Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Uršulu na jednom místě. Vyberte si!

Sháníte přání k svátku Uršule, kterým byste ohromili nejen samotnou oslavenkyni, ale také všechny ostatní, kteří se k vašemu přáníčku dostanou? 

Chcete být originální a do svého blahopřání vložit kousek sebe? 

Inspirujte se našimi texty, ve kterých jistě najdete krásná slova, která jakoby kopírovala vaše myšlenky. 

Blahopřání ke jmeninám pro Uršulu

Slaví vaše známá Uršula jmeniny a vy jí chcete potěšit něčím skutečně jedinečným? 

Ať už se jedná o vaši sestru, kamarádku, maminku, babičku nebo některou ze spolupracovnic, z následujících gratulací si jistě vyberete tu, která se bude do vašeho blahopřání perfektně hodit. 

Pusťte se do čtení!

Zasloužíš si všechny dárky a lásku, které dnes dostaneš. Užívej si každý okamžik! Všechno nejlepší k svátku, Uršulo!
Dnešní den je jen o tobě! Tak se pojďme bavit a oslavit tvé jmeniny! Ať je tvůj následující rok naplněn jen samými skvělými příležitostmi! Krásné přání ke jmeninám!
Jsem tak šťastný/šťastná, protože dnes je den, kdy slaví jmeniny někdo pro mě velice výjimečný. Všechno nejlepší k svátku a děkuji ti za to, jak úžasná jsi kamarádka!
Nikdo si nemůže přát lepší nejlepší kamarádku, než mám já. Doufám, že tvůj den bude stejně výjimečný, jak výjimečná jsi ty. Krásné jmeniny, Urši!
Jsi člověk, na kterého se můžu vždycky obrátit s čímkoliv a za to ti budu navždycky vděčný/vděčná. Přeji ti ty nejúžasnější jmeniny!

Nenašli jste, co jste hledali? Pak se inspirujte dalšími svátečními přáníčky pro ženy!

Gratulace plné lásky

Je Uršula vaší přítelkyní nebo dokonce manželkou? 

Netuší zatím oslavenkyně, že na ni myslíte víc, než jako na kamarádku? 

Svěřte se se svými city ve svém blahopřání a vyznejte Uršule lásku! Jak? Prostřednictvím některého z níže uvedených zamilovaných textů.

Z tvé přítomnosti, lásky a úsměvu jsem naprosto mimo. Jsi to nejlepší, co mě kdy potkalo. Všechno nejlepší k svátku, lásko mého života! Ať je pro tebe tento výjimečný den naplněn nekonečnou láskou a úžasem!
Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku! Ať se stále jen usmíváš a štěstí ať je navždy tvé. Miluji tě a přeji ti ten nejúžasnější sváteční den!
Všechno nejlepší ke jmeninám, drahá moje! Slibuji ti, že ti budu stát po boku v dobrém i ve zlém. Užij si svůj den naplno!
Jsi pro mě vším, miláčku! Bez tebe by byl můj život neúplný. Všechno nejlepší ke jmeninám, drahá. Ať ti Bůh žehná. Miluji tě!
Moje láska k tobě nikdy nepoleví, ať se stane cokoliv! Ty jsi největší důvod mého zápalu jít dopředu a užívat si života. Všechno nejlepší ke jmeninám, drahá! Přeji si, abys byla stále se mnou. Miluji tě!

Podívejte se, jakými dalšími zamilovanými přáníčky ke jmeninám byste mohli Uršulu zahřát u srdce!

SMS přání k svátku Uršule

Nastal den, kdy Uršula slaví jmeniny, ale vy s ní nemůžete být osobně? 

Využijte moderních technologií a pogratulujte oslavenkyni prostřednictvím SMS zprávy!

Vybírejte z těch nejlepších textů!

Tolik jsme toho spolu prožili/prožily a já si bez tebe nedokážu představit život. Vše nejlepší k svátku, má nejlepší kamarádko!
Nikdy nechci vědět, jaké to je být na tomto světě bez své nejlepší přítelkyně. Připíjím na tvé zdraví a přeji ti do dalšího roku jen to nejlepší. Krásné prožití jmenin!
Doufám, že ti tento den přinese tolik radosti, kolik jí ty přinášíš všem, kteří tě znají. Všechno nejlepší k svátku, má drahá Uršulo!
V den, kdy jsme se potkali/potkaly, jsem věděl/a, že si budeme báječně rozumět. Nenapadlo mě ale, že budeme tak skvělí parťáci. Děkuji ti. Jsi úžasná! Všechno nejlepší k svátku!
Obdivuji ženu, která se z tebe stala. Je mi ctí být součástí tvého života. Všechno nejlepší ke jmeninám!

