak vás ujišťujeme, že to nejkrásnější blahopřání dostane oslavenec právě od vás! 

Náš nejmilejší Čeníku, ať to nejlepší, co jsi dosud zažil, není nic ve srovnání s tím, co tě v budoucnu čeká. S láskou ti přejeme všechno nejlepší k svátku a moc si užij dnešní den. S pozdravem …
Milý Čeňku, ať se v tomto roce tvé srdce naplní radostí až po okraj a ať tě dobro pronásleduje všude, kam se vydáš. Z mé strany republiky ti přeji fantastické jmeniny. S velkou láskou ti krásný svátek přeje …
Milý Čéňo, kéž ti tento den vnese do tvého života tolik sladkosti, kolik ty vnášíš do toho mého. Mám tě moc ráda. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Drahý Čeňku, připíjíme si dnes na tento mimořádně výjimečný den tvého života. Ať poznáš opravdové štěstí v tento den – i navždy. Ty nejkrásnější jmeniny ti s láskou přejí …
Můj nejdražší Čeňku, velmi si vážím veškeré inspirace, kterou mi přinášíš do života. Mít v životě někoho, jako jsi ty, je pro mě více než požehnáním. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Náš nejmilejší Čeníku, ať je každý den tvého života stejně slunečný a krásný jako ten nejslunečnější den v ráji. Moc na tebe myslíme a přejeme ti srdečně krásné jmeniny. S láskou …
Přání k svátku s barevnými dárky.
pixabay.com

Přání pro kolegu

Mnohdy právě dobrý skutek dokáže vytvořit přátelské pracovní prostředí a radost ze společné spolupráce. Právě tímto skutkem může být milé jmeninové přáníčko, které vašeho kolegu potěší a překvapí. Vyberte si jeden z našich nejlepších tipů, které vám zaručí, že vám Čeněk věnuje sladký úsměv!

Drahý Čendo, i ty nejbláznivější sny se stávají skutečností, když člověk usilovně pracuje. A tvrdě pracovat je snazší, když máme úžasné spolupracovníky! Všechno nejlepší k jmeninám tomu nejlepšímu kolegovi! S pozdravem …
Čeňku, když člověk není obklopen dobrými lidmi, tak se z práce může stát neúprosná každodenní rutina. Děkuji ti, že díky tobě se každé ráno s úsměvem vracím do práce! Mám tě moc ráda a přeji ti krásný svátek. S přátelským pozdravem …
Milý Čeňku, s přáteli, jako jsi ty, se pracuje mnohem lépe… Přeji ti hodně štěstí k svátku a nespočet úspěchů nejen v naší práci, ale i v osobním životě. Všechno nejlepší a krásný den ti s láskou přeje …!
Čeníku, nebudu lhát… Kvůli tobě se každý den těším do práce. Děkuji ti, že jsi mi udělal pracovní život tak pohodový. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …

Nemůžete dostat svoji oblíbenou osobu z hlavy? Projevte mu své city pomocí krásného zamilovaného přáníčka!

Básničky k svátku pro Čéňu

Veršovaná blahopřání se výborně hodí pro jmeniny každého oslavence. Je jedno, jestli je to váš syn, kolega, kamarád či strýc, tady si jistě vyberete tu pravou gratulaci přímo pro vašeho Čeňka. Kterou si asi vyberete?

