Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ferdinanda na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 30. května a svátek slaví Ferdinand.

Znáte nějakého pána nebo chlapce s tímto milým jménem? 

Tak to mu rozhodně popřejte!

Hezké přání k svátku Ferdinanda jistě velmi potěší.

Nevíte však, kde s tvorbou přáníčka začít? Nechte nám vám pomoci!

Podívejte se na naše milé básničky, texty a animované obrázky a udělejte mu v tento den radost i vy. 

Všechna blahopřání jsou navíc k dispozici zcela zdarma! 

Klasická přání k svátku pro Ferdinanda

Ať už je oslavenec váš manžel, kamarád, kolega nebo šéf, posláním přáníčka nikdy nic nezkazíte. Právě naopak! Věříme, že právě taková drobnost, jako je poslání jmeninové gratulace, může vykouzlit ten nejkrásnější úsměv. Co vy na to?

Náš nejmilejší Ferdo, srdečně ti přejeme krásný den a doufáme, že si z dneška i dalších dní vytvoříš vzpomínky na celý život. Fantastický svátek ti s láskou přejí …
Drahý Ferdinande, jediné čeho lituji je to, že jsem tě nepoznala dřív, abych tě mohla otravovat po delší dobu. Všechno nejlepší k svátku! S pozdravem …
Náš nejdražší Ferdinande, vždy vnášíš radost a úsměvy do našich životů, a proto doufáme, že právě tvůj dnešní svátek bude také plný radosti, lásky a dobré nálady. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Náš milý Ferdíku, doufáme, že dnes dostaneš všechno, co sis kdy mohl přát. Také doufáme, že máš stůl plný dobrot, kterými se můžeš nacpat. Moc na tebe myslíme. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Milý Ferdinande, je tu další rok a další tvůj svátek je před námi. Rozhodně za ta léta nestárneš. Naopak se z tebe stává čím dál skvělejší člověk! Přejeme ti ten nejkrásnější svátek. Tvoji …
Náš milovaný Ferdo, ať už jsi dneska kdekoliv a děláš cokoliv tak ti přeji, ať máš fantastický svátek. Do dalších dní ti přeji mnoho úspěchů, ať už v práci nebo doma. Všechno nejlepší k jmeninám ti s láskou přeje …
Přání k svátku s veselými skákajícími lidmi.
pixabay.com

Přání pro syna

Vztah mezi rodičem a synem by nikdy neměl být opomenut, ať už je to ještě malý kluk, nebo muž žijící na vlastní noze. Tahle přáníčka jsou speciálně napsaná pro vašeho syna tak, abyste vyjádřili své city, vzpomínky a radost za jeho úspěchy. Tak mu jedno z nich pošlete a jistě mu vykouzlíte úsměv na tváři.

Všechno nejlepší k svátku, Ferdíku! Je nám ctí sledovat, jak z tebe vyrostl úžasný a úspěšný muž. Ať následující rok předčí tvá očekávání a splní se ti tvé sny. Ten nejkrásnější den ti přejí …
Můj milovaný Ferdo, chci ti popřát ten nejkrásnější svátek! Nezapomínej, že nezáleží na tom, jak velký budeš nebo jak daleko dojdeš, vždycky budu tady, přímo vedle tebe. Gratulaci a pusu posílá …
Ferdíku, přejeme ti fantastický svátek. Jsi naprosto úžasný a víš to! Jdi pořádně slavit. Užij si to se vším všudy a nezapomeň, že máme tě moc rádi. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Všechno nejlepší k svátku, Ferdo. Přejeme ti, ať máš vždycky radost, ať si vždycky vybereš naději a ať se vždy cítíš milován bez ohledu na to, kde v tomto velkém, krásném a bláznivém světě se pohybuješ. Máme tě moc rádi, synu. S láskou …

Výchova dítěte je náročný úkol vyžadující sílu a trpělivost. Podpořte vaši známou s krásným přáním pro pokojný odchod na mateřskou.

Básničky k svátku pro Ferdíka

V případě, že obyčejná přání nejsou pro vás to pravé ořechové, tak se podívejte na naše srdečné básničky. Právě verše jsou dlouholetým hitem ve všech podobách, proto taková gratulace k svátku Ferdovi určitě vyrazí dech.

