Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dagmar na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 20. prosince a svátek slaví Dagmar. 

Už víte, jaké jí letos pošlete blahopřání k tomuto významnému dni

Hezké přání k svátku Dagmar rozhodně velmi potěší. 

Nejste si ale jistí jakou gratulaci vybrat a potřebujete inspiraci? 

S tím vám naše přáníčka a obrázky jistě pomohou a uděláte jí radost i vy!

Básničky k svátku pro Dagmar

Chcete poslat báseň k jmeninám ale žádná vás ne a ne napadnout? Nemusíte si nad tím lámat hlavu, protože jsme sváteční verše napsali za vás. Stačí se jen vybrat který to bude, zkopírovat a poslat.

Dneska je tvé jméno v kalendáři, snad vše co chceš se ti podaří. Přejeme ti jen samou radost, a kamarádů ať máš vždycky dost. Milá Dášo, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví naše Dášenka, je to naše krásná panenka. Oslav to krásně s tvojí rodinou, a taky pohárem se zmrzlinou. Dagmarko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dášenko naše milovaná, tahle báseň je tobě věnovaná. Snad bude se ti líbit aspoň trošičku, přejeme to nejlepší našemu sluníčku. Dagmarko, přejeme ti krásný svátek!
Svátek by měl být vždy veselý, a slavit by se měl s přáteli. snad vše co si přeješ ti vyjde, a mnoho lidí na oslavu příjde. Milá Dagmar, přejeme ti nádherné jmeniny!
Venku už je zima veliká, že máš svátek nám kalendář říká. Přejeme ti ať je svátek tvůj nádherný, a úsměv na tvých rtech kouzelný. Drahá Dášo, přejeme ti krásné jmeniny!
Napadla mě krásná myšlenka, napsat báseň když slaví Dášenka. V rýmech sice nejsem nejlepší, snad tě to ale i tak potěší. Drahá Dagmar, přeji ti nádherný svátek!
Jmeniny dneska slaví naše sluníčko, posíláme tohle milé slovíčko. A k tomu pozdravů statisíce, všichni myslíme na tebe velice. Dášenko, přejeme ti krásný dnešní svátek!
Posíláme tohle sváteční blahopřání, snad splní se ti každé tvoje přání. A k tomu taky úsměv na tváři, ať vše se ti vždy podaří! Milá Dagmar, přejeme ti nádherný svátek!
Máš stále úsměv od ucha k uchu, a dobrá nálada je ve vzduchu. Je to jasné, svátek dneska máš, a gratulace celý den přijímáš. Drahá Dášo, přejeme ti nádherný svátek!
V tento den musíme být veselí, a ty bys měla být s přáteli. Dneska je tvůj den, máš jmeniny, posíláme gratulace od naší rodiny. Naše milovaná Dagmar, přejeme ti krásný svátek!

Vtipné verše k jmeninám

Tyhle básničky jsou o něco veselejší! Pokud je Dagmar vaše kamarádka která se ráda směje a má smysl pro humor tak budou tyto rýmy trefa do černého! 

Když svátek slaví Dagmar, ani kapka vína nepřijde nazmar. Musíme pít až do dna, taková oslava je jen jedna. Dášo, přejeme ti nádherné jmeniny!
To zase bude morálka, když svátek slaví Dagmarka. Musíme si dát aspoň skleničku, a tvůj svátek oslavit trošičku. Naše drahá Dášo, přejeme ti jen to nejlepší k svátku!
Dáša má svátek, kde jste kdo, tak jako ona to slaví málokdo. My na tebe dneska připíjíme, dříve než ráno se domů nevrátíme. Dagmar, přejeme ti krásné jmeniny!
Dneska musíme tvůj svátek oslavit, přijď za námi se pobavit. Je tady víno a taky slivovice, páni, to zase bude opice! Dášenko, přejeme ti nádherný svátek!
Růže v dárkové krabici a růžové šampaňské.
zdroj: missmv.com

Jednoduché blahopřání k svátku

Básničky jsou fajn, ale myslíte že by klasické přání k svátku Dagmar potěšilo více? Na to jsme taky mysleli a napsali jsme pro vás milé texty k jmeninám které potěší. 

Milá Dagmar, dneska máš svátek a my ti k němu chceme popřát aby tě potkávalo jen to dobré. Hlavně ti přejeme spoustu zdraví, lásky, pohody a nekonečného štěstí. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Dagmar, dneska tvé jméno září v kalendáři a my ti chceme k tvým jmeninám popřát aby se ti dnešní den vydařil přesně podle tvých představ. Krásný svátek ti přejí …
Naše milá Dášo, sice ti letos nemůžeme pogratulovat osobně ale i tak ti k tvému svátku přejeme aby se ti neustále jen dařilo. K tomu přejeme taky spousty lásky a pohody. Nádherný svátek ti přejí …
Dagmarko, rádi bychom ti k tvým dnešním jmeninám popřáli spoustu radosti, smíchu a pohody. Snad si tento dnešní den užila s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Krásný sváteční den ti přejí …
Naše drahá Dagmar, po roce jsou tady opět tvoje jmeniny a my ti k nim chceme srdečně popřát moře lásky, zdraví, štěstí a dobré nálady. Moc na tebe myslíme. Krásný svátek ti přejí …
Dášo, ani letos jsme na tebe nezapomněli a za celou naši rodinu ti přejeme jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Snad bude tento tvůj významný den takový, jaký sis ho vysnila. Nádherné jmeniny ti přejí …
Dagmarko, i když s tebou letos nejsme tak na tebe moc myslíme a rádi bychom ti k tvému dnešnímu svátku popřáli z celého srdce jen to nejlepší. Snad budeš stále tak spokojená a veselá jak jsi teď. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Dagmar, vzpomněli jsme si na tebe v tento tvůj významný den a rádi bychom ti k němu popřáli aby se ti neustále dařilo a nikdy se ti neztratil úsměv ze rtů. Krásný svátek ti přejí …

Veselé obrázkové přání k jmeninám

Chcete vtipné blahopřání k svátku pro Dagmar a texty nejsou úplně to pravé, co hledáte? A co zkusit jeden z těchto obrázků? K této příležitosti se hodí skvěle a rozhodně oslavenkyni zvednou náladu.

GIF blahopřání oslavenkyně v baru se spoustou drinků.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání pes s party čepicí a martini na stole.
zdroj: tumblr.com
GIF přání muž s kyticí slunečnic.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání méďa a zajíc s přípitkem.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku oslavující tety.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírové přáníčka

Letos papírové blahopřání k svátku nekupujte v papírnictví, ale zkuste být kreativní a vyrobte si ho sami doma. Je to jednodušší než jste si mysleli a úspěch je zaručen. Pomůže vám s tím tento snadný video návod.

Jak se vám přáníčka líbila? 

Doufáme, že jste našli to pravé blahopřání k svátku pro Dagmar a zvednete jí tím náladu v její jmeninový den. 

Nezapomeňte, že tento den je jen jednou za rok a i krátká zpráva udělá radost.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X