Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dobroslavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 5. června a svátek má Dobroslava

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem? 

Tak jí popřejte! Milé přání k svátku Dobroslavě jistě zvedne náladu. 

Pokud vás zrovna nic nenapadá tak pro vás máme spoustu inspirace.

Podívejte se na naše básničky, obrázky a texty a udělejte jí dneska radost i vy! 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma.

Básničky k svátku pro Dobroslavu

Milá rýmovaná přání k jmeninám patří mezi ty nejoblíbenější a my jsme napsali sváteční verše přímo na míru Dobroslavě! Na vás už bude je vybrat to, kterým dneska uděláte radost té vaší oslavenkyni.

Svátek slaví naše Dobruška, snad si budeš pořádně užívat dneška. Přejeme ti lásku a hlavně zdraví, a ať je tvůj život neustále zajímavý. Dobroslavo, moc si užij dnešní jmeniny!
Venku krásně svítí sluníčko, a ty máš svátek naše holčičko. Ať jsi neustále jen spokojená, a těmi co máš ráda jsi stále obklopená. Užij si dnešní jmeniny, Dobroslavo!
Máš dneska jmeniny naše milá, já bych se ráda ke gratulacím připojila. Přeji ti hlavně spoustu zdravíčka, a k tomu i hromadu štěstíčka. Dobroslavo, užij si dnešní svátek!
K svátku posílám ti tuhle básničku, snad se tvůj den povede na jedničku. Ať splní se ti každé tvoje přání, a nikdy tě nepotká žádné zklamání. Přejeme ti nádherné jmeniny, Dobroslavo!
Na tvůj svátek jsme si dneska vzpomněli, a přání k němu ti poslat museli. Snad si dnešní den moc užiješ, a ty nejlepší jmeniny prožiješ. Dobroslavo, užij si dnešní sváteční den!
Ty máš dneska svátek, třikrát sláva, snad bude tvůj den jenom samá zábava. Snad si dáš i dortíček sladký, a celý den bude jako z pohádky. Milá Dobroslavo, užij si svůj sváteční den!
Dobroslava dneska slaví jmeniny, přijmi gratulaci od celé naší rodiny. Přejeme ti lásku a spoustu pohody, a jen samé veselé příhody. Dobroslavo, užij si dnešní sváteční den!
Moc ti chceme popřát k svátku dnešnímu, užij si z něho každou vteřinu. Přejeme ti lásku a spoustu radosti, a taky štěstí, toho není nikdy dosti! Dobroslavo, přejeme ti nádherný svátek!

Veselá rýmovaná přání 

Básničky jsou fajn, ale ty klasické vám přijdou trochu nudné? Pokud je Dobroslava veselé povahy a ocení i nějaký ten žertík tak budou tyhle verše ty pravé pro dnešní den.

Velká oslava se dneska odehrává, svátek totiž slaví Dobroslava! Víno už tady na tebe čeká, a pak teprve začne ta správná diskotéka. Přejeme ti nádherné jmeniny, Dobroslavo!
Dneska vidím tvoje jméno v kalendáři, proto neměla bys sedět v kanceláři. Dneska měla bys pořádně slavit, a až do rána s námi se bavit! Dobroslavo, užij si dnešní svátek!
Máš svátek, budeš mít vína hladinku, když to přeženeš tak budeš mít i kocovinku. Snad se tohle ale dneska nestane, a ten nejlepší večírek si uděláme. Přejeme ti ty nejlepší jmeniny, Dobroslavo!
Víno už se ti k svátku nalévá, a není to to jediné co se tu dneska rozlévá. Je tady víno, vodka a nebo slivovice, dej pozor ať není ráno pěkná opice! Dobroslavo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dárková kytice barevných tulipánů.
zdroj: wehearit.com

Klasická blahopřání k svátku

Chcete aby bylo přání k jmeninám pro Dobroslavu decentní, milé a jednoduché? V tom případě budou následující gratulace přesně to, co hledáte! Můžete ho poslat jen v sms zprávě a nebo ho napsat do papírového blahopřání.

Milá Dobroslavo, nemusíš se bát, ani letos jsme na tvé jmeniny nezapomněli a přejeme ti k nim spoustu zdraví, radosti a hlavně štěstí. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Dobroslavo, z celého srdce ti přejeme moře lásky, dobré nálady a hlavně spokojenosti. Snad bude tvůj dnešní den takový, jak sis ho představovala! Krásný svátek ti přejí …
Naše milá Dobroslavo, po roce je tady zase tvůj významný den a my ti opět přejeme jen to nejlepší! Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Užij si dnešní jmeniny!
Dobroslavo, doufáme, že se ti tvůj jmeninový den vydaří tak jak sis ho představovala a bude plný úsměvů a radosti. Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přejí …
Naše drahá Dobroslavo, po roce jsou tady opět tvoje jmeniny a my ti k nim jako každý rok přejeme spoustu radosti, lásky, pohody a dobré nálady. Užij si dnešní svátek!
Milá Dobroslavo, ani letos bychom na tvůj svátek nemohli zapomenout a přejeme ti aby se ti dnešní den vydařil a ty se jen bavila, slavila a užívala si. Moc si užij dnešní den!
Naše milovaná Dobroslavo, tento významný den je jen jednou za rok a proto doufáme, že si ho užiješ s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Nejdražší Dobroslavo, za celou naši rodinu ti přejeme zdraví, lásku, pohodu a hlavně spokojenost. Ať je tvůj dnešní svátek nezapomenutelný!

Vtipné obrázkové gratulace

Už jste někdy poslali místo textu obrázek? Pokud ne tak k tomu máte skvělou příležitost. Takové blahopřání k svátku Dobroslavu nejen potěší, ale také rozveselí minimálně do večera! Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat.

Kočka v umyvadle

GIF přání k svátku kočka v umyvadle.
zdroj: giphy.com

Přípitek s koktejlem

GIF blahopřání k jmeninám přípitek slečen.
zdroj: giphy.com

Oslavující Mexičan

GIF přání k jmeninám oslavující Mexičan.
zdroj: giphy.com

Veselý tanec

GIF přání k svátku tančící lidi v klubu.
zdroj: giphy.com

Přípitek

GIF přání k jmeninám přípitek a mrknutí.
zdroj: giphy.com


Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

A to nejlepší jsme si nechali na konec! Takové blahopřání k jmeninám Dobroslavě jistě vyrazí dech a to naprostým právem! Nebojte se, nemusíte s tím mít zkušenosti a ani není třeba být moc kreativní. S tímto videem plným inspirace budete mít hotovo za pár minut a výsledek bude stát za to. Až budete mít hotovo tak dovnitř napište text a nebo básničku dle výběru.


Které přání k svátku pro Dobroslavu vás oslovilo nejvíce? Věříme, že radost jí udělají naprosto všechny. 

Tento den je jen jednou v roce tak jí ho určitě nezapomeňte zpříjemnit!

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X