Na svátek našeho Ferdíka, sejde se vždy celá rodinka. My přejeme ti, ať tě láska v srdci hřeje a svět se na tebe rád směje. Ferdo, všechno nejlepší k jmeninám!
Štěstí, zdraví, lásku a naději k tvým dnešním jmeninám ti přeji. Ať se ti v životě opravdu daří a spokojenost z tebe na kilometry září. Ferdinande, přejeme ti nádherný svátek.
Srdečně ti gratulujeme k tvému dnešnímu svátku. Snad ho strávíš vesele, třeba s koktejlem na lehátku. Všechno nejlepší, Ferdo!
Až se ráno hezky probudíš, přejeme ti, ať máš všechno o čem sníš. přejeme ti zkrátka k svátku život jako tu nejkrásnější pohádku. Přejeme ti báječné jmeniny, Ferdinande.
Přejeme ti, Ferdo, všechno nej, zrovna dnes máš svátek! Udělej si ho opravdu nádhernej, ať máš spoustu veselých památek. Ferdíku, přejeme ti skvělý svátek!
Dnes je tvé jméno v kalendáři, a my ti přejeme, ať se ti vždycky daří. K tomu hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a také lásky, úspěchu a radosti. Ferdinande, moc si užij dnešní den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Ferdinanda spíše veselé a vtipné? Pokud má oslavenec smysl pro humor a máte hlavu plnou vzpomínek na jeho originální vtipy, našli jste to, co jste potřebovali. Navíc se vám krásně vejdou třeba do papírového přáníčka.

Svátek našeho Ferdy, rozjedeme na plný perdy. Ferda – to je ale kanec, počkejte si na jeho svůdný tanec. Přejeme ti ten nejlepší svátek!
Víte kdy je vždycky sranda? Na svátek našeho Ferdinanda! Už se chystá na tvé zdraví přípitek, ne že dopadneš jako dobytek. Ferdíku, všechno nejlepší k jmeninám!
Dneska se tě oslava týká, jsou totiž jmeniny Ferdíka! Posíláme ti lásku a spoustu pozdravů, a ať si dneska užiješ pořádnou chlapskou zábavu. Ferdinande, přejeme ti překrásné jmeniny!
Dnešní jmeniny Ferdy, oslavíme jako tehdy, když jsme ještě byli mladí… teď jsme za klid a pohodu rádi. Ferdo, dneska si svátek moc užij!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Tohle blahopřání je skvělou volbou, pokud se vám nechce nic psát, ale přece jen chcete Ferdinandovi udělat radost. Vybrali jsme originální animované obrázky, které se k svátku krásně hodí. Vaším jediným úkolem je tedy vybrat váš oblíbený a udělat s ním oslavenci pěkný den.

Přání k svátku s kočičkou posílající radost.
tenor.com
Přání k jmeninám s tančícím davem lidí.
tenor.com
Blahopřání k svátku s roztomilým tančící pejskem.
giphy.com
Gratulace k jmeninám se šampaňským a veselým špuntem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Ferdinanda nadchne. Vlastnoručně vyrobené dárky jsou vždy skvělou volbou a u přání to platí dvojnásob! Výroba vám navíc zabere jen chvilku a výsledek bude stát za to. S tímto videem plné inspirace to zvládnete levou zadní a můžete zapojit třeba své děti. Až budete mít hotovo tak dovnitř napište milé věnování a gratulaci máte hotovou!

Zajímavosti o jméně Ferdinand

Ferdinand je jménem, zřejmě starogermánského původu.

Významově se překládá jako „smělý obránce“ nebo také „riskující mír“.

Jméno se často užívá v domácí podobě jako Ferda, Ferdík, Ferdínek, Ferdyš, nebo Ferdinandek.

V České republice jej však nosí pouhých 1782 lidí, proto jim dejte vědět, že jsou výjimeční!

Mezi významné nositele patřili Ferdinandové z rodu Habsburků, dále také spisovatel Ferdinand Peroutka nebo český sochař Ferdinand Maxmilián Brokoff.

Doufáme, že jste si výběr toho perfektního blahopřání k jmeninám Ferdinandovi užili a už jste mu stihli i udělat radost.

O radosti a dobré náladě to přeci celé je, proto nesmíme zapomenout svátek oslavovat!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X