Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Felixe na jednom místě. Vyberte si!

Chcete, aby bylo vaše přání k svátku Felixovi jedním z nejkrásnějších? 

Nevíte, jak zvolit správný text, aby vaše blahopřání nevyznělo tuctově?

Inspirujte se našimi gratulacemi, ve kterých jistě najdete tu pravou inspiraci!

Gratulace ke jmeninám

Pogratulujte Felixovi slovy, která od nikoho jiného neuslyší. 

Použijte některou z uvedených gratulací, nebo si z nich vezměte příklad a upravte je do požadované podoby podle toho, co si myslíte, že by oslavence nejvíce oslovilo.

Všechno nejlepší k svátku, Felixi! Chlape, stále mě udivuješ tím, jak se ti vede a jdeš si za svým. Sni dál a dosáhni až ke hvězdám. Přeji ti úžasný rok!
Ať si na celé své životní cestě vždycky šťastný a vidíš jen krásu a setkáváš se s laskavostí. Zůstaň pokorný, ale nikdy se příliš nekrč, protože jen tak se v životě dostaneš dál. Užij si svůj den. Všechno nejlepší k svátku!
Jaké je moje přání k tvým jmeninám? Ať o cokoliv požádáš, dostaneš. Cokoliv hledáš, ať najdeš. Ať si přeješ cokoliv, ať se ti to splní v den tvých jmenin a v dalších dnech. Krásné jmeniny, Felixi!
Podívej se, jak velkolepou cestu jsi zatím v životě ušel a věř mi, že bude ještě velkolepější. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
Všechno nejlepší ke jmeninám, drahý Felixi! Dnes je den, kdy můžeš blbnout a zažívat divoká dobrodružství. Užívej si všeho, co ti život nabízí. Měj nádherný sváteční den!
Jsi tou nejkrásnější částí mého světa. Vždycky je s tebou neskutečná legrace a v obdobích smutku jsi mi zase obrovskou oporou. Děkuji ti a přeji ti nádherné jmeniny!
Felixi, roste z tebe opravdu úžasný muž. Jsi odvážný a inteligentní a já ti vždy budu oporou. Užívej si svůj sváteční den jen podle sebe. Všechno nejlepší k svátku!
Doufám, že budeš dnes zasypán dárky a obklopen radostí, láskou a lidmi, které máš rád. Přeji ti, ať se ti dnes dostane všeho, co si přeješ! Všechno nejlepší k svátku!
Ať je tvá životní cesta naplněna laskavostí a krásou. Tajemstvím, jak dojít v životě dál, je zůstat skromný a milý. Všechno nejlepší k svátku, Felixi!
Všechno nejlepší k svátku! Vyrostl z tebe skvělý člověk, protože jsi vyrůstal podle svého, ale nikdy ses nebránil tomu nechat si poradit. Zůstaň pořád tak skvělý. Všechno nejlepší k svátku, drahý!

Slaví jmeniny váš otec? Pogratulujte mu některým z blahopřání k svátku pro tatínka!

Přání k svátku Felixovi z lásky

Je Felix mužem, do kterého jste se zamilovala? 

Je oslavenec vaším partnerem a vy byste mu chtěla, prostřednictvím gratulace, poděkovat za to, že je součástí vašeho života? 

Využijte příležitosti jmenin a vyznejte Felixovi skrze blahopřání lásku!

Tvá slova jsou sladší než med a tvé polibky lahodnější než víno. Jsem požehnaná, že mohu mít za přítele tak úžasného prince, jako jsi ty. Miluji tě a přeji ti vše nejlepší k svátku, miláčku!
Jedna věc je někoho přitahovat a druhá milovat. Naučil jsi mě, jak si vybrat lásku a já ti slibuji, že si ji vyberu, i kdyby to mělo být nepříjemné. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!
Můj drahý, oslav svůj výjimečný den báječně ve společnosti veškeré krásy a radosti světa. Děkuji ti, že ses rozhodl vydat se na tuto životní cestu se mnou. Krásné jmeniny, lásko!
Ať tě tvé jmeniny obdarují jen jednou věcí – velkým štěstím. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje! Miluji tě a nikdy nepřestanu.
Chci, abys věděl, že tvůj úsměv rozjasňuje můj svět a vnáší do něj klid. Doufám, že se nikdy nepřestaneš smát. Krásné jmeniny!
Lásko moje, modlím se, aby tvůj výjimečný den naplnil tvůj svět krásnými slunečními paprsky, duhovými barvami, láskou a hlavně štěstím, které si ani neumíš představit. Přeji ti ty nejúžasnější jmeniny!
Zlato, až budeš dnes slavit svůj výjimečný den, měj prosím stále na paměti, že bez tvé lásky se nikdy nenadechnu. Děkuji ti, že jsi mě obdařil svou láskou a udělal ze mě nejšťastnější ženu v celém vesmíru. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Tvé srdce je tam, kam patřím já a mé srdce zase tam, kam patříš ty, a proto vím, že se nikdy nerozdělíme. Miluji tě, miláčku. Všechno nejlepší k svátku!
Tvá teplá a uklidňující náruč je jediným místem na celém širém světě, kde chci strávit všechny dny svého života. Užij si svůj sváteční den podle svého. Krásné jmeniny, drahoušku!
Můj drahý, na světě není vůbec nic, co bych neudělala, aby ti úsměv rozzářil tvář. Zlatíčko, miluji tě každým kouskem své bytosti. Prosím, nikdy na to nezapomeň. Všechno nejlepší ke jmeninám!

