Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Sáru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. října a svátek slaví Sára.  

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Pošlete jí gratulaci!

Hezké přání k svátku Sáře rozhodně zvedne náladu. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? 

Podívejte se na naše básničky, obrázky a texty a vyberte si to pravé blahopřání pro vaši oslavenkyni. 

Tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Sáru

Veršovaná přáníčka se již dlouhá léta těší opravdu veliké oblibě a rozhodně jimi nešlápnete vedle. Je jedno jestli je oslavenkyně vaše kamarádka, dcera, kolegyně a nebo partnerka, u nás pro ni jistě vyberete to pravé blahopřání.

Sárinka je moc krásné jméno, jak z královské rodiny. Jsi naše výsost, náš poklad jediný. Který dnes svátek má, tak ti přeji nejen já, ale i celá rodina, která je na tebe holčičko moc pyšná! Moc ti gratulujeme k tvému dnešnímu svátku!
Sára, to královské jméno jest, krásné, silné, hravé a nosit ho je čest. Všechno nejlepší k svátku, má královno!
Sára, Bára, Klára – které jméno lepší je? Odpověď je jasná, na světě je jenom jedna hvězda jasná – naše Sára! Krásný svátek, Sári.
Svátek dneska Sára má, naše malá královna. Co máme ti ještě více přát, snad jen stále úsměv od ucha k uchu a stále šťastnou ruku. Všechno nejlepší k svátku, Sárinko!
Sára, jaké krásné jméno je. Každý může závidět, že jsem si vzal královnu, co ovládá celý svět. Gratuluji k svátku, moje nejmilejší Sáro.
Květinu před dům dám, budu stát raději opodál. A přát ti krásný den, dnes slaví všechny Sáry jen!
Hodně lásky, zdraví, tak se v přání praví! Co k svátku by sis přála? Když jmenuješ se Sára! To jméno to je sen, překladem princeznou si jen! Všechno nejlepší k svátku, Sáro!
V kalendáři dneska tvoje jméno stálo, my ti přejeme jen to nejlepší, naše drahá Sáro. Ať se stále jen usmíváš, a povede se ti vše, na co se jen podíváš. Sáro, přejeme ti báječné jmeniny!

Veselá rýmovaná přáníčka

Mělo by být blahopřání k jmeninám pro Sáru veselé a vykouzlit jí úsměv od ucha k uchu? Pokud je oslavenkyně vaše kamarádka se smyslem pro humor tak by mohly být tyhle verše to pravé. A navíc se vám vejdou i do textové zprávy.

Svátek dneska slaví Sára, je jako moje kára. Rychle jede po silnici, střídá levou, pravou. vždy s rychlou a chladnou hlavou. Křižovatku projíždí, a dneska už se pořádná oslava rozjíždí. Krásný svátek, Sári!
Už tě netrpělivě vyhlížíme z okýnka, v kalendáři je totiž krásné jméno Sárinka. Čeká tady na tebe víno, rum a taky slivovice, dneska se ti nejspíš nevyhne pěkná opice. Sáro, přejeme ti báječné jmeniny!
Svátek má dneska naše milovaná Sáruše, snad za námi brzo do baru nakluše. Ať se ti to líbí nebo ne tak dneska se bude slavit, a až do rána se budeme všichni pořádně bavit. Sáro, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska spolu protančíme noc celou, budeme totiž slavit jmeniny s naší nejdražší Sárou. Rozhodně prošoupem aspoň dvoje střevíce, na to se těšíme ze všeho nejvíce. Sárinko, přejeme ti úžasný svátek!
Dárková kytice k svátku v černé krabici.
zdroj: jadorelesfleurs.com

Klasická přání k svátku pro Sáru

Nejsou básničky to pravé a dáváte přednost milým, jednoduchým a decentním gratulacím, které zahřejí u srdíčka? Na to jsme taky mysleli a sepsali jsme jich hned několik. Je už jen na vás jestli ho napíšete do papírového blahopřání a nebo je pošlete jen v rychlé textovce, oboji jistě velmi potěší.

Sáro, víš, že tvé jméno se překládá jako vznešená, radostná, šťastná princezna? To jsi přesně celá ty! Posílám jedno přání k svátku mojí princezně. Užij si dnešní jmeninový den!
I když je v republice kolem 2875 žen se jménem Sára, ty jsi ta jediná, která mě má doopravdy ráda! A já i za to, lásko, děkuji. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny.
Naše nejdražší Sáro, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně ať se stále usmíváš. Nádherné jmeniny ti z celého srdce přejí …
Milá Sáro, za celou naši rodinu ti chceme k tvému svátku popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla jen veselá, usměvavá a hlavně zdravá. Kouzelné jmeniny ti srdečně přejí …
Moje milovaná Sáro, v kalendáři je dneska tvoje nádherné jméno a já ti chci z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a taky nekonečně splněných přání. Moc si užij dnešní jmeninový den!
Drahá Sárinko, je to velká škoda, že ti dneska nemůžeme k tvým jmeninám popřát osobně a dát ti kytičku. Moc na tebe ale myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Přejeme ti abys prožila ten nejlepší svátek!
Naše nejmilovanější Sáro, dneska je tvůj významný den a proto ti přejeme moře radosti, úspěchů a taky spoustu lásky a dobré nálady. Jsi naše sluníčko a máme tě moc rádi. Užij si dnešní svátek!
Milá Sáro, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále tak úžasná holka jako jsi teď. Máme tě moc rádi a stále na tebe myslíme. Užij si ty nejlepší jmeniny!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Už jste někdy poslali k svátku pohyblivý GIF? Pokud ne tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Tyhle obrázky se hodí výborně a navíc toho k nim už není potřeba moc psát, všechno totiž poví za vás. Odešlete je velice jednoduše. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Na tebe, kočko!

GIF přání k svátku přípitek.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám oslavující ženy.
zdroj: giphy.com

Zase to ale nepřeháněj!

GIF přání k svátku žena s velkou sklenicí vína.
zdroj: giphy.com

Dneska to pořádně roztoč!

GIF blahopřání k svátku kočka na gramofonu.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám žena s konfetami.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k svátku Sáru rozhodně ohromí. Uvidí že jste si dali tu práci a přáníčko jí vyrobili sami. A to za těch pár minut tvoření přece stojí! Není třeba se bát, zabere vám to sotva pár minut, ale výsledek rozhodně stojí za to. Pro inspiraci a postup se podívejte na tohle krátké video. Až budete mít hotovo tak stačí dovnitř napsat co máte na srdci a krásný dáreček je na světě.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Sáře líbit?

Tento významný den je tady jen jednou do roka, tak jí ho určitě nezapomeňte zpříjemnit.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X