Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Bořka na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. července a v kalendáři je jméno Bořek. 

Už jste mu popřáli? 

Milé přání k svátku Bořkovi udělá radost. 

Nejste si ale jistí, jaké přáníčko by oslavence potěšilo nejvíce? 

Inspirujte se našimi básničkami, veselými obrázky a klasickými texty. 

Všechna přání jsou navíc zdarma k dispozici, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Bořka

Chtěli byste vašemu oslavenci poslat milé veršované přání, ale zrovna vás nic nenapadá? Ani nemusí, spoustu rýmovaných blahopřání jsme napsali za vás. Pokud máte po ruce telefon, můžete mu vybrat a poslat sváteční gratulaci klidně hned.

Kalendář mi právě říká, že tady máme jmeniny našeho Boříka. Proto mu hlavně lásku a pohodu chci přát, snad tě bude tahle gratulace u srdce hřát. Bořku, přejeme ti báječný svátek!
Je tady svátek mého milého Bořka, tak se ze mě stává básnířka. Přeju ti lásku, pohodu a štěstí největší, snad tě tahle milá slova potěší. Bořku, přeju ti báječné jmeniny!
Náš úžasný Bořek je dneska v kalendáři, my mu přejeme aby měl stále úsměv na tváři. Ať tě tvým životem stále jen štěstí provádí, chceme ti říct, že máme tě moc rádi. Přejeme ti úžasný svátek, Bořku!
Dneska je tady sváteční den všech Boříků, my ti přejeme aby sis užil každého okamžiku. K tomu přejeme ti spoustu radosti a zdraví pevné, a taky ať s tebou nikdy nic nehne. Bořku, přejeme ti nádherné jmeniny!
Náš Bořek dneska svátek slaví, my mu přejeme hlavně spoustu zdraví. K tomu taky lásku a spokojenost, a taky štěstí, protože toho není nikdy dost. Užij si tvůj jmeninový den, Bořku!
Náš skvělý Bořek má dneska jmeniny, už mu letí gratulace od celé naší rodiny. Přejeme ti spoustu štěstí, lásky a taky zdraví, a taky ať se tento významný den pořádně oslaví. Bořku, přejeme ti úžasný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Bořka veselé a aby ho především pobavilo a rozesmálo? Tak to by se vám mohla líbit některá z těchto vtipným básniček. Pokud k vašemu blahopřání přidáte ještě pozvánku na pivo, tak bude oslavencova radost ještě větší.

Večer se v našem podniku otevřou dvířka, budeme zapíjet svátek našeho Bořka. Budeme slavit až dokud neodpadneme, dřív jak ráno se domů nedostaneme. Bořku, pořádně si užij dnešní oslavu!
Dneska má jmeniny náš Bořík, musí se to oslavit, nejsi přece žádný stařík. Ve velkém tady pojedou kořalky, tak už na ně chystejte pohárky. Bořku, večer to spolu pořádně rozjedeme!
Ty máš dneska svátek, náš milý Boříku, tak to se večer potkáme v našem podniku. Tohle si pořádně divokou oslavu žádá, a pít a tančit se bude jako za mlada. Bořku, dneska to spolu pořádně zapijeme!
Čeká nás dneska oslava veliká, musíme pořádně zapít našeho Boříka. Už se těšíme, až se spolu všichni večer uvidíme, a snad se jako loni nezboříme. Přejeme ti ten nejlepší svátek, Bořku!
Oslavující pár s lahví šampaňského v ruce.
zdroj:iam-valentina.tumblr.com

Klasická přání k svátku pro Bořka

Občas jsou to právě muži, kteří dávají přednost jednoduchosti před vtipy a verši. Je takový i váš oslavenec? Tak v tom případě si jistě vyberete z našich klasických blahopřání, která umí potěšit a zahřát u srdíčka. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale počítá se i rychlá sms zpráva.

