Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Anitu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 26. července a svátek slaví Anita. 

Máte ve svém okolí nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Anitě udělá radost. 

Nejste si ale jistí jaké blahopřání poslat? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a inspirujte se. 

Všechna přání jsou navíc zdarma ke stažení, tak směle do toho.

Básničky k svátku pro Anitu

Rýmovaná blahopřání jsou skvělým způsobem jak popřát k jmeninám. Ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, dcera, kolegyně a nebo partnerka, jistě si i vy vyberete to pravé přání kterým jí v tento den uděláte radost.

Anito jsi děvče skvělé, snad bude dnes vše dokonalé. Podle písmen v kalendáři, očekávám úsměv na tvé tváři. Přeji ti jen to nejlepší, ať se ti všechno poštěstí. Anito, přejeme ti nádherné jmeniny!
Anitko dneska ti přeji, ať je celý svět dokonalý. Ty ať jsi šťastná a spokojená a nemáš svěšená ramena. Dnešní den je celý tvůj, tak se nad ničím nerozčiluj. Vše nejlepší a hodně štěstí, ať se ti vše špatné drží z cesty. Užij si dnešní jmeniny!
Krásný svátek Anito, hlavně hezky oslav si to. Připíjím ti na zdraví ať tě dneska nic nezastaví! Anito, přejeme ti nádherné jmeniny!
Vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, pohody a žádné nehody. Aňo, dneska je tvůj den, tak si ho hezky užívej. Naše milá Anito, máme tě moc rádi.
Jak jinak oslavit tvůj svátek, než že to pro nás bude nový začátek. Hodně lásky, tu ti mohu dopřát a co jiného ti popřát. Aňo krásný svátek přeju ti, kytkou tě obdaruji vzápětí. Užij si dnešní svátek!
Svátek má dneska naše milovaná Anita, a my jí chceme povědět jak moc je pro nás důležitá. Přejeme ti lásku, pohodu a radost, a taky štěstí, protože toho není nikdy dost. Anito, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska bych ti měl dát nějaké hezké kvítko, máš přece svátek, Anitko. Zatím posílám ti ale jen tuhle básničku, osobně pak dostaneš pusu na čelo i kytičku. Anito, přeje ti nádherné jmeniny!
Budeme se bavit a slavit dosyta, jmeniny má dneska naše drahá Anita. Pomocí této krátké zprávy, nech mě ti popřát hodně zdraví. Anito, užij si dnešní jmeninový den!

Vtipná rýmovaná blahopřání

Je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda baví a směje? V tom případě by mohla být tahle veselá blahopřání k svátku pro Anitu to, co hledáte. Navíc se vám hezky vejdou i do textové zprávy. Tak které z nich to bude?

Jen se řekne jméno Anita, hned mě jímá nervozita. Ta tvá pronikavá kukadla, mě totiž hrozně ovládla. Nemyslím na nic jiného, spácháme dneska něco společného! Anito, přeju ti nádherné jmeniny!
Než se spolu potkáme a společně si víno dáme, posílám ti tuhle sváteční a milou zprávu, a hlavně si z ničeho nedělej hlavu. Anitko, užij si ten nejlepší svátek a už se na tebe moc těším!
Jmeniny dneska slaví naše Anitka, to si zase vyhodíme z kopýtka. Slavit a tančit budeme až do rána, tak užb se nikde nezdržuj a přijď to zapít za náma. Anito, přejeme ti nádherné jmeniny!
Anito, můžu tě pozvat na burrito? Dneska totiž svátek slavíš a z toho se jen tak nevykroutíš. Dovol mi tedy prosím tě, pozvat tě dneska na rande. Vše nejlepší a hodně štěstí, bude to ještě mnohem lepší. Anito, přeju ti skvělé jmeniny!
Dárková kytice růží k svátku v bílé krabici.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Anitu

Verše nejsou to pravé pro vaši oslavenkyni? Líbilo by se Anitě více milé, jednoduché a upřímné blahopřání od srdce? Na to jsme taky mysleli a takových tady najdete hned několik. Stačí si jen vybrat kterým dneska uděláte radost.

Anito, přeju ti krásný svátek a spoustu zdraví a štěstí. Ať se ti ve všem daří a dnešní den prožiješ tak, jak si přeješ. Všechno nejlepší ti srdečně přeje …
Aňo, ze srdce ti přeji jen to nejlepší. Spoustu úspěchů, jak v osobním, tak i pracovním životě, ať jsi obklopena lidmi, které máš ráda a ať se ti ve všem daří. Krásný sváteční den ti přeje …
Vše nejlepší k dnešnímu svátku, Anito. Máme tě moc rádi a prostřednictvím této zprávy ti chceme popřát jen to nejlepší, ať se ti splní všechny tvé sny. S láskou …
Moje milá Ani, k tvému dnešnímu svátku mi dovol ti popřát spoustu lásky, štěstí, zdraví, pohody a spokojenosti. Nechť si neustále plná optimismu, sršíš dobrou náladou a všechny plány vychází podle tvých představ.
Naše milovaná Anito, po roce je tady zase tvůj sváteční den a my doufáme, že ho pořádně oslavíš a budeš se jen bavit a usmívat. K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, zdraví a pohody!
Drahá Anito, za celou naši rodinu ti chceme popřát moře lásky a pohody, ať ti slouží zdraví a hlavně ať se stále usmíváš. Nádherný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Anito, je to velká škoda, že ti dneska nemůžu popřát osobně. snad se ti dnešní den vydaří tak, jak sis ho naplánovala a pak to spolu pořádně oslavíme! Nádherné jmeniny ti srdečně přeje …
Milá Anitko, přejeme ti aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a hlavně aby se ti vždy podařilo vše, na co jen sáhneš. Nádherné jmeniny přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Věděli jste, že vlastně nemusíte vůbec nic psát, ale k svátku jde popřát i obrázkem? Uvidíte sami, že takové obrázkové blahopřání oslavenkyni potěší a zvedne jí náladu minimálně do večera. Vybrali jsme jich pro vás hned několik. Stačí si jen vybrat ten, co se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Dneska se pořádně pobav, Anito!

GIF přání k jmeninám babička s vínem.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní den!

GIF blahopřání k jmeninám veselá holka.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti skvělou sváteční oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám holky a konfety.
zdroj: giphy.com

Pořádně to oslav, Anito!

GIF přání k svátku skupina oslavujích lidí.
zdroj: giphy.com

Zase to ale nepřeháněj!

GIF přání k jmeninám žena se dvěma skleničkami.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Anitu rozhodně ohromí více než kupované přání z papírnictví. Ještě jste žádné nevyráběli? Nevadí, s tímto video návodem to zvládnete za pár minut a výsledek bude rozhodně stát za to. Do hotového přáníčka už stačí jen napsat text a nebo básničku a můžete jít gratulovat. 

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Anitě líbit a vy jí tento den uděláte hezčí.

Svátek máme přeje jen jednou za rok, tak to za to přece stojí. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X