Prohlédněte si další blahopřání k svátku z lásky!

SMS sváteční přáníčka

Využijte možností moderních technologií a pošlete oslavenci gratulaci prostřednictvím textovky, a to kdykoliv a odkudkoliv. 

Pusťte se do vybírání té nejlepší SMS gratulace!

Na zdraví mého nejúžasnějšího a nejúchvatnějšího přítele! Jsi zatraceně energický a nadšený kluk – nikdy se neměň! Vše nejlepší k svátku, Felixi!
Všechno nejlepší k svátku, kamaráde! Jen ty dokážeš, aby se pláč proměnil v neustávající smích. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Díky, že jsi takový, jaký jsi. Myslím tím, že žiješ život podle svého a sníš o věcech, o kterých se ostatní bojí snít. Držím ti palce. Vše nejlepší!
Krásné jmeniny, chlape! Do mého života a do života ostatních vnášíš tolik jiskry a šmrncu, že by se od tebe ostatní mohli učit. Užij si svůj den!
Být tvým kamarádem/kamarádkou mi přináší nesmírnou radost. Felixi, doufám, že budeš i nadále šířit lásku mezi lidi kolem sebe. Krásné prožití svátečního dne!

Prohlédněte si také další zajímavé SMS gratulace k svátku! Možná v nich najdete tu pravou větu pro své blahopřání.

Obrázková blahopřání a pohyblivé gify

Rozhodli jste se poslat Felixovi přáníčko elektronicky? 

Pak do svého e-mailu, MMSky nebo zprávy na Facebooku vložte obrázkovou gratulaci či pohyblivý gif. 

Buďte si jistí, že tím oslavenci uděláte ohromnou radost.

Hory s jehličnatými stromy a přáním všeho nejlepšího k svátku.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Felixovi na pozadí noční oblohy s vybuchujícím ohňostrojem.
zdroj: unsplash.com
Detail na zelený list s gratulací ke jmeninám pro Felixe.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku pro Felixe na pozadí louky v pozadí se sídlištěm.
zdroj: unsplash.com
Sváteční přáníčko Felixovi na pozadí ptáčka sedícího na větvi.
zdroj: unsplash.com

Prozkoumejte další obrázkové gratulace ke jmeninám, kterými byste mohli oslavenci udělat radost.

Sváteční gif přání

Barevný kreslený gif s tancujícími králíčky a kuřátkem na narozeninové oslavě.
zdroj: giphy.com
Gif přání k svátku s objevujícím se kresleným králíčkem a kuřátkem, držícími květiny.
zdroj: giphy.com
Sváteční gif s tancujícím kuřátkem na hrající gramofonové desce.
zdroj: giphy.com
Objevující se nápis "Congrats!" obklopený červenými hvězdičkami.
zdroj: giphy.com
Sváteční gif s tancujícími kazetami s nohama a rukama, se slavnostní výzdobou a nápisem "Congrats".
zdroj: giphy.com

Hledáte nějaké básničky k svátku pro Felixe? Prozkoumejte texty, kterými byste mohli ozvláštnit svou gratulaci!

Zajímavosti o jméně Felix

Jméno Felix pochází z latinského „fēlix“, což znamená “štěstí, zdar, štěstí, úrodný, bohatý na úrodu a plody”

Ve starořímské kultuře znamená Felicitas stav božsky inspirované produktivity, požehnanosti nebo štěstí. Felicitas mohla zahrnovat jak ženskou plodnost, tak obecné štěstí či zdar. 

Božská personifikace Felicitas byla vnímána jako bohyně. Ačkoli lze slovo “Felicitas” přeložit jako “štěstí” a bohyně Felicitas má některé vlastnosti a atributy společné s Fortunou, v římském náboženství se od sebe obě bohyně odlišovaly. 

V historii se můžeme setkat s mužem, jménem Marcus Antonius Felix, což byl římský prokurátor provincie Judaea, který vystřídal Ventidia Kumana. Felix byl mladším bratrem řeckého svobodného pána Marka Antonia Pallase, který působil za vlády císaře Claudia jako sekretář státní pokladny. 

Dalším známým mužem, nesoucím toto jméno, byl Felix z Noly, což byl křesťanský kněz, katolickou církví uctívaný jako světec.

Numerologie Felixům přiřazuje číslo dvě a jejich barvami jsou pastelové barvy

Felixové jsou převážně konzervativní muži, pro něž je dnešní moderní doba až příliš uspěchaná. Jsou to klidní a inteligentní lidé, kteří se nijak nepovyšují nad ostatní. Felixové mají rádi, když je jim věnována pozornost, ale nijak ji nevyžadují. 

Přezdívky a zdrobněliny jména Felix mohou být Felixek, Felixík, Felíšek, Feli, Felin, Felouš, Lix a další. A kdy má svátek Felix? Poblahopřát těmto mužům můžete 1. listopadu.

Znáte nějakého muže jménem Kryštof? Nevíte, co mu poblahopřát k svátku? Nevadí! Prohlédněte si přehled přání ke jmeninám Kryštofovi a inspirujte se!

Přání k svátku Felixovi nemusí obsahovat pouhý text, ale můžete jej vyšperkovat také obrázkem nebo pohyblivým gifem se slavností tematikou. 

Je-li oslavenec blízký vašemu srdci, můžete gratulaci pojmout jako vyznání lásky a poděkování, že je Felix součástí vašeho života. 

Na závěr můžete do svého přáníčka vložit několik zajímavostí o oslavencově jméně, o kterých možná dosud neslyšel.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X