Pokud se blíží svátek také některého z vašich dalších známých, můžete si vybrat například některé ze svátečních blahopřání pro muže a vložit jej do své gratulace.

Obrázková blahopřání a gify k svátku

Pokud chcete blahopřání poslat e-mailem, MMSkou nebo jako zprávu na sociální síti, můžete Uršule pogratulovat ve formě obrázku s vloženým textem, nebo ke svému vlastnímu textu přidat pohyblivý gif. 

Vybírejte z uvedené nabídky a stahujte úplně zdarma!

Přání k svátku Uršule na pozadí žlutého spadaného listí.
zdroj: unsplash.com
Loďka na jezeře při západu slunce s blahopřáním k svátku pro Uršulu.
zdroj: unsplash.com
Americký pick-up ozdobený dýněmi s přáníčkem ke jmeninám Uršule.
zdroj: unsplash.com

Znáte nějakou Janu a také jí chcete pogratulovat? Vybírejte tedy ze svátečních blahopřání Janě!

Gify k svátku

Růžový pohyblivý obrázek s tancujícím žlutým kuřátkem a létajícími srdíčky.
zdroj: giphy.com
Gif k svátku s tancující béžovou kočičkou s barevnými vlásky.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s tancujícím párem a nápisem "Disco".
zdroj: giphy.com

Prohlédněte si básničky k svátku Uršule a přidejte některou z nich k vybranému pohyblivému gifu.

Zajímavosti o jméně Uršula

Jméno Uršula pochází z latinského “urus”, což znamená “malá medvědice”

V historii můžete najít svatou Uršulu, britskou křesťanskou světici. Její svátek, v mimořádném formulářovém kalendáři katolické církve, připadá na 21. října. 

Vzhledem k nedostatku přesných informací o anonymní skupině svatých panen, které byly nejasného dne zabity u Kolína nad Rýnem, byla jejich památka, při revizi katolického kalendáře svatých, pro liturgické slavení v roce 1969 vypuštěna, ale v římském martyrologiu zůstala zachována. 

Další známou nositelkou jména je sestra Uršula Ledóchowská (1865–1939), která byla řeholní představenou, narozenou v Rakousku. Stala se římskokatolickou řeholnicí a založila Kongregaci uršulinek Utrpení Ježíšova srdce. Je významnou členkou rodiny Ledóchowských. 

Numerologie Uršulám přisuzuje číslo dvě a jejich barvami jsou všechny pastelové barvy

Uršuly jsou velmi milé osoby, které mají raději klidnější společnost, jež upřednostňují před dnešním moderním uspěchaným světem, ve kterém se necítí příliš komfortně. 

Jedná se o velice chytré a inteligentní ženy, které snadno dosahují úspěchů v případě, že naslouchají své intuici. Jsou také skvělými přítelkyněmi, které často upřednostňují zájmy ostatních před těmi svými. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Uršula mohou být Uršulka, Urša, Uršinka, Uruš, Uruška a další. 

A kdy má svátek Uršula? Oslavovat společně s těmito ženami můžete 21. října.

Prohlédněte si také přání k svátku pro Jakuba. Pokud nějakého znáte, můžete mu pogratulovat některou z uvedených zajímavých gratulací!

Přání k svátku Uršule můžete předat osobně, poslat poštou na klasické kartičce, nebo ve formě e-mailu, MMSky, SMSky či zprávy na sociální síti. 

V případě elektronické podoby přáníčka můžete použít některou z obrázkových gratulací nebo pohyblivých gifů. 

Pokud je Uršula vaší vyvolenou, můžete ji překvapit a do svého blahopřání zakomponovat vyznání lásky, kterým ji jistě potěšíte. 

Držíme vám palce při tvoření!

Podívejte se také na přáníčka ke jmeninám Janovi, a pokud nějakého znáte, použijte je do svého blahopřání!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X