Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Natálii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. prosince a svátek slaví Natálie.

Přejete si napsat opravdu originální přání k svátku, na které oslavenkyně jen tak nezapomene?

Tyhle přání k svátku Natálii zaručeně ohromí!

Pokud si nevíte rady s volbou slavnostních slov, nesmutněte.

Napsali jsme pro vás zcela zdarma jmeninové gratulace, básničky a dokonce i obrázky, které zahřejí u srdce.

Vytvořte s námi to nejoriginálnější přáníčko, které kdy oslavenkyně dostala.

Pojďme na to!

Klasická přání k svátku pro Natálii

Má Natálie ráda stručnost a výstižnost? Pokud si nepotrpí na dlouhé proslovy, vyberte si z těchto krásných a jednoduchých přáníček. Občas přece není potřeba spousty slov. Vybrané přáníčko ohromí například ve vyrobeném papírovém přáníčku!

Drahá Natálko, nezáleží na tom, čím jsi včera nemohla být. Záleží jen na tom, kým můžeš ​být zítra. Ať se vám splní všechny tvé nejtajnější sny! Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku ti přeje …
Nejmilejší Natuško, jsi obrovskou inspirací pro každého, s kým jsi se kdy setkala. Dotýkáš se životů ostatních se zvláštní radostí a pozitivitou, proto doufám, že pro tebe bude dnešek mimořádný. Ten nejkrásnější sváteční den ti přeje …
Natálko, svět by nebyl zdaleka tak výjimečný, kdyby ses v něm nenarodila ty. Dnes je tedy čas oslavit tebe a tvé krásné jméno, které nosíš. Přejeme ti všechno nejlepší a doufáme, že budeš dál zářit a splníš si všechny své sny. S pozdravem …
Naše milovaná Natálko, právě díky tobě je každá nudná chvíle hodna toho, aby se stala drahocennou vzpomínkou! Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny pod sluncem. S láskou …
Natálie, přeji ti ty nejkrásnější a nejradostnější jmeniny v tvém životě! Snad si je naplno užiješ jak se patří! Všechno nejlepší ti ze srdce přeje …
Má Natálko, jsi měsíc, který mi ve tmě osvětluje cestu. Bez tebe je můj život neúplný. Miluji tě navždy a přeji ti všechno nejlepší k tvému svátku a krásný rok před sebou! To vše ti s láskou přeje tvůj …
pixabay.com

Přání pro nejlepší kamarádku

Rádi byste svojí kamarádce popřáli tím nejkrásnějším jmeninovým přáníčkem? Máte mimořádnou příležitost využít těchto originálních přáníček. Jsou totiž věnovaná všem Natáliím, které jsou skvělými kamarádkami. Které by ji asi potěšilo nejvíce?

Natálko, během tvé nepřítomnosti jsem si našla spoustu kamarádů, ale žádný z nich nebyl jako ty. Ty jsi vlastně jediná osoba, který je hodna toho být mou nejlepším kamarádkou. Užij si tvůj dnešní svátek naplno. S láskou …
Milovaná Natálko nikdo nemůže žít svůj život sám, proto Bůh stvořil nejlepší přátele, aby lidé měli společníka na celý život! Děkuji ti, že jsi tak úžasná. Ten nejlepší svátek ti s úsměvem přeje …
Natuš, I když jsme teď od sebe daleko, má nejlepší kamarádko, posílám ti sílu a přání všeho dobrého. Vždycky si pamatuj, že jsi schopná všeho a budu ti vždy ve všem oporou. Všechno nejlepší a mnoho lásky ti přeje …
Natálko, pokud existuje život po tomto životě, ráda bych ti oznámila, že si tě najdu a budeme nejlepší kamarádky i tam! Jsi můj poklad. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …

Udělat první krok může být děsivé, ale věříme, že vám k odvaze napomohou naše přání z lásky, kterými řeknete vše, co máte na srdci.

Básničky k svátku pro Natálku

Nemusíte být zrovna básník k tomu abyste poslali hezké veršované přáníčko. Rýmy jsme totiž napsali za vás. Vám už jen zbývá vybrat ten, kterým vaší oslavenkyni uděláte v tento mimořádný den radost. Básnička bude vypadat překrásně třeba ve vlastnoručně vyrobené papírové gratulaci.