Milý Bořku, kalendář mi dneska připomněl tvé jméno a tak ti chci z celého srdce popřát ty nejbáječnější jmeniny! Hlavně ať jsi stále spokojený, zdravý a taky veselý. Nádherný svátek ti přeje …
Bořku, ten rok utekl jako voda a je tady opět tvůj svátek, ke kterému ti chci popřát všechno nejlepší. Ať se ti stále jen ve všem daří a splní se ti vše, co si jen budeš přát. Báječné jmeniny ti přejí …
Přejeme ti všechno nejlepší k tvému svátku, Bořku! Spoustu zdraví, lásky, rodinné pohody a taky moře štěstí. Skvělé jmeniny ti srdečně přejí …
Milý Bořku, vím moc dobře, že si na nějaké velké proslovy nepotrpíš, tak ti přeju prostě jen všechno nejlepší k svátku. Užij si tento den!
Náš milý Bořku, sice ti dneska nemůžeme popřát osobně a připít si s tebou na tvé zdraví, ale i tak ti přejeme nádherné jmeniny a taky aby sis ho užil s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Úžasný svátek ti přejí …
Náš skvělý Bořek slaví dneska svátek a my mu chceme popřát spoustu lásky, zdraví, spokojenosti, radosti a taky aby se mu splnilo to, po čem touží. Bořku, přejeme ti nádherný jmeninový den!
Bořku, nemusíš se bát, že bychom na tebe v tento den zapomněli. Moc na tebe myslíme už od rána a chceme ti popřát aby sis svůj svátek pořádně užil a taky aby se ti vždy ve všem dařilo. Skvělé jmeniny ti přejí …
Bořku, dneska je tady tvůj sváteční den a my ti k němu chceme popřát mnoho radosti, porozumění, úspěchů a taky aby ses stále tak krásně usmíval, jako to děláš teď. Hezké jmeniny ti přejí …

Blíží se narozeniny někoho z vašich přátel či rodiny? Udělejte oslavenci radost krásným narozeninovým přáníčkem.

Obrázkové GIF přáníčka 

Nevybrali jste žádné z textových gratulací? Přání k jmeninám pro Bořka může být i obrázkové! Dali jsme dohromady ty GIFy, které se v tento den výborně hodí a nemusíte je už nikde hledat. Odeslání je taky velice snadné. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat, hotovo!

Bořku, ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k svátku oslavující skupinka lidí s rekvizitami.
zdroj:giphy.com

Bořku, dneska si dej aspoň jeden kousek na oslavu!

GIF přání k svátku tři lidi v klobouku s pivem.
zdroj:giphy.com

Už ti letí pusa k svátku, Bořku!

GIF přání k jmeninám malá holčička posílá pusu.
zdroj:giphy.com

Zase to ale s těmi oslavami nepřeháněj, Bořku!

GIF blahopřání k jmeninám opilý borec padá ze židle.
zdroj:giphy.com

Ať dnešní svátek stojí za to, Bořku!

GIF blahopřání k svátku oslavující holka s konfetami.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

To nejlepší jsme si nechali na konec! S takovým blahopřáním bude Bořkovi hned jasné, že mu na vás skutečně záleží. Vyrobit blahopřání vám sice zabere pár minut vašeho času, ale o to větší radost s ním můžete udělat. Pokud by to byla vaše premiéra, tak by se vám mohlo hodit tohle video, kde najdete kromě inspirace taky návod. Pak už jen stačí doplnit vaše srdečné blahopřání a nádherný dárek je hotový.

Co myslíte, budou se naše blahopřání k jmeninám Bořkovi líbit?

Tento den je tady jen jednou do roka a stojí za to poslat alespoň rychlou textovou zprávu.

Zajímavosti o jméně Bořek

Tohle jméno u nás nosí 669 mužů a tím se řadí na 157. příčku popularity. 

Jeho původ je slovanský a dodne se vyskytuje i ve své staroslovanské podobě Bořivoj a nemá ženskou podobu. 

Vychází, stejně jako jméno Bořivoj, ze dvou staroslovanských slov – „boroti“ („bojovat“) a „voj“ („vojsko, vojáci“). Bořek se tak dá významově přeložit jako „velitel vojáků, „ten, kdo vede vojsko do boje“. 

Jméno ve své původní podobě nosil první český vladař Bořivoj I., ze současnosti stojí za zmínku moderátor a producent Bořek Slezáček.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X