Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vilmu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 7. ledna a svátek slaví Vilma. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto krásným jménem? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Vilmě zvedne náladu. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tady jí najdete spoustu! 

Podívejte se na naše básničky, texty a pohyblivé obrázky a vyberte to pravé přání. 

Všechna přání si můžete zdarma stáhnout, tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Vilmu

Po dlouhé roky patří rýmovaná blahopřání mezi ty nejoblíbenější a to naprostým právem. Dneska můžete potěšit Vilmu rýmovaným přáníčkem i vy a nemusíte je ani vymýšlet. Básničky přímo na míru oslavenkyni jsme napsali za vás.

To je ale radost nesmírná, jmeniny má dneska naše milovaná Vilma. Přejeme ti lásku, zdraví a spoustu pohody, a všechny starosti odhoď do vody. Vilmo, přejeme ti krásný svátek!
Dneska jsou jmeniny naší Vilmička, a jen to nejlepší jí přejí babička. Přeju ti hlavně ať jsi moc spokojená a veselá, že tě má moc ráda chci abys věděla. Vilmo, moc si užij dnešní svátek!
Jmeniny slaví naše milá Vilmuška, a tak šeptáme tohle přání rovnou do ouška. Snad tě potěší a udělá ti radost, protože té přece není nikdy dost. Vilmo, přejeme ti báječný svátek!
Ty máš dneska jmeniny, naše milá Vilmo, to zase budeš mít pěkně na pilno. Taky se chceme připojit ke sváteční gratulaci, a snad si dneska budeš užívaj jen legraci. Vilmo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Máme tady pro tebe dortík a kávu silnou, a pořádně si užijeme jmeninový den s naší Vilmou. Čeká tu na tebe i přípitek, ten si tady dneska dej bez výčitek. Vilmo, přejeme ti krásný svátek!
Doufáme, že se ti splní vše, co si budeš přát, a ty se budeš dneska celý den jen smát. Všechny starosti hoď za hlavu, užívej si naplno dnešní oslavu. Vilmo, přejeme ti kouzelné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Vilmu přece jen trochu veselejší? Pokud je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda zasměje a pobaví tak by mohla být tahle přáníčka to, co hledáte.

Dneska jsou jmeniny naší Vilmičky, to budou až do rána hrát veselé písničky. Pořádně to spolu všichni oslavíme, a dříve jak ráno se domů nevrátíme. Vilmo, přejeme ti nádherný svátek!
Večer se musí oslavit jmeniny naší Vilmičky, a pořádně zapít svátek naší kočičky. Už se na tebe těší všichni kamarádi, tak si užívejme dokud jsme mladí! Vilmo, už se na tebe moc těšíme!
To zase budou až do rána cinkat skleničky, když jsou ty jmeniny naší Vilmičky. Až do svítání tě nikam nepustíme, a až nad ránem se domů vrátíme. Vilmo, přejeme ti báječný svátek!
Dnešní oslava rozhodně nebude nuda, ale snad nebude ani ostuda. Dáme si s tebou i sváteční taneček, a třeba se najde i pro tebe nějaký sameček. Vilmo, přejeme ti krásný svátek!
Růžová dárková krabice k svátku plná růžových růží.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Vilmu

Občas jsou to právě jednoduchá, milá a upřímná blahopřání, který v tento den udělají největší radost. Dali jsme jich dohromady hned několik a na vás už bude jen vybrat to, kterým v tento den uděláte radost. Můžete ho napsat do papírového blahopřání, ale i rychlá textová zpráva se počítá.

Drahá Vilmo, jako každý rok ti chceme k tvému svátku popřát mnoho úspěchů, radosti, krásných chvilek a taky zdraví. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milá Vilmo, dneska je tvůj významný den, a proto by ses měla jen bavit, radovat se a usmívat. Překrásný svátek ti srdečně přejí …
Vilmo, venku je zima jako když praští, ale snad tě tohle srdečné přáníčko alespoň trochu zahřeje u srdíčka a potěší tě. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Vilmo, po roce jsou tady opět tvoje jmeniny a proto ti posíláme tohle virtuální přáníčko. K tomu ti přejeme spoustu lásky, zdraví a taky kopec štěstí. S láskou …
Vilmo, slova nedokážou vyjádřit jak moc mi na tobě záleží. Z celého srdce ti chci popřát jen to nejlepší a hlavně si dnešní den pořádně užij. Překrásný svátek ti přeje …
Drahá Vilmo, celá naše rodina na tebe vzpomíná a k tvému svátku ti přeje spoustu radosti, zdraví, rodinné pohody a taky moře štěstí. Užij si dnešní jmeniny!
Na světě je spousta žen se jménem Vilma, ale my bychom té naší nejmilejší chtěli popřát mnoho radosti, lásky, úsměvů a splněných přání. Máme tě moc rádi a přejeme ti nádherné jmeniny.
lmičko, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno, a proto ti přejeme ten nejbáječnější svátek s ještě báječnější oslavou! Užij si dnešní den jak jen to půjde!

Obrázkové GIF gratulace

K jmeninám není třeba vlastně nic psát, přáníčko totiž může být i obrázkové. Ovšem, můžete ho doplnit i o text a nebo veselou básničku, ale obrázky mluví za vše. Stačí když si vyberete ten, co se vám líbí nejvíce, zkopírujete a pošlete.

Na zdraví, Vilmo!

GIF blahopřání k jmeninám přípitek několika žen.
zdroj: giphy.com

Kytička pro tebe!

GIF přání k jmeninám rudé růže v ruce.
zdroj: giphy.com

Vilmo, pořádně si užij dnešní oslavu!

GIF přání k svátku tančící holky v pyžamu.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Vilmo!

GIF přání k svátku skupinka oslavujících žen.
zdroj: giphy.com

Taneček jenom pro tebe!

GIF blahopřání k svátku tančící muž ve zlatých trenkách.
zdroj: giphy.com

Papírová přáníčka vlastní výroby

To nejlepší jsme si nechali na konec! Uvidíte sami, takové blahopřání k jmeninám Vilmu nachne. A vůbec se toho nemusíte bát, samotná výroba není nic složitého a zabere vám to jen chvilku. V případě, že by se vám hodila inspirace a nebo i postup, našli jsme pro vás tohle krátké video. Do hotového přání pak už jen stačí napsat co máte na srdci a můžete ho předat oslavenkyni.

Doufáme, že naše přání k jmeninám Vilmě budou líbit a vy jí tento den uděláte hezčí.

Svátek máme jen jednou za rok a i rychlá sms zpráva může udělat velkou radost.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X