Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Eriku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 2. dubna a svátek slaví Erika. 

Pokud nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem znáte tak jí popřejte! 

Milé přání k svátku Eriku jistě potěší. 

Nevíte si ale rady s tím, jaké blahopřání poslat? 

Inspirujte se našimi texty, obrázky a básničkami a udělejte jí radost i vy. 

Všechna přání jsou navíc ke stažení zdarma.

Básničky k svátku pro Eriku

Chcete aby bylo blahopřání k jmeninám pro Eriku veršované, ale nic vás nenapadá? Ani nemusí, sváteční rýmovačky jsme napsali za vás. Krásně vypadají nejen v sms zprávě, ale i v papírovém blahopřání.

Erika dneska svátek slaví, jsou to ale výborné zprávy. Přejeme ti lásku, zdraví a hlavně radost, té totiž není nikdy dost! Eriko, užij si dnešní jmeniny!
Ty máš dneska svátek, měl bych ti dát karafiátek. Snad užiješ si dnešní oslavu, a rodina se ti postará a tu nejlepší zábavu. Přejeme ti nádherné jmeniny, Eriko!
K svátku přejeme ti lásku kterou si zasloužíš, ať splní se ti vše po čem zatoužíš. K tomu zdraví a štěstí aspoň trošku, a hlavně buď spokojená, drahoušku. Eriko, přejeme ti krásný svátek!
Nezapomeň se dneska pořádně bavit, a tvoje jmeniny jak se patří oslavit. To vše ti přeje celá naše rodinka, jsi naše milovaná pusinka. Eriko, užij si dnešní svátek!
Přijmi od nás tuhle sváteční gratulaci, dneska by ses neměla věnovat práci. Ať tě jen dobrá nálada a štěstí provází, a nikdy nic ti v životě neschází. Eriko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jsou jmeniny naší Eriky, a my ti přejeme samé nádherné okamžiky. Snad budeš se dneska jen usmívat, a ten nejkrásnější den prožívat. Přejeme ti nádherné jmeniny, Eriko!
Po roce je tady zase ten tvůj den, snad prožiješ ho jako ten nejkrásnější sen! Ať jsi stále jenom svěží, a jsi s těmi na kterých ti záleží. Eriko, užij si dnešní jmeniny jak to jen půjde!
K tvým jmeninám ti chceme gratulovat, a tyhle sváteční rýmy ti věnovat. Užívej si dneska každou chvíli, jen se bav a ať tě nic nerozčílí. Eriko, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!

Veselá rýmovaná blahopřání

Pokud chcete aby bylo přání k jmeninám pro Eriku vtipné a tak si jistě vyberete z těchto veršů. Dáte jí tak najevo nejen že vám na ní moc záleží, ale ještě ji k tomu pobavíte. Tak který z nich to bude?

Jak má svátek naše Erika, to zase bude oslava veliká. Bude se zpívat a tančit, toho není nikdy dost, snad budeš mít celý den jen radost. Eriko, užij si dnešní jmeniny!
Až do rána bude hrát muzika, jmeniny totiž slaví naše Erika. V dálce už slyšíme cinkat skleničky, a víno vytahujeme z ledničky. Eriko, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Snad oslavíš svůj den jak se sluší a patří, a oslava bude minimálně do pozítří. Únava proti nám nemá šanci, do rána se budeme věnovat tanci. Eriko, užij si dnešní jmeniny!
Dneska bude panovat dobrá nálada, bavit se budeme jako za mlada. Čeká tady na tebe spousta vína, pořádná oslava právě začíná. Eriko, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Kytice růžových tulipánů k svátku ve váze.
zdroj: vk.com

Klasická přání k svátku pro Eriku

Tahle milá a upřímná slova jistě potěší každou oslavenkyni. Vybrané blahopřání můžete poslat jako rychlou sms a nebo ho můžete napsat do papírového přáníčka.

Drahá Eriko, k tvému dnešnímu svátku ti chceme popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně dobré nálady, protože té není nikdy dost. Eriko, užij si dnešní sváteční den!
Naše milá Eriko, po roce jsou tady tvoje jmeniny a my ti k nim chceme opět popřát jen to nejlepší. Eriko, měj ten nejkrásnější svátek!
Naše milovaná Eriko, za celou naši rodinu ti chceme srdečně popřát spoustu úspěchů, zdraví, pohody a hlavně lásky. Nádherný svátek ti přejí …
Milá Eriko, nemusíš se bát že bysme na tvůj svátek zapomněli. Jako každý rok na tebe moc myslíme a přejeme ti aby se ti dnešní den vydařil a ty byla neustále veselá a spokojená. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Eriko, dnešní sváteční den bys měla strávit s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Snad se ti den povede tak jak sis ho vysnila. Krásný svátek ti přejí …
Eriko, moc nás mrzí, že ti letos nemůžeme k tvému svátku popřát osobně. I tak na tebe ale moc myslíme a máme tě rádi. Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přejí …
Naše milá Eriko, kalendář nám dneska připomněl tvoje jmeniny a my ti k nim chceme popřát lásku, zdraví, pohodu a hlavně spoustu krásných zážitků. To vše a mnohem více ti přejí …
Milá Eriko, stále na tebe myslíme a k tvému svátku ti chceme popřát pohodu, úspěchy v pracovním a osobním životě a hlavně aby ti nikdy nezmizel úsměv ze rtů. Krásný svátek ti přejí …

Obrázkové gratulace k svátku

Už jste někdy poslali obrázkové přání? Pokud ne tak k tomu máte dneska skvělou příležitost. Jestli má oslavenkyně ráda zábavu tak jsou tyhle obrázky jsou ideální blahopřání k svátku pro Eriku! Nejenom že bude mít radost, že jste si na ni vzpomněli, ale taky ji pobavíte. 

Přáníčko s kočkou

GIF přání k svátku s kočkou.
zdroj: giphy.com

Večírkové přáníčko

GIF blahopřání k svátku party holka.
zdroj: giphy.com

Přáníčko nalévání panáků

GIF přání k jmeninám nalévání drinků.
zdroj: giphy.com

Přání k svátku s kytičkou

GIF gratulace k jmeninám muž s barevnou kytkou.
zdroj: giphy.com

Přípitek s pivem

GIF přání k svátku přípitek s pivem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přání

Tahle gratulace vám zabere pár minut, ale výsledek bude stát za to. Pokud budete dělat přáníčko z papíru poprvé tak se nemáte čeho bát, s tímto video návodem to zvládnete během chvilky. Až budete mít hotovo tak můžete doplnit o text a nebo básničku dle vašeho výběru.

Co myslíte, budou se naše přání k svátku Erice líbit?

Ať už se rozhodnete jakkoliv, hlavní je, že jste si na ni v tento den vzpomněli.

Počítá se i rychlá sms zpráva, tak jí tento den udělejte hezčí milým přáníčkem.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X