Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Danutu na jednom místě. Vyberte si!

Nevíte si rady s přáním k svátku Danutě? 

Nenapadá vás, jaká slova by oslavenkyni potěšila? 

Nebojte se! Na následujících řádcích najdete jistě takovou větu, která přesně vystihne, co máte na srdci a co chcete Danutě sdělit. 

Pusťte se do čtení! 

Blahopřání ke jmeninám

Potřebujete se inspirovat nějakým skutečně originálním textem, který by z vaší gratulace udělal jedinečné blahopřání? 

V takovém případě vybírejte z následujících zajímavých textů!

Všechno nejlepší k svátku, Danuto! Nemůžu uvěřit, že se známe už tak dlouho. Díky z a všechny krásné vzpomínky, která jsme si spolu, za ta léta, vytvořili/vytvořily.
Posílám ti mnoho požehnání ke jmeninám! Vím, že jsi v minulém roce zažila dobré i zlé chvíle, ale zvládla jsi to. Doufám, že ti nadcházející rok přinese všechno štěstí, které si zasloužíš. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Krásné prožití jmenin! Jsi jeden z nejlepších lidí, které jsem kdy poznal/a. Tvá energie mě inspiruje a já ti za to děkuji. Mám tě moc rád/a, protože jsi skutečnou kamarádkou, kterou bych za nic nevyměnil/a. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Doufám, že tvůj den bude plný zábavy a magických chvil. Nedokážu si představit, že bys nebyla součástí mého života. Užij si svůj výjimečný den!
Všechno nejlepší k svátku, Danuto! Nevím, kde bych byl/a bez tak starostlivé a podporující přítelkyně, jako jsi ty. Děkuji ti za všechno, co jsi kdy pro mě udělala, a doufám, že ti to budu moci někdy oplatit. Krásný sváteční den!

Zajímá vás, kdy má svátek Daniela a jak byste jí mohli pogratulovat? Pak se pusťte do čtení blahopřání k svátku Daniele.

Zamilované gratulace

Je Danuta vaší vyvolenou a rádi byste se jí v den jejích jmenin svěřili se svými city?

Nebo je snad oslavenkyně už vaší přítelkyní či manželkou a chtěli byste jí připomenout, jak moc vám na ní záleží? 

V takovém případě vám představujeme ty nejromantičtější gratulace, které se dotknou srdce oslavenkyně.

Jako dítě mě vždycky fascinovaly pohádky, kde princ potká svou jedinou princeznu. Náš příběh není o nic menší než taková pohádka. Všechno nejlepší ke jmeninám, má princezno!
Vždycky jsi tu pro mě byla, když jsem tě potřeboval. V mém životě máš jedinečné místo, které nemůže obsadit nikdo jiný než ty. Všechno nejlepší k svátku, moje jediná lásko!
Tvé objetí mě dokáže uklidnit a cítím se v něm skutečně úžasně. Tvůj úsměv mě zbavuje všech starostí. Tvé jméno mi v uších zní jako nádherná skladba. Jediné co mě mrzí je, že jsi do mého života nevstoupila dřív. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Danutko, děkuji ti, že s tebou mohu být vždy sám sebou. Přeji ti ty nejúžasnější jmeniny a krásný celý den. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku, miláčku! Být tebou milován je velmi potěšující a nádherný pocit. Být s tebou mě zbavuje strachu a dává mi pocit moci. Přeji ti úžasné jmeniny, lásko!

Chcete ještě více přáníček plných lásky? Pak prozkoumejte další zamilovaná blahopřání k svátku!

SMS přání k svátku Danutě

V případě, že máte rádi moderní technologie, stručnost a rychlost komunikace, můžete využít svého mobilního telefonu a pogratulovat oslavenkyni prostřednictvím SMS. 

Pusťte se do vybírání delších i kratších textů, které se pohodlně vlezou do textové zprávy!

