Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Bronislavu na jednom místě. Vyberte si!


Dneska je 3. září a svátek slaví Bronislava. 

Máte ve svém okolí nějakou? Popřejte jí! 

Hezké přání k svátku Bronislavu rozhodně potěší. 

Nejste si ale jistí, jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Inspirujte se našimi básničkami, texty a obrázky a udělejte jí radost i vy. 

Všechna přání si můžete navíc stáhnout zdarma.

Básničky k svátku pro Bronislavu

Myslíte si, že byl bylo rýmované přání to pravé, ale zrovna vás nic nenapadá? Napsali jsme pro tuhle příležitost hned několik veršů, které Bronislavě zvednou náladu v její sváteční den.

Svátek dneska slaví Bronislava, je to ale výborná zpráva! Jen to nejlepší ti chceme poblahopřát, ať splní se ti vše, co si budeš přát. Užij si dnešní jmeniny, Bronislavo!
Na oslavu už vrcholí přípravy, je totiž svátek naší Bronislavy! Přejeme jí zdraví a taky lásku, a nikdy žádnou na čele vrásku. Bronislavo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Chceme ti říct jak jsi pro nás jedinečná, a snad oslava tvých jmenin bude báječná. Ať vydaří se ti dnešní sváteční den, a vždy jsi spokojená a veselá jen. Bronislavo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jmeniny má dneska naše Bronička, a vše nejlepší jí přeje babička. Přeje jí spoustu pohody a hlavně lásky, a k tomu posílá jí pusu na vlásky. Broničko, užij si dnešní jmeniny!
Venku nám krásně svítí sluníčko, a ty máš svátek naše holčičko. Snad bude tě potkávat je štěstí a radost, a taky láska, té není nikdy dost! Bronislavo, užij si dnešní jmeniny!
Naše nejmilejší Broničko, posíláme ti tohle sváteční přáníčko. Přejeme ti ať jsi stále veselá a zdravá, a je s tebou stále stejná zábava. Broni, přejeme ti nádherné jmeniny!
Měli bysme protančit střevíčky, když je svátek naší Broničky. Snad dáme si spolu taneček, a já ti předám ode mě dáreček. Přeju ti nádherné jmeniny, Bronislavo!
Dneska měla by ses jen usmívat, a tvůj svátek si pořádně užívat. Přeji ti ať je tento den jako z pohádky, a na oslavu ti přijdou všechny kamarádky. Bronislavo, užij si tento sváteční den!

Veselá rýmovaná přání

Básničky se vám líbí, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Bronislavu přece jen trochu veselejší? Tak to byste neměli rozhodně vynechat tyhle rýmovačky, které ji rozhodně pobaví.

Když je dneska svátek naší Broničky, to zase budou do rána cinkat skleničky. Víno už se nám chladí v lednici, nalijeme ti z něho celou sklenici. Broňko, přejeme ti nádherné jmeniny!
To nás ráno bude zase bolet hlava, když svátek slaví Bronislava. Nevadí, ta oslava nám bude stát za to, tak jdeme si připít na to! Broni, přejeme ti krásný svátek!
Když vidím v kalendáři Bronislavu, to se můžeme těšit na velkou zábavu. Už tady na tebe čekají bublinky, tak ať tady jsi během chvilinky! Broňko, přejeme ti krásné jmeniny!
Ty máš zase jmeniny, milá Broni, tak snad to nedopadne jako loni. Letos si dáme spolu méně vína, ať vyhne se nám ráno kocovina. Broničko, přejeme ti nádherný svátek!
Barevné kytky k svátku v dárkové krabici.
zdroj: postila.ru 

Klasická blahopřání k jmeninám

Z veršů jste si nic nevybrali? Zkuste se podívat na tahle klasická přání k jmeninám. Bronislava bude mít z takového milého a decentního blahopřání jistě velkou radost.

Bronislavo, srdečně ti k tvým jmeninám přejeme jen to nejlepší, spoustu pohody, dobré nálady a taky hromady úspěchů jak v osobním, tak v pracovním životě. Krásný svátek ti přejí …
Naše milá Bronislo, pro roce jsou tady opět tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme spoustu lásky, zdraví a taky štěstí. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Bronislavo, přejeme ti aby se ti dnešní sváteční den vydařil tak, jak sis ho představovala a bude zaplněn sluncem a dobrou náladou. Užij si dnešní jmeniny na maximum!
Naše drahá Bronislavo, moc na tebe myslíme a k tvému svátku ti přejeme hlavně lásku, štěstí, spokojenost a zdraví. To vše ti srdečně přejí …
Bronislavo, je to opravdu velká škoda, že ti dneska nemůžeme popřát k tvému svátku osobně. I tak ti ale přejeme aby sis dnešní den užila jak jen to půjde a bavila se od rána do večera. Nádherný svátek ti přejí …
Milá Bronislavo, dneska je v kalendáři tvé jméno a proto ti přejeme všechno nejlepší k tvým jmeninám. Hlavně ať jsi spokojená, usměvavá a veselá. To vše a mnohem více ti přejí …
Svátek dneska slaví Bronislavy a my bysme té naší nejmilejší chtěli popřát spousta zdraví, lásky, pohody a dobré nálady. Broňko, užij si dnešní jmeniny!
Naše milá Bronislavo, dnešní speciální den bys měla trávit s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Snad budeš veselá a spokojená nejen dneska, ale každý den. Krásný svátek ti z celého srdce přejí …


Vtipné obrázkové gratulace

K svátku vlastně nemusíte psát vůbec nic, to že na oslavenkyni myslíte jde vyjádřit i obrázkem. Tyhle obrázky se pro tuhle příležitost navíc hodí výborně. Ten co se vám líbí nejvíce jen zkopírujete a pošlete.

GIF přání slečna s lahví

GIF blahopřání k jmeninám holka s flaškou.
zdroj: giphy.com

Přání kočka ve skleničce

GIF přání k jmeninám kočka ve skleničce na Martini.
zdroj: giphy.com

Oslavující žena s vínem

GIF blahopřání k jmeninám žena s vínem.
zdroj: giphy.com

Pár tančící na stole

GIF blahopřání k svátku tančící lidi na stole.
zdroj: giphy.com

Oslava s konfetami

GIF přání tančící postavička v dresu Philadelphia flyers.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle originální blahopřání k jmeninám Bronislavě určitě vyrazí dech. Není se čeho bát a to ani pokud nejste moc kreativní a nebo jste takové přání ještě nezkoušeli dělat. S tímto video návodem to zvládnete za pár minut a výsledek bude rozhodně stát za to. Do hotového přání pak už jen napíšete to, co máte na srdci.


Jak se vám líbila naše přání k svátku?

Bronislava má jmeniny jen jednou za rok, tak jí tento den udělejte hezčí. I rychlá sms zpráva se počítá a vykouzlí jí úsměv na rtech. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X