Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vasila na jednom místě. Vyberte si!


Dneska je 2. ledna a svátek slaví Vasil. 

Znáte nějakého? Tak to mu určitě udělejte radost hezkým blahopřáním. 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Vasilovi poslat? 

Tak s tím vám moc rádi pomůžeme! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení. 

Básničky k svátku pro Vasila

Veršovaná přáníčka patří po dlouhá léta mezi ta nejoblíbenější a to naprostým právem. Ať už je oslavenec váš kamarád, spolužák, dědeček a nebo kolega, určitě se tady pro něho najde gratulace, která mu vykouzlí úsměv na rtech.

Ty máš dneska svátek, náš milý Vasile, proto posíláme ti tohle přání milé. Přejeme ti ať dneska pobavíš se velice, a tyhle rýmy tě zahřejí u srdce. Vasile, přejeme ti hezký svátek!
Dneska jsem z kalendáře zjistila, že jsou dneska jmeniny našeho Vasila. Proto ti jen to nejlepší chceme z celého srdce přát, hlavně ať jsi spokojený vždy a pořád. Vasile, přejeme ti nádherný svátek!
Jmeniny dneska slaví náš milovaný Vasil, my mu srdečně přejeme spoustu pohody a taky sil. Snad všechna tvá přání se vyplní, a tvůj život se jen láskou a pohodou zaplní. Vasile, přejeme ti báječný svátek!
Dneska jsou tvoje jmeniny, Vasile, my ti přejeme samé nádherné chvíle. K tomu taky lásku a spoustu radosti, a za hlavu hoď všechny starosti. Přejeme ti úžasný svátek, Vasile!
K svátku ti posíláme tohle přání zdvořilé, protože máš jmeniny, náš milý Vasile. Ať se ti vše, co si přeješ vydaří, a máš stále jen úsměv na tváři. Vasile, přejeme ti skvělý svátek!
Náš milovaný Vasil svátek slaví, my mu přejeme hlavně spoustu zdraví. Ať se stále jen vesele usmíváš, a podaří se ti vše, na co se jen podíváš. Vasile, přejeme ti krásné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete oslavence nejen potěšit, ale také rozveselit a pobavit?Pokud je Vasil váš kamarád, co se rád zasměje, tak budou tyhle vtipné básničky to, co hledáte. Navíc se vám krásně vejdou do zprávy a vy mu tak můžete zvednout náladu třeba okamžitě.

Ty máš dneska svátek, Vasile, tak to musíme oslavit zběsile. Ale pozor, ať ti nelezou bublinky moc do hlavy, a ty dnešek přežiješ ve zdraví. Vasile, přejeme ti báječné jmeniny!
Přejeme ti, aby dneska pořádná oslava byla, je přece svátek našeho Vasila. Užij si dnešní večer skvěle, a snad nebudeš mít ráno kýbl u postele. Vasile, moc si užij tvoje jmeniny!
Zrovna jsem z kalendáře zjistila, že jsou jmeniny našeho Vasila. Tak už objednávám na baru panáky, tak snad zase nebudeme moc na mraky. Přeju ti ten nejlepší svátek, Vasile!
Přejeme ti aby ses dneska hlavně poradně bavil, v kalendáři je totiž jméno Vasil. Večer na tebe v hospodě všichni čekáme, a pořádně do nosu si dáme. Vasile, přejeme ti skvělý svátek!
Dárková krabice k svátku pro muže s vínem.
zdroj: blackbowgiftco.ca

Klasická přání k svátku pro Vasila

Básničky nejsou to pravé pro vašeho oslavence a hledáte něco tradičního, milého a decentního? Ani na taková přáníčka jsme nezapomněli a najdete jich tady hned několik. Vybranou gratulaci můžete poslat v textové zprávě a nebo ji napsat do papírového blahopřání, oboje se počítá.

Náš milý Vasile, sice ti dneska k tvému svátku nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti přejeme nádherné jmenný plné pohody, zábavy, krásných zážitků a splněných přání. Moc si užij dnešní jmeniny!
Je den všech Vasilů a my tomu našemu nejmilejšímu přejeme jen to nejlepší! Dneska se jen bav, užívej si a oslavuj! Báječný svátek ti ze srdce přejí …
Drahý Vasile, vím, že na nějaké velké povídání moc nejsi, a tak ti prostě k tvému popřeju jen to nejlepší! Pořádně si užij dnