navigace: Přání >

Přání k narozeninám

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 19

Přání k narozeninám

Dneska je Tvůj šťastný den, splnil se Ti velký sen. Tvůj věk dnes číslo 1 má, a proto Ti tuto SMS posílám. Hodně lásky, štěstíčka, zdravíčka a úspěchů v životě.

Blahopřeji, příteli, krásný to máš věk. Další rok je v pr...., na stáří není lék.

Věk není to, v čem poznává se stáří. Když oči věčným mládím září a když se srdce umí pousmát,tak ten věk není znát. Všechno nejlepší.

Tak už si ve věku kdy nestačí jen věřit na zázraky... Nezbývá než se na ně spolehnout! Krásné narozeniny!

Na svět koukej vesele, ať se co chce semele. Naše přání shrne věta: štěstí, zdraví, dlouhá léta.

Přání k narozeninám

Kalendář mi dneska praví,že ... narozeniny slaví,tak ji přeji jak se sluší,zraví,štěstí plnou nůši.

Dobré ráno a krásný den, vše nej přeji Tobě jen .

Zivot Ti pise zas o rok vic, slovickem psanym chci tedy rict: Zij podle sveho, mej pevne zdravi, narozeniny oslav tak, jak se slavi. Popijej vino, pisnicku zpivej, s veselou naladou na svet se divej,krasne narozeniny Ti preje kolega z FBI

Život ti píše o rok víc. V přáníčku psaném chci ti říct. Vínečko popíjej,písničku si zazpívej, a s dobrou náladou na vše se podívej. Tak dlouhý život ve zdraví užívej .Ktrasne narozeniny berusko ti preji Monca a Honza nezlobse jestli jsme te zbudili vsechno nejlepsi

Přání k narozeninám

K Tvým narozeninám jen to krásné, protože co je krásné, je i vzácné. Lásku a radost těch ať máš nejvíce, protože bez nich bys byl jak knot bez svíce. A peníze? ty jsou možná potřeba, k štěstí jich však netřeba. No a jedno přání na závěr: Vše o čem sníš, si splnit smíš. VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

hodne stesti zdravi lasky hlavne hodne penez a at slouži zdravicko mila babicko :-*

Všechno nelze říci slovy, co jen Ti můžem přát. Přejem Ti to nejkrásnější, co jen život může dát!

Dnes je nejlepší příležitost zapomenout na všechny starosti , užívat si štěstí, zdraví a spokojenosti.

Přání k narozeninám

Na dortu už hoří svíčky a láhev sektu cinkne o skleničky... Narozeniny... Je to prima důvod k přání, zdraví, štěstí a úsměv a všeho na rozdání, dnům mír, jen žádný strach a zmatky, na to je život vážně krátký, duši svobodu, snům světla hvězd a roky, co přijdou, s humorem nést.

Samé růže, samé kvítí blaženost a dlouhé žití abys vždycky šťastná byla přálo by ti srdce mé aby nikdy nezkalila slza bolná oko tvé.

Až probudíš se v den svých narozenin a všichni Ti budou přát, chtěla bych i já, ač není mi to dáno, ruku Ti stisknout a malou pusu dát. Chtěla bych, abys byla dlouho šťastna a nejšťastnější snad, aby kvetl věčně úsměv na tvé tváři, ať v očích tvých Ti láska září, nechť tvoje srdce nepozná nikdy klam, to vše Ti přeji k tvým krásným narozeninám

Krásný den přišel, ten slavný den nadešel. Přeju Ti krásné narozeniny a žádné opruzeniny. Krásné narozeniny ...

Přání k narozeninám

Dneska je Tvůj šťastný den, splnil se Ti velký sen. Tvůj věk dnes číslo 16 má, a proto Ti tuto SMS posílám. Hodně lásky, štěstíčka, zdravíčka a úspěchů v životě.Preje Lucie Ž. Vsechno nejlepsi :)

Na celý život .....jak běžel, jak teplokrevní koně, člověk to ani nevěděl, v tom celodenním shoně. Co říci dneska,pochopíš? Neohlížej se zpátky! Protože jenom uvidíš, jak je ten život krátký. K jubileu gratulujem, tak jak dobrým zvykem bývá, hodně štěstí,hodně zdraví, nyní at let nepřibývá. Padesátka - co to je? to se člověk usměje, usměje se s jasnou tváří, teprve ted se vše daří. Na zdraví dnes pozvedáme číše, nejen k padesátce, ale mnohem výše!!!

PADESÁT JE PADESÁT..... AT CHCEŠ NEBO BRUČÍŠ, ABRAHÁM TĚ NAVŠTÍVIL, A TY NA TO ČUČÍŠ!!! Do prkýnka tolik let kde se naráz vzalo, ještě že sis užil, co se užít dalo! Starostí i radostí, klidných chvil i zmatků, a tak mládí sbohem dej-oslav PADESÁTKU! Tož zvesela zvedni číš, připij na budoucnost, ještě lepší aby byla, než byla ta minulost! Jenom štěstí at Tě čeká v rodině i v práci, peníze at nechybí Ti a čas na legraci! At Ti zdraví stále slouží, at Ti klapka bere, do důchodu daleko máš, to člověka žere! Energie at Ti tedy nikdy neubývá, samou chválu at manžel(ka) o Tobě jen zpívá! At na nás si vzpomeneš v radostné té chvíli, až Ti bude šedesát, že na PADESÁT jsme pily!!!

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 19

Přání k narozeninám

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youprani.cz (c) 2008 - Přání k narozeninám
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz