Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Johanu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. srpna a svátek slaví Johana.

Rádi byste jí v její mimořádný den udělali upřímnou radost? 

Možná to je jednodušší než si myslíte! 

Sladké přání k svátku Johaně vyčaruje úsměv od ucha k uchu!

A že nevíte, jak na tvorbu takové gratulace? Ničeho se nebojte, protože vám s tím rádi pomůžeme. 

Zcela zdarma jsme pro vás připravili veselé básničky, láskyplné texty a animované obrázky, které jsou vytvořeny přímo pro vaši oslavenkyni. 

Je jen na vás, jaké přání vyberete! 

Tak pojďme na to! 

Klasická přání k svátku pro Johanu

Občas je v jednoduchosti síla a jsou to právě milá a upřímná přáníčka, co udělají největší radost. Ať už vyberete kterékoli, zajisté se vám podaří oslavenkyni zahřát u srdíčka a zlepšit jí tento mimořádný den.

Drahá Johanko, tento den je stejně výjimečný jako jsi ty pro nás. Přejeme ti překrásné jmeniny, na které budeš vzpomínat i v příštích letech! S láskou …
Naše milovaná Johanko, každý den tvé existence je opravdovým požehnáním pro všechny kolem tebe. Ať je tvůj život plný lásky, radosti a samozřejmě také prosperity! Snad budeš mít dnes ty nejkrásnější jmeniny na světě. Přáníčko s úsměvem posílá …
Johy, taky máš zvláštní vzkaz od tvého zvláštního kamaráda. Ať je tvůj den plný štěstí a radosti a ať ti následující roky přinesou spoustu úspěchů a zážitků. Mám tě rád. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Milá Johy, chci s tebou strávit celý život, protože ty ze mě vytváříš tu nejlepší verzi. Doufám, že ti tento rok přinese všechno, v co jsi kdy mohla doufat. Mám tě moc ráda. Fantastické jmeniny ti přeje …
Naše Johanko, jmeniny se objevují jen jednou za rok, ale drahokamy, jako jsi ty, se objevují pouze jednou za život. Všechno nejlepší k svátku a to nejlepší do života ti srdečně přeje …
Drahá Johano, zasloužíš si být šťastná v každém okamžiku svého života. Kéž Bůh uvede tvůj život do nekonečného míru a harmonie s tvými blízkými! Překrásný svátek ti přeje …
Přání k svátku s ženou obracející se k slunci.
pixabay.com

Přání pro nejlepší kamarádku

Slaví vaše nejlepší kamarádka Johanka dneska jmeniny? Pokud ano, pořádně se vybavte těmito překrásnými přáníčky k svátku, kterými ji dáte najevo, jak moc si vážíte vzájemného kamarádství. Podpořte vaše přání ještě milým dárkem a jsme si jisti, že uvidíte jiskru radosti v jejích očích.

Johanko, přeji ti všechno nejlepší k svátku jako té nejúžasnější lidské bytosti, jakou jsem kdy poznala, a nejlepšímu kamarádce ze všech! Moc si užij dnešní den. Přáníčko ti s láskou posílá …
Milá Johy, mám opravdové štěstí, že jsi má nejlepší kamarádka. Přeji ti všechno nejlepší do nadcházejícího roku… všechno zahrnující samozřejmě i mě! Mám tě moc ráda. Fantastický den ti přeje …
Opravdová kamarádka je ta, které můžeš svěřit svá tajemství a na kterou se můžeš spolehnout v případě starostí. Ty jsi pro mě takovou kamarádkou a proto ti přeji ten nejkrásnější svátek na světě! S láskou …
Drahá Johanko, všechno nejlepší k jmeninám. Pořád nemůžu uvěřit, jaké mám štěstí, že tě mám ve svém životě. Přeji ti ten nejlepší svátek vůbec! Přáníčko ti dnes posílá …

Věděli jste, že tady najdete i mnohem víc než přáníčka k svátku a narozeninám? Podívejte se na tato krásná přání ke dni matek!

Básničky k svátku pro Johanku

Rádi byste poslali milé, veršované blahopřání k svátku Johanky, ale nemáte zrovna básnický talent? S tím si nemusíte vůbec lámat hlavu, protože sváteční rýmovačky jsme dávno sepsali za vás. Ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně, dcera či babička, tady si jistě najdete to pravé přáníčko. 

Přejeme ti, Johanko, k svátku, který dneska slavíš, ať špatné věci se dají do pořádku a ty jenom úspěchy slavíš. Přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny, Johy!
Že svátek máš, to já dobře vím, snad ti ho aspoň krásně ozdobím. Miluji tě a přeji ze srdce jen to nej, všechno pusť z hlavy, dneska si užívej. Všechno nejlepší, Johanko!
Přeji ti, Johanko, ať v zemi zdejší jsi ze všech dívek nejkrásnější. Takže vlastně nedostaneš nic nového, užívej si tedy svátku krásného Johy, přejeme ti ten nejhezčí den!
Krásných věcí rovnou celou řádku přejeme ti lásky k dnešnímu svátku. Bav se, směj se, a hlavně užívej, protože ty jsi prostě ta nej! Johanko, přejeme ti všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Svátek tvůj je v kalendáři, a já přál bych si vidět úsměv na tvé tváři to je dnes mým jediným přáním, nikdy nezapomeň na to, jak moc si tě vážím. Johanko, moc si užij tvůj výjimečný den!
Rodiče dali ti překrásné jméno, tak ať je dnes tedy řádně oslaveno! Srdečně ti přejeme k tvému svátku udělej si z dneška nejkrásnější pohádku. Johanko, přejeme ti fantastické prožití svátku!

Veselé rýmované říkanky k jmeninám

Hodilo by se pro Jitku přání k jmeninám spíše veselejší a třeba trochou vtipu? Tak to jste tady správně! Pokud je oslavenkyně vaše kamarádka, která nezkazí žádnou legraci ani náladu a ráda se baví, tak budou tyhle básničky přesně to, co pro ni hledáte.

Bude se tančit a slavit až do rána, jmeniny má totiž dneska naše Johana. Ne, že se nám o půlnoci vypaříš, dneska si totiž s námi pořádně zapaříš. Johanko, užij si ten nejlepší svátek!
Dneska je den všech Johanek, tak se musí slavit a není čas na spánek. Večer si spolu na parketě trsneme, ale bacha, ať nemáme nic zlomené. Johanko, užij si tvůj dnešní svátek!
Ty máš dneska svátek, Johano, tak bude o nejlepší oslavu postaráno. V lednici se nám už víno chladí, musíme se bavit dokud jsme mladí. Johy, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska jsme v kalendáři viděli, že jmeniny jsou naší Johany. Takže se večer u baru sejdeme, a budeme do sebe klopit dobroty studené. Johanko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Věděli jste, že blahopřání k svátku pro Johanu může být i obrázkové? Pokud hledáte něco veselého a zároveň třeba i originálního, tak tohle bude stoprocentně trefa do černého. Odeslání je navíc skutečně snadné. Stačí si jen vybrat animovaný obrázek, který vás okouzlil nejvíce, zkopírovat ho a poslat s milým pozdravem nebo gratulací.

GIF přání k svátku se srdci, růží a milým vzkazem.
tenor.com
GIF přání k svátku s lidmi mající velkou oslavu.
tenor.com
GIF přání k svátku s tančící dívkou.
giphy.com
GIF přání k svátku s běžící žábou a srdci.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Johanku dostane do kolen! S vlastnoručně vyrobeným přáním jí dáte najevo, jak moc pro vás znamená a že jí patří místo ve vašem srdci. Nemusíte se ničeho bát, tohle jmeninové tvoření není nic složitého a zvládnete to i pokud s tím nemáte žádné zkušenosti. S postupem a inspirací vám pomůže tohle krátké video. Je jen na vás, kolik kreativity a úsilí vynaložíte. Pak už jen stačí přáníčko doplnit o vaše srdečné blahopřání a máte hotovo.

Zajímavosti o jméně Johana

Johana je ženským křestním jménem, které pochází z hebrejštiny.

Vyvinulo se z hebrejského „Jochanán“, přesněji ze slov „Jahve“ („Bůh“) a „channá“ („milost“, „smilovat se“) se jméno překládá jako „Bůh je milostivý“ nebo „dar boží“. 

Žena jménem Johana by tedy měla být skutečným darem od Boha!

Domácky se jméno Johana může užívat jako Joha, Jonka nebo jako Johanka.

V České republice se tímto krásným jménem může pyšnit 1729 nositelek.

Významnou nositelkou jména byla Johanka z Arku, francouzská světice 15. století.

Jméno nosila i Johana z Rožmitálu, česká královna, manželka Jiříka z Poděbrad nebo Johana Šílená, královna Kastilie.

V českém showbusinessu jméno nosí Johana Brzobohatá, také herečky Johana Švarcová nebo Johana Gazdíková. 

Už jste to nejkrásnější blahopřání k jmeninám Johance poslali? 

My doufáme, že ano! Snad jste se už dávno přesunuli ke společným láskyplných oslavách, protože svátek máme každý za rok jen jeden.

Nezapomeňte nám napsat, které přáníčko se vám líbilo nejvíce!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X