Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Gitu na jednom místě. Vyberte si!


Dneska je 10. června a svátek slaví Gita. 

Pokud nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem znáte tak jí popřejte! 

Milé přání k svátku Gitě udělá jistě velkou radost. 

Pokud potřebujete s blahopřáním trochu pomoct tak přinášíme vám spoustu inspirace v podobě básniček, textů a obrázků. 

Stačí se vybrat kterým jí uděláte tento den vyjímečný.

Básničky k svátku pro Gitu

Rýmovaná přáníčka nezklamou žádnou oslavenkyni a tyhle jsou navíc napsané přímo pro Gitu a nikde jinde je rozhodně nenajdete. Ať už je to vaše kamarádka, kolegyně a nebo dcera, vybere si tady jistě každý.

Svátek dneska slaví naše Gita, chceme jí říct jak moc je pro nás důležitá. Proto chceme využít tuhle příležitost, a popřát ti zdraví, lásku a hlavně radost. Gito, užij si ty nejkrásnější jmeniny!
V kalendáři vidím jméno Gita, přejeme ti ať jsi energií stále nabitá. K tomu přejeme ti lásku, zdraví a spoustu radosti, a hlavně úsměv a nikdy žádné starosti. Gituško, užij si dnešní svátek!
Snad bude tvůj den radostí nabitý, dneska jsou přece jmeniny naší Gity. Přejeme ti ať máš stále úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti podaří. Gituško, přejeme ti úžasné jmeniny!
Hodila by se i nějaká ta kytka, když svátek slaví naše Gitka. Posílám ti ale jen tuhle básničku, pak osobně dám ti i hubičku. Gito, přeju ti ze srdce ty nejkrásnější jmeniny!
Svátek dneska slaví naše milovaná dceruška, v kalendáři vidím jméno Gituška. Jen to nejlepší jí chceme ze srdce přát, hlavně ať jsi spokojená napořád. Přejeme ti nádherné jmeniny, Gito!
Vidím že je svátek naší Gitulky, to ti přineseme čokoládu i brambůrky. Přejeme ti lásku, zdraví a hlavně radost, protože té není nikdy dost. Gito, přejeme ti ten nejbáječnější svátek!
Vidíme dneska tvoje jméno v kalendáři, přejeme ti ať máš stále úsměv na tváři. K tomu ti přejeme lásku a taky štěstíčko, a nesmíme zapomenout ani na zdravíčko. Gituško, přejeme ti nádherný svátek!
Moc chceme dneska popřát naší Gitě, snad dneska oslavíme to znamenitě. Přejeme ti ať nádherný den prožiješ, a celý den si s přáteli užiješ. Přejeme ti nádherný svátek, Gituško!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud je Gita veselá povaha a ráda se zasměje tak budou tyhle verše trefou do černého. Navíc se vám hezky vejdou do sms zprávy a jsou tak skvělou volbou pro rychlé přání k jmeninám.

Jak má jmeniny naše Gita, tak to se pozvání na večírek neodmítá. Víno v lednici se nám už chladí, už se na tebe těší všichni kamarádi. Gitule, přejeme ti nádherný svátek!
To zase bude bude párty obrovitá, svátek přece slaví naše milovaná Gita. Slavit budeme dlouho do noci, ne že nám zase zmizíš před půlnocí. Gito, přejeme ti báječný svátek!
Noste na stůl drinky, ať to lítá, svátek přece slaví naše Gita. Dneska nás čeká dlouhá noc, takovou nezažiješ až do Vánoc. Přejeme ti krásné jmeniny, Gituško!
Snad to dneska nedopadne jako minule, zase dneska slaví svátek Gitule. Dneska nebude to tolik vína, ať ráno vyhne se nám kocovina. Gito, přejeme ti báječné jmeniny!
Dárková kytice růžových růží k svátku.
zdroj: dondeir.com

Klasické přání k svátku pro Gitu

Chcete aby bylo blahopřání k jmeninám pro Gitu decentní, jednoduché a milé? V tom případě budou tahle přáníčka určitě to pravé. Pokud máte čas tak zkuste vyrobit sami papírové přání, tam budou vypadat obzvláště hezky.

Drahá Gito, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu zdraví, lásky, pohody a hlavně aby tě nikdy neopouštěla dobrá nálada. Krásný svátek ti ze srdce přejí …
Milá Gituško, po roce je tady zase tvůj významný sváteční den a my ti přejeme ať ho prožiješ s těmi, na kterých ti v životě záleží nejvíce. Nádherné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše milá Gito, snad se ti dnešní jmeninový den vydaří na jedničku a pořádně tvůj svátek oslavíš a užiješ si ho jak se sluší a patří. Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Naše drahá Gito, k tvému svátku ti chceme ze srdce popřát jen to nejlepší, aby se ti vždy ve všem dařilo a byla jsi spokojená a veselá. Krásný svátek ti přejí …
Milovaná Gito, přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší k tvému svátku. Doufáme, že si tento den užiješ a splní se ti všechna tvá tajná přání. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše drahá Gito, dnešek by měl být mimořádný a my doufáme, že si ho užiješ na maximum a pořádně ho oslavíš. Přejeme ti nádherný svátek!
Naše milá Gito, za celou naši rodinu ti chceme srdečně popřát hlavně zdraví, pohodu a dobrou náladu. Moc si užij dnešní sváteční den!
Drahá Gito, myslíme na tebe neustále a nejen v den tvých jmenin. V tento den ti přejeme jen to nejlepší a hlavně aby se ti nikdy neztratil úsměv ze rtů. Ten nejbáječnější svátek ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Tohle blahopřání k svátku Gitě rozhodně zvedne náladu! Jestli jste ještě neposílali obrázková přáníčka tak k tomu máte dneska skvělou příležitost. Vybraný obrázek jen zkopírujete a pošlete.

Kancelářská oslava

GIF přání k svátku tanec v kanceláři.
zdroj: giphy.com

Sváteční taneček

GIF blahopřání k svátku taneček.
zdroj: giphy.com

Psí party

GIF blahopřání k svátku psí oslava.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF přání k jmeninám přípitek kočka a pes.
zdroj: giphy.com

Sklenička vína

GIF přání k jmeninám velká sklenice na víno.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

To nejlepší jsme si nechali na konec. Letos nekupujte papírové přání, ale zkuste ho vyrobit sami doma. Nemusíte se bát, nic složitého na tom není, stačí vám jen trocha času a trpělivosti a výsledek bude stát za to. Nezapomeňte do hotového přání přidat básničku a nebo text dle vašeho výběru.

Jak se vám líbila naše přání k jmeninám pro Gitu?

Doufáme, že jí v tento její významný den zvednete náladu a uděláte jí tento den hezčí. Však jmeniny máme jen jednou za rok.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X