Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Rosťu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 19. dubna a svátek slaví Rostislav. 

Už jste mu poslali gratulaci? Zatím ne? 

Hezké přání k svátku Rostislavovi zvedne náladu. 

Pokud vás zrovna nic nenapadá  hodila by se vám inspirace, tak jí máme pro vás spoustu. 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte tu pravou gratulaci i vy. 

Veškerá přání jsou navíc zdarma ke stažení, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Rostislava

Kdo by neměl rád rýmovaná přáníčka! A co teprve ta, která je přímo na míru oslavenci! A že zrovna nemůžete nic vymyslet? Tak to ale vůbec nevadí, protože jsme taková veršovaná přání napsali za vás. 

Ten čas ale šíleně rychle utíká, jsou tady opět jmeniny našeho Rostíka. My mu přejeme ať se mu ve všem daří, a štěstím a pohodou stále září. Rostislave, přejeme ti skvělý svátek!
Svátek slaví dneska náš milovaný Rostislav, my mu přejeme hlavně ať je zdráv. K tomu přejeme ti lásku, pohodu a spoustu krásných zážitků, snad se večer dočkáš i přípitku. Rosťo, přejeme ti báječné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, třikrát sláva, v kalendáři vidím Rostislava. Přejeme ti, aby z tebe pohoda štěstí pořád sálalo, a splnilo se ti i to, o čem se ti ani nezdálo. Rosťo, užij si dnešní jmeninový den!
Dneska tě určitě čeká gratulací záplava, je totiž den našeho Rostislava. Doufáme, že si užiješ taky krásnou sváteční oslavu, a všechny starosti hodíš hezky za hlavu. Rosítku, přejeme ti krásné jmeniny!
Jmeniny má dneska náš Rostislav, my mu posíláme gratulaci a pozdrav. Přejeme ti ať jsi veselý a stále si užíváš života, a aby tě nikdy nepřepadl smutek a nejistota. Rosťo, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska je tady tvůj svátek, Rostíku, užívej si v životě každého okamžiku. Tento den nezapomeň pořádně oslavit, protože kdy jindy by ses měl pobavit? Rostislave, přejeme ti skvělé jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Rosťa váš kamarád, se kterým je zábava a na pořádnou oslavu ho nemusíte přemlouvat dvakrát? To by se mu mohla líbit některá z těchto vtipných básniček. Jestli máte po ruce telefon, tak mu můžete jednu poslat klidně hned.

Dneska vidím v kalendáři Rostislava, to zase bude divoká oslava! Můžeš si na nás dát, vše co jen budeš chtít, náš oslavenec se musí dobře mít. Rosťo, přejeme ti skvělý svátek!
Snad nás nebude ráno bolet hlava, když se dneska slaví svátek našeho Rostislava. Tento večer bude zábavný, a už se těšíme, až se potkáme ve dveřích naší nálevny. Rostíku, přejeme ti úžasné jmeniny!
Večer se slaví tvoje jmeniny, Rostíku, tak tě čekáme v našem podniku. Dneska se spolu všichni vylijeme, a tvůj svátek jak se patří zapijeme. Rostislave, přejeme ti báječný jmeninový den!
Noste drinky, zleva zprava, dneska zapíjíme svátek našeho Rostislava. Ale pozor, ať z toho není zase pěkná opice, víš, že občas neznáš hranice. Rosťo, užij si dnešní jmeniny!
Přípitek k svátku se spoustou skleniček s vínem.
zdroj: camillestyles.com

Klasická přání k svátku pro Rostislava

Spousta mužů si na básničky moc nepotrpí. Je takový i váš oslavenec? Najdete tady spoustu milých, decentních a tradičních blahopřání, která jistě vykouzlí úsměv na rtech. Moc hezky vypadají v papírovém přáníčku, ale i textová zpráva se počítá. 

Milý Rostislave, čas neskutečně letí a po roce jsou tady opět tvoje jmeniny. My ti k nim chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší! S láskou …
Drahý Rostíku, za celou naši rodinu ti chceme popřát aby se ti dařilo jak v pracovním, tak v osobním životě a taky aby se ti splnila všechna tvá tajná přání. Báječný svátek ti přejí …
Náš milovaný Rostislave, dneska ti sice k tvému svátku nemůžeme popřát osobně, ale moc na tebe myslíme a přejeme ti jen to nejlepší! Nádherné jmeniny ti přejí …
Rostislave, tvé jméno je dneska v kalendáři a taky ti přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí, pohody a taky dobré nálady. Krásný svátek ti přejí …
Můj milý Rosťo, vím moc dobře, že na dlouhé proslovy moc nejsi. A tak ti přeju prostě jen všechno nejlepší k svátku. Pořádně si užij tento den!
Rosťo, kalendář mi dneska připomněl tvé jméno a proto ti chci popřát aby se ti vždycky povedlo vše, na co jen sáhneš a taky ať jsi veselý a spokojený. Úžasné jmeniny ti přeje …
Dneska je den všech Rostislavů, tak by ses měl celý den jen bavit, radovat, smát a užívat si! Ty nejbáječnější jmeniny ti srdečně přejí …
Drahý Rostislave, nemusíš se bát, že bychom letos na tvé jmeniny zapomněli. Jako každý rok ti přejeme jen to nejlepší a taky aby byl každý tvůj den naplněn láskou a sluncem. Moc si užij tento sváteční den!

Chcete poslat svým blízkým přáníčko, aby se jim lépe usínalo? Inspirujte se u našich přání na dobrou noc a udělejte jim radost.

Obrázkové GIF gratulace pro Rosťu

K svátku toho vlastně nemusíte ani moc psát, abyste udělali velkou radost. Blahopřání k jmeninám pro Rostislava může být totiž i obrázkové! Tyhle pohyblivé obrázky se k svátku skvělé hodí a můžete je poslat do mailu, MMS a nebo na sociální sítě. Obrázek stačí jen zkopírovat a poslat. 

Rosťo, dneska si dej určitě jeden kousek na oslavu.

GIF přání k svátku pes olizuje pivní pěnu.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám dětská oslava.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Rostíku!

GIF blahopřání k svátku holka s koktejlem v ruce.
zdroj: giphy.com

Už ti letí pusa k svátku!

GIF přání k svátku Marylin Monroe posílá pusu.
zdroj: giphy.com

Zase ale dávej pozor, aby se ti ta oslava nevymkla z rukou!

GIF blahopřání k jmeninám pán po mejdanu pokrytý konfetami.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k svátku Rostislava dostane! Dárky, které vyrobíme sami jsou titiž jedinečné. Nemusíte se ničeho bát ani v případě, že by to byla vaše premiéra! Výroba je velice snadná a můžete do ní zapojit i děti. S inspirací a návodem vám pomůže tohle krátké video. Pak už jen stačí dovnitř napsat vaše srdečné věnování a máte hotovo.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Rosťovi líbit?

Doufáme, že jsme vás inspirovali a vy mu tento den uděláte hezčí a příjemnější.

Zajímavosti o jméně Rostislav

Tohle křestní jméno v České republice nosí 16 659 mužů a jedná se tak o 55. nejoblíbenější jméno. Největší slávu zažívalo tohle jméno především v 60. a 70. letech minulého století, pak už začala jeho popularita klesat. 

Jeho původ je slovanský a můžeme ho vyložit jako „ten, kdo rozšiřuje slávu”. 

Stejnou podobu má jméno v Rusku a v Bulharsku. Na Slovensku a v Srbsku najdete podobu jména Rastislav, v Polsku Rościsław a na Ukrajině je to pak Rostyslav

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X