Tak už zase ze zvyku, přejeme ti, Čeníku, ať celý ten tvůj dnešní svátek jak nikdy se bavíš, oslava jde do obrátek a krásný čas s blízkými strávíš. Čendo, všechno nejlepší k tvému svátku!
Milovaný Čeňku, užij si tuhle vzácnou chvilinku. Kouzelné života chvíle, kdy svět se tváří mile, přejeme ti k svátku, a dál takovou pohádku. Čéňo, přejeme ti srdečně báječný svátek!
Dnes je den našeho oblíbeného člověka, ano správně – dnes je svátek Čeňka. Přece ten světoznámý kalendář, není žádný lhář, a když říká, že dnes slavíš, tak nezbývá než ti popřát… Ať se dneska dobře bavíš! Čeňku, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Že zas musím koupit dárek to vypadá, jmeniny má totiž dneska Čenda. K svátku ti zatím ze srdce přeji, a to opravdu moc ráda, ať andělé ti přejí, a život je prostě paráda. Čeníku, všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Víme, že svátek má dnes Čeněk, proto bychom ti chtěli přát, málo problémů přeháněk, ať se na ten svět můžeš smát. Užívej si hlavně stůj co stůj… tak ať kouzelný je svátek tvůj. Přejeme ti ze srdce ten nejkrásnější svátek!
Náš nejdražší Čeňku, přejeme ti dožití dlouhého věku. Ze života tu nejkouzelnější pohádku přejeme ti k tvému dnešnímu svátku. Máme tě moc rádi a přejeme ti všechno nejlepší!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Jestli je Čeněk osobou, která vám dělá radost ze života a nudu s ním v žádném případě nezažijete, našli jste pro vašeho oslavence to perfektní přání k svátku. Tyhle básničky jsou plné humoru, radosti, nadsázky a oslav, které se rozhodně hodí v tak výjimečný den vyjádřit!

Náš milovaný Čendo, naplň si dnes k prasknutí své pupendo. Z tvé oslavy domů jen tak nepůjdeme, až do rána s tebou slavit budeme. Čeníku, užij dnešní jmeninový den!
Doufám, že na tvou oslavu, Čendo, vtrhne kamarádů tvých celé komando. Vydejte se třeba do víru velkoměsta, zábavy a drinků vás tam rozhodně čeká spousta. Čeňku, přeji ti ty nejlepší jmeniny!
Málem jsem z toho vyměk, když jsem zjistil, že má svátek Čeněk. Už skládám všechno do ledničky, a chystám si na tebe skleničky! Čendo, všechno nejlepší k tvému svátečnímu dni!
Když vidím v kalendáři jméno Čeněk, přeji ti, ať je půllitr tvůj dnešní doplněk. Zase ale pozor, ať jich není moc, a nepotřebuješ ráno ibalgin na pomoc. Čeníku, užij si dnešní sváteční den!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Vtipné básničky ani klasické texty nejsou to pravé a hledáte něco vskutku originálního? Blahopřání k svátku Čeněk může obdržet i v podobě obrázku! Jednoduše si vyberte ten, který se vás nejvíce dotkl, zkopírujte ho a pošlete třeba s milým věnováním.

GIF přání k svátku se srdcem a srdečným vzkazem.
tenor.com
GIF gratulace k jmeninám s vtipně tančícím kostlivcem.
tenor.com
GIF přání k svátku s ženou a láhví alkoholu.
giphy.com
GIF gratulace k jmeninám s usmívajícím se pejskem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si rozhodně nechali na konec! Jestli jste nikdy nezkusili vyrobit papírové přáníčko sami, vyzýváme vás, ať tomu letos dáte šanci. Nemusíte se bát, že byste to nezvládli. Dokáže to opravdu každý a zabere vám to pouze pár minut! Připravte si papír, kancelářské potřeby a s chutí do práce! Pokud hledáte inspiraci, naleznete ji v tomhle krásném videu. Uvidíte, že takové přání k jmeninám Čeňka ohromí.

Zajímavosti o jméně Čeněk

Čeněk je počeštěnou podobou latinského jména Vincentus.

Význam jména vychází z latinského „vincens“, který se dá přeložit jako „vítězný“, „vítězící“ nebo „ten, kdo přemůže ostatní“.

Domáckou variantou jména je Čenda, také Čéňa nebo zdrobněle Čeněček.

V České republice se vyskytuje 1526 mužů tohoto jména.

Jméno například nosil český herec, režisér a spisovatel Čeněk Šlégl, a taky historik a etnograf Čeněk Zíbrt.

Ze srdce doufáme, že se vám náš článek líbil a to nejkrásnější blahopřání k svátku Čeňkovi jste už dávno poslali.

Nikdy není moc pozdě na to, vykouzlit krásný úsměv na tváři!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X