Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Evu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 24. prosince a svátek slaví Eva. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Evě udělá radost. 

Lámete si ale hlavu nad tím jaké blahopřání poslat? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a udělejte jí radost i vy. 

Tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Evu

Veršovaná přáníčka potěší snad každou oslavenkyni. A že vás zrovna žádný rým nemůže napadnout? Tak to ani nemusí, napsali jsme je totiž za vás. Na vás už zbývá jen vybrat který se vám líbí nejvíce a kterým dneska uděláte radost.

Jmeniny má dneska Eva, a jenom pro ni jsou tahle milá slova. Snad budeš mít radost z tohoto přáníčka, a očí nikdy neztratí se ti jiskřička. Evičko, přejeme ti báječný svátek!
Doletěla k nám zprávička, že svátek má dneska naše Evička. Jen to nejlepší ti z celého srdce přejeme, a s celou rodinou ti moc gratulujeme. Evo, užij si dnešní jmeniny!
Tvůj svátek je tu jen jednou v roce, stejně jako dneska Vánoce. Proto jen k tobě letí tahle slovíčka, když je v kalendáři kromě Adama i Evička. Evo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jmeniny dneska slaví Evy, a snad tvou tvář budou zdobit jen úsměvy. Tohle je přání od celé naší rodiny, užij si z dnešního svátku každé vteřiny. Evičko, přejeme ti překrásný svátek!
V kalendáři je dneska jméno Evička, to má svátek naše milovaná holčička. Chceme ti říct že jsi naše jediná, a moc tě miluje celá rodina. Evi, užij si dnešní sváteční den!
Dneska jsou jmeniny naší milované Evičky, přejeme ti ať tvé oči stále září jako hvězdičky. Ať je tvůj život stále plný pohody a lásky, a ty nemáš nikdy žádné vrásky. Evo, přejeme ti krásné jmeniny!
Pozvedáme všichni skleničky, a chceme si připít na zdraví naši Evičky. K tomu přejeme ti lásku a zdraví, toho není nikdy dost, a ať máš v životě stále jen radost. Evo, přejeme ti krásné jmeniny!
Přejeme ti ať stále záříš jako sluníčko, a jsi stále spokojená, Evičko. Přejeme ti lásku, zdraví a spoustu radosti, a hlavně nikdy žádné starosti. Evi, přejeme ti nádherné jmeniny!


Vesele verše k jmeninám

Blahopřání k svátku pro Evu může být i veselejší! Pokud je to vaše kamarádka která má smysl pro humor a ráda se zasměje tak budou tyhle rýmy přesně to pravé. Potěšíte ji že jste si vzpomněli a ještě ji pobavíte.

Snad nás nebude ráno bolet hlavička, když jmeniny slaví naše milovaná Evička. Dneska těch skleniček nebude moc, a o půlnoci si dáme dobrou noc. Evo, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Čeká nás dnešní noci horečka, svátek má totiž naše Evička. Zítra je volno, můžeš být celý den v posteli, ale dneska musíš se pobavit s přáteli. Evo, přejeme ti báječné jmeniny!
To dneska nepadne jen jedna lahvička, když svátek slaví naše Evička. Můžeme spolu do rana slavit a tancovat, když zítra nemusíš pracovat! Evi, přejeme ti skvělé jmeniny!
V dálce už slyším cinkat skleničky, jsou totiž jmeniny naší milé Evičky. Zase ale nedávej si hodně vína, t ráno vyhne se ti kocovina. Drahá Evičko, přejeme ti nádherný svátek!
Dárková kytice bílých tulipánů k svátku.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Evu

Nejsou básničky to pravé a raději byste poslali něco tradičního? Na to jsme taky mysleli a sepsali jsme tyhle decentní gratulace které potěší každou oslavenkyni. Můžete je poslat jen jako rychlou textovou zprávu, ale krásně budou vypadat především v papírovém přání.

Naše milá Evo, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my doufáme, že si je pořádně užiješ a oslavíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Evo, všichni na tebe moc myslíme a k tvému dnešnímu svátku ti přejeme aby se ti vždy jen dařilo a ty byla stále veselá a šťastná. Překrásné jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Evo, přejeme ti aby se ti dnešní sváteční den vydařil a ty prožila svoje jmeniny tak jak sis je vysnila. K tomu ti přejeme taky spoustu zdraví, lásky a pohody. Užij si dnešní den!
Milovaná Evičko, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí a hlavně miliony splněných přání. Moc na tebe všichni myslíme a máme tě rádi. Užij si dnešní sváteční den!
Naše drahá Evičko, dneska jsou Vánoce a tvůj svátek a proto doufáme, že si dnešní den užiješ na maximum v rodinném kruhu. Přejeme ti také spoustu lásky, pohody a dobré nálady. Pusu posílají …
Milá Evo, přejeme ti mnoho úspěchů jak v osobním, tak v pracovním životě a taky moře úžasných zážitků. Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přejí …
Naše drahá Evičko, celá naše rodina ti přeje nádherné prožití tvých dnešních jmenin a z celého srdce ti přejeme jen to nejlepší. Báječný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Evičko, i když jsou dneska Vánoce tak by se na tvůj svátek nemělo zapomínat. Srdečně ti přejeme lásku, pohodu a hlavně nekonečně dobrou náladu. Krásné jmeninu ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Už jste někdy posílali GIF přáníčka? Pokud ne tak to můžete dneska vyzkoušet. Vybrali jsme ty obrázky, které se ke svátku hodí výborně a rozhodně jimi pobavíte. Odeslání je velice jednoduché, stačí si vybrat GIF který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Dáreček pro tebe

GIF přání k svátku Santa striptér.
zdroj: tenor.com

Na zdraví!

GIF přání k jmeninám přípitek s vínem.
zdroj: tenor.com

Všechno nejlepší ke svátku!

GIF přání k jmeninám slavící postavička.
zdroj: tenor.com

Sváteční taneček

GIF blahopřání k jmeninám veselý tanec.
zdroj: tenor.com

Na tvé zdraví!

GIF přání k svátku přípitek.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Jsou Vánoce a to je hned o důvod více vyrobit oslavenkyni blahopřání. Uvidíte sami, takové přání k jmeninám Evu nadchne. Výroba vám zabere jen pár minut nemáte se čeho bát, zvládne to opravdu každý . Pokud by se vám hodil trocha inspirace tak se podívejte na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Až budeme mít hotovo tak už stačí jen dovnitř napsat básničku a nebo text a krásné blahopřání je na světě.

Snad se vám naše blahopřání k jmeninám pro Evu líbila a vy jí dneska zvednete náladu.

Tento den je tu jen jednou za rok tak proč jí ho neudělat hezčí?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X