Všechno nejlepší ke jmeninám mé nádherné kamarádce! Jsi nejlepší a já doufám, že ti jsem stejně dobrým přítelem / dobrou přítelkyní, jako ty jsi skvělou přítelkyní mě.
Jsi tak štědrá, milá a báječná a já jsem moc šťastný/šťastná, že tě mám za kamarádku. Přeji ti mimořádné jmeniny a vše nejlepší do následujícího roku!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Letos jsme spolu zažili/zažily tolik zábavných chvil, že si přeji, aby to nikdy neskončilo. Jsem moc vděčný/vděčná za tvé přátelství. Užij si svůj výjimečný den!
Přeji ti krásné jmeniny a fantastický následující rok. Doufám, že ti přinese spoustu příležitostí a zábavy. Děkuji ti, že jsi, jaká jsi. Všechno nejlepší!
Přeji ti všechno nejlepší ke jmeninám a vše nejlepší do nadcházejícího roku! Díky za to, že jsi tak skvělá kamarádka. Mám tě moc rád/a!

Znáte nějakou ženu jménem Týna? Pak jí můžete poblahopřát některou z gratulací k svátku Kristýně.

Obrázková sváteční přáníčka a gify k svátku

Rozveselte svou gratulaci barevným obrázkem, který je tematicky vybrán tak, aby se hodil k měsíci, ve kterém Danuta slaví jmeniny, nebo ke svému textu přidejte některou z pohyblivých svátečních animací. 

Vybírejte a stahujte obrázky zdarma!

Přání k svátku Danutě na pozadí ozdobeného svítícího vánočního stromečku.
zdroj: unsplash.com
Blahopřání k svátku pro Danutu na dřevěném pozadí s vánočním věncem.
zdroj: unsplash.com
Cesta vedoucí lesem s padajícím sněhem a přáním k svátku Danutě.
zdroj: usnplash.com

Prozkoumejte další obrázkové gratulace k svátku! Možná právě v nich najdete to pravé pro vaše blahopřání!

Sváteční gify

Gif s tancujícími seniorkami v kuchyni.
zdroj: giphy.com
Jásající žena s lahví piva v ruce a nápisem "Woooo".
zdroj: giphy.com
Opilá žena na palubě letadla v gifu s nápisem "I´m ready to PAAARTY!".
zdroj: giphy.com

Přidejte k vybranému obrázku nebo svátečnímu gifu Danutě básničku k svátku, kterou jí určitě potěšíte!

Zajímavosti o jméně Danuta

Danuta je ženskou podobou jména Daniel a variantou jména Donata. Jméno je hebrejského a latinského původu.

V hebrejštině jméno Danuta znamená “Bůh soudil / Bůh soudce”

V historii se můžeme setkat s obdobou jména Danuta, Danielem, jenž byl prorok ze 6. století př. n. l, a který zázračně přežil pobyt ve lví jámě. 

Danutám numerologie přiřazuje číslo sedm a jejich barvami jsou světlé barvy, převážně ale žlutá

Ženy, jménem Danuta, jsou na první pohled velmi nenápadné, jsou velmi citlivé a jemné. V případě, že jim o něco jde, se ale dokáží rychle změnit ve velice silné osobnosti, které si jdou urputně za svým cílem. 

Danuty mívají, pro svou milou povahu, spoustu přátel a jsou velmi rády nápomocné, pokud uznají, že je o jejich pomoc skutečný zájem. 

Danuty bohužel bývají často spíše “vrbami” pro vyplakání, než partnerkami svých vysněných mužů, a to právě proto, že je druhé pohlaví vnímá spíše jako kamarádky. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Danuta, mohou být Danutka, Danka, Nuti, Nutka, Danuška a další. 

A kdy má svátek Danuta? Pogratulovat ženám s tímto jménem můžete k jejich jmeninám 16. února. Některé Danuty oslavují jmeniny v den, kdy se přeje k svátku Danám, a to 11. prosince.

Překvapte oslavenkyni vlastnoručně vyrobeným přáníčkem. Postupujte podle některého z návodů ve videu níže! 

Přání k svátku Danutě můžete vytvořit rychle a jednoduše, pokud si uvědomíte, jaký vztah je mezi vámi a oslavenkyní a budete aspoň trošku vědět, jaký styl gratulace oslavenkyně ocení. 

Má ráda vtip, stručnost, nebo ocení spíše povzbuzení či nějaké moudro do života? 

S těmito indiciemi se vám podaří vytvořit to nejlepší přáníčko, na které Danuta nezapomene. 

Pokud chcete svou gratulaci ještě více vyšperkovat, přidejte ke svému textu obrázek nebo pohyblivý gif. 

Hodně štěstí s tvořením!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X