Jmeniny jsou dnes jenom naší Natálky, snad dostaneš čokoládu, nebo třeba šperky. Ať se ti dnešní den povede, svátek tě potěšit dovede, všechno, co potřebuješ, to ať máš, zkrátka si jenom užíváš. Natálko, užij si tvůj výjimečný den naplno!
Když už je na dnešek psáno jméno Natka, přejeme ti, ať tě jen to krásné v životě potká. Hodně štěstí, zdraví nejen na tvůj dnešní svátek přejem, ale po celý další rok, k dokonalosti máš už jen malý krok. Natálko, přejeme ti fantastické jmeniny!
Dnešní den slaví Natálka, to se očekává oslava velká! Nestává se každý pátek, že by člověk slavil svátek. A ty ho zrovna dneska máš, tak ať si to moc užíváš. Natuš, přejeme ti všechno nejlepší k tvému velkému dni!
K tvému dnešnímu svátku Natky, přejeme ti veselé zážitky. Taky den jako pohádečku, která bude pokračovat, a budeš se jen radovat, ať nikdy zvonec nezazvoní a tvůj život věčně voní. Natálko, všechno nejlepší k tomu slavnému svátku!
Naše milovaná Natálka dneska slaví, tak snad si jmeniny užiješ, jak se praví. Ať svět je tvoje hřiště a štěstí veliké klíště, které se tě nepustí. a problémy tvé se rozpustí. Přejeme ti ty nejúžasnější jmeniny, Natálko.
Celá rodinka se s úsměvem setká, když má svátek Natka. Všichni tvého krásného jména slaví dneska svátek, ať konkurenci to nemá, užiješ si spoustu hrátek. Natálie, všechno nejlepší k jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přejete si, aby bylo blahopřání k svátku Natálce veselejší a aby ji pobavilo minimálně od rána do večera? V tom případě by se vám mohly líbit tyhle originální rýmovačky, které jsme napsali přímo na míru oslavenkyni a nikde jinde takové nenajdete!

Těší se na tebe všichni včetně barmanky, když jsou ty jmeniny naší Natálky. Tvoje oslava už brzy začíná, a čeká tady na tebe spoustu vína. Naty, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Víno, rum a nebo snad pálenka? Třeba i všechno, když slaví naše Natka. Čeká nás divoká noc, na tu nezapomeneš aspoň do Vánoc. Natuško, moc si užij dnešní jmeniny!
Dnes slaví jmeniny jedna divoška, ano, jmenuje se Natuška! Tak připijme si na tvé zdraví, ať tě život stále tak moc baví. Natálko, přejeme ti báječný svátek!
Dneska to nebude vůbec žádná patálie, svátek přece slaví naše Natálie. Večer se ti nevyhne opice, protože tady na tebe čeká už plná sklenice. Natuš, přejeme ti krásné jmeniny!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Napadlo by vás někdy, že k svátku není třeba vůbec nic psát? Přáníčko k jmeninám Natálii můžete poslat i v podobě veselého animovaného obrázku. Tyhle obrázky ji potěší a pobaví a na vás bude jen vybrat, který z nich bude mít tu čest. Obrázek stačí už jen zkopírovat a poslat.

GIF přáníčko k svátku s tančícím pánem.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s barevnými balony.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s oslavující dívkou.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s papouškem držící srdce.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání zvládnete levou zadní i když zrovna nejste kreativní typ. Zabere vám to jen pár minut a výsledek bude rozhodně stát za to. Pokud by se vám hodila trocha inspirace tak se podívejte na tohle krátké video, které vás navíc navede krok za krokem. Do hotového přáníčka pak už jen stačí napsat básničku, případně text dle vašeho výběru a tu nejoriginálnější gratulaci, kterou Natálie dostane máte v kapse!

Zajímavosti o jméně Natálie

Natálie je moderním ženským jménem latinského původu.

Vyvinulo se z latinského výrazu „dies natalis”, který se překládá jako „rodný den”, „narozeniny”.

Jméno Natálie původně dostávaly dívky narozené na Vánoce.

Domáckými podobami jména jsou Natálka, Naty, Natka, Nasťa, Tálka, Tálie aj. 

V České republice se jménu dostává velká popularita díky 21553 nositelkám!

Jméno Natálie patří například zpěvačce Natálii Kocábové nebo herečce Nataše Baženovová. 

Jméno najdeme i mezi celou řadou světových hereček jako je například americká herečka Natalie Portman, rusko-americká herečka Natalie Wood nebo Natalia Oreiro z Uruguaye, hvězda televizního seriálu Divoký anděl.

Doufáme, že se vám budou naše blahopřání k jmeninám Natálii líbit a vy jí zvednete náladu v tento výjimečný den!

Jmeniny máme každý jen jednou za rok, proto stojí za to ukázat, že na naše blízké myslíme.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X