Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jarmilu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. února a svátek má Jarmila. 

Máte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem ve svém okolí? Popřejte jí! 

Hezké přání k svátku Jarmile udělá velkou radost. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé přání pro vaši oslavenkyni! 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma.

Básničky k svátku pro Jarmilu

Hezké verše potěší snad každou oslavenkyni a tyhle jsou navíc přímo na míru Jarmile a nenajdete je nikde jinde. Tak jdeme vybírat!

Tvoje jméno na mě v kalendáři vyskočilo, ty máš dneska svátek, Jarmilo! Přejeme ti ať jsi stále šťastná a veselá, a slavíš svoje jmeniny až do večera. Jarmilo, přejeme ti báječný jmeninový den!
Chceme abys ten nejkrásnější den prožila, svátek přece dneska slaví Jarmila. Měla bys ho s kamarády strávit, a hlavně se celý den jen bavit. Jaruško, přejeme ti nádherné jmeniny!
Ráda bych se ke gratulacím připojila, když je dneska v kalendáři jméno Jarmila. Jen ti nejlepší ti chce ze srdce popřát, a ať splní se ti vše co si budeš přát. Jaruško, užij si ty nejkrásnější jmeniny!
Jmeniny dneska slaví všechny Jarmily, užij si z dneška každičkou chvíli. Měla bys svůj svátek pořádně oslavit, a s tvými nejbližšími se pobavit. Přejeme ti krásný svátek, Jarmilo!
Posíláme ti tento vzkaz milý, dneska totiž slaví jmeniny všechny Jarmily. Jen to nejlepší ti k jmeninám přejeme, a moc ti všichni gratulujeme. Jaruško, moc si užij tento významný den!
Právě jsme z kalendáře zjistili, že svátek dneska slaví Jarmily. Proto ti posíláme tyhle rýmy, a snad užiješ si den mezi svými. Jaruško, moc si užij dnešní sváteční den!
Přejeme ti abys dneska celý den jen zářila, svátek totiž slaví Jarmila. Dnešek měla by sis jen užívat, a ty nejkrásnější jmeniny prožívat. Jarmilo, užij si dnešní jmeninový den!
Tak to už abychom se všichni napili, a to na zdraví naší Jarmily! Už jsme si připravili pro tebe lahvinku, tak se za námi zastav aspoň na chvilku. Jaruško, užij si pořádně tvoje dnešní jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chtěl by to něco veselejšího? V tom případě se podívejte na tyhle vtipné rýmy, které potěší a ještě k tomu zvednou náladu minimálně do večera.

Dnešní oslava zase bude síla, svátek přece slaví naše Jarmila. Tančit spolu budeme dlouho do noci, a ne že nám zase zmizíš před půlnocí. Jarmilo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Oslavu jsme pro tebe dneska připravili, jsou přece jmeniny naší Jarmily! Chystáme ale jen malé sklenice, aby nebyla pak z toho velká opice. Jarmilo, přejeme ti krásný svátek!
Budeme tančit dokud nám nedojdou síly, jmeniny přece dneska slaví Jarmily. Tak už chystáme pro tebe přípitky, a nechceme slyšet žádné námitky. Jaruško, přejeme ti nádherný svátek!
Snad dneska nebudeme moc opilí, když svátek slaví Jarmily. Až do noci spolu budeme slavit, a hlavně se všichni budeme bavit. Jarko, užij si dnešní jmeniny!
Dárková krabice květin k svátku.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Jarmilu 

Básničky nejsou úplně to pravé, co hledáte? Na to jsme taky mysleli a napsali jsme milé a decentní gratulace kterými povíte přesně to, co v tento den chcete. Krásně vypadají především v papírovém blahopřání, ale můžete je poslat i ve zprávě.

Milá Jarmilo, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy jen dařilo a ty byla stále veselá a usměvavá, jako jsi teď. Krásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Jarmilo, ani letos bychom na tebe nemohli zapomenout. K tvým dnešním jmeninám ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a taky štěstí. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Jarmilo, i když ti letos nemůžeme popřát osobně tak na tebe moc myslíme a přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše drahá Jarmilo, doufáme, že si dnešní den užiješ tak jak sis ho představovala a bude naplněn láskou, pohodou a dobrou náladou. Krásné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše milá Jarmilo, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě a aby ti nikdy nezmizel úsměv ze rtů. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Milá Jaruško, za celou naši rodinu ti chceme k tvému svátku z celého srdce popřát zdraví, spoustu lásky, hromadu štěstí a abys byla stále spokojená. Hezké jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Jaruško, dnešní den by sis měla pořádně užít a bavit se od rána do večera. Snad se ti den vyvede tak, jak jsi plánovala. Krásné jmeniny ti ze srdce přejí …
Drahá Jarmilo, přejeme ti nádherný svátek a hlavně to nezapomeň pořádně oslavit s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, pohody a hlavně zdraví. Krásné jmeniny ti přejí …

Veselé obrázkové gratulace k jmeninám

Blahopřání k svátku pro Jarmilu může být i obrázkové. Vybrali jsme pro vás obrázky které se pro tuhle příležitost hodí skvěle a navíc k nim není třeba už nic psát, vše totiž poví za vás. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Taneček s balónky

GIF přání k svátku taneček s balónky.
zdroj: giphy.com

Sváteční taneček

GIF přání k jmeninám sváteční taneček.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF přání k svátku přípitek.
zdroj: giphy.com

Party kočky

GIF přání k jmeninám party kočky.
zdroj: giphy.com

Slavíme!

GIF blahopřání k jmeninám tančící slečna.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si nechali nakonec! Takové blahopřání k jmeninám Jarmilu ohromí. Uvidí nejen že jste si vzpomněli, ale také to, že vám na ní opravdu záleží. A to už za těch pár minut času přece stojí. Pokud by to bylo poprvé co vyrábíte přáníčka tak by se vám mohlo hoit tohle video, ve kterém najdete spoustu inspirace.


Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Jarmile líbit?

Doufáme, že jí tento den zvednete náladu, ať už papírovým blahopřáním a nebo jen rychlo zprávou, vše se počítá.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X