Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Emila na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 22. května a jmeniny má Emil. 

Znáte nějakého? Tak to bysme mu měli popřát.

Nevíte ale jaké přání k svátku Emilovi poslat? 

Pokud by se vám hodila inspirace, tak jste tady správně. 

Můžeme vybírat z básniček, klasických přáníček a taky z veselých obrázků. 

Všechna přáníčka jsou navíc zdarma k dispozici, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Emila

Po celá dlouhé léta patří tyhle gratulace mezi ty nejoblíbenější a není se čemu divit. Ať už je oslavenec váš kamarád, kolega, tatínek a nebo partner, tady si jistě vyberete to pravé blahopřání i vy.

Je tady po roce den všech Emilků, my ti přejeme aby sis z něho užil každou chvilku. Snad ti udělá radost tahle milá zpráva, a tobě se vyvede dnešní sváteční oslava. Přejeme ti nádherný svátek, Emile!
Kalendář mi právě oznámil, že má svátek náš milý Emil. Přejeme ti hodně lásky, hodně zdraví, a taky ať se tento den pořádně oslaví. Užij si dnešní jmeninový den, Emile!
Všechno nejlepší k svátku, Emile! Přejeme ti lásku, spokojenost a krásné chvíle. K tomu taky spoustu štěstí a pohody, a nikdy žádné nehody. Emile, přejeme ti báječné jmeniny!
Ty máš dneska jmeniny, náš drahý Emile, my ti posíláme tohle přání milé. Ať jsi stále jen veselý a máš úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti podaří. Užij si tento významný den, Emile!
Je tady den všech Emilů, my ti přejeme abys dosáhl všech svých cílů. Ať tvá spokojenost a štěstí trvá věčně, a ty si tento den užiješ neskutečně. Emile, přejeme ti krásný svátek!
Posíláme ti tohle přání na míru, je tady totiž den všech Emilů. Snad tě bude hezky u srdce hřát, a tobě se splní vše, co si jen budeš přát. Emile, přejeme ti báječný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Emila vtipné a aby ho pobavilo? S těmito rýmy se vám to jistě povede a vy mu zvednete náladu na celý den. Přáníčko můžete poslat jako textovou zprávu a nebo jako vzkaz na sociálních sítích.

To zase bude dlouhý večírek, jak slaví jmeniny náš Emilek. Už tu na tebe čeká pivo, víno a taky lihoviny, už by ses měl bát ranní kocoviny. Emile, pořádně to dneska oslav!
Je tady den všech Emilů, tak to musíme dneska oslavit ve velkém stylu. Stůl se bude pod těmi drinky prohýbat, a my se budeme cestou domů kolíbat. Přejeme ti skvělou sváteční oslavu, Emile!
Dneska drinky proudem potečou, budeme totiž slavit s Emčou. Nemusíš ani platit za účet, dneska si můžeš jen na baru poroučet. Přejeme ti skvělé jmeniny, Emile!
Jmeniny má dneska náš drahý Emil, tak to aby ses na večer umyl. Slavíme totiž spolu v našem podniku, a pořádnému mejdanu není úniku. Emile, přejeme ti báječný svátek!
Věž ze skleniček na šampaňské.
zdroj:chateaubouffemont.com

Klasická přání k svátku pro Emila

Rýmy ani v vtipy nejsou to, co hledáte? Dal by váš oslavenec přednost spíše milé, jednoduché a tradiční gratulaci? S tím vám taky moc rádi pomůžeme a takových přáníček tady najdete celou řadu. Nejlépe vypadají v papírovém blahopřání, ale nešlápnete vedle ani s textovou zprávou.

Milý Emile, vím, že na nějaké dlouhé povídání moc nejsi, tak to zkrátím. K tvému svátku ti srdečně přeju jen to nejlepší!
Náš milý Emile, rok utekl jako voda a jsou tady opět tvoje jmeniny! Chceme ti k nim popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Báječné svátek ti přejí …
Emile, tvé jméno je dneska v kalendáři a proto ti přejeme mnoho radosti, krásných chvilek, porozumění a taky hromadu skvělých zážitků. Skvělý svátek ti přejí …
Emilové mají dneska svátek a my tomu našemu nejdražšímu přejeme spoustu lásky, pevné zdraví, úspěchů a taky spokojenosti. Užij si dnešní jmeninový den!
Emile, přejeme ti všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám! Ať tě tvým životem provází jen štěstí, láska a hlavně dobrá nálada. Skvělý svátek ti přeji …
Náš milý Emilku, celá naše rodina na tebe moc myslí a vzpomíná a přeje ti z celého srdce ty nejkrásnější jmeniny! Moc si užij dnešní den!
Milý Emile, dneska nás od sebe dělí velká dálka a nemůžu ti k tvému svátku popřát osobně. Posílám ti alespoň tohle virtuální přáníčko až se zase potkáme, tak to spolu oslavíme. Úžasné jmeniny ti přeje …
Emilku, chceme ti k tvému svátku popřát mnoho úspěchů, pevné zdraví, splněná přání, nádherné zážitky a taky moře radosti. Krásné jmeniny ti přejí …

Bude se někdo ve vašem okolí ženit či vdávat? Pošlete novomanželům nádherné svatební přáníčko a udělejte jim tento den ještě krásnější.

Obrázkové GIF gratulace

Zatím jste nic nevybrali? A co poslat pohyblivý GIF obrázek? Tohle přáníčko potěší i pobaví zároveň! Nemusíte je navíc už nikde hledat, našli jsme pro vás ty, které se pro tento den výborně hodí. Odeslání zvládnete během pár vteřin. Obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Emile, dneska si určitě zajdi na jedno!

GIF přání k svátku dva strejdové s pivem.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti nádherné jmeniny, Emile!

GIF přání k jmeninám dvě oslavující postavičky v klobouku.
zdroj:giphy.com

Emile, užij si dnešní sváteční oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám skupinka oslavujících lidí.
zdroj:giphy.com

Posíláme ti pusu k svátku, Emile!

GIF přání k svátku holčička posílá pusu.
zdroj:giphy.com

Emile, pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku tančící opice.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Tohle blahopřání k jmeninám Emilovi vyrazí dech! Dáte mu tak totiž najevo, jak moc pro vás znamená  Zabere vám to sice více času, než jen poslat textovou zprávu, ale o to větší radost mu můžete udělat. Pokud by se vám hodila inspirace, tak v tomhle krátkém videu najdete pár nápadů včetně kroku. Pak už jen stačí doplnit vaše srdečné věnování a můžete vyrazit gratulovat.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Emilovi líbit?

Tento výjimečný den je tady jen jednou v roce, tak mu ho určitě udělejte hezčí a příjemnější.

Zajímavosti o jméně Emil

Křestní jméno Emil u nás nosí 10 580 mužů a řadí se tak na 65. místo oblíbenosti. Další podobou tohoto jména je Emilián, ženským protějškem je Emílie. 

Jméno Emil je latinského původu. Odvozuje se z římského rodu Aemilus, a dá se tedy přeložit jako „z rodu Aemilů“. Toto jméno vzniklo ze slova „aemilianus“, které se z latiny můžeme přeložit jako „pracovitý“, „horlivý“ nebo „soutěživý“.

Emila najdeme i ve slovenštině nebo maďarštině. V Polsku ho znají jako Emiliusz a v Rusku jako Emilij.  Nositelé byl slavný český atlet Emil Zátopek. Jméno používal i Emil Škoda, zakladatel strojírenské továrny Škoda v Plzni. Významným nositelem jména je také francouzský spisovatel Émile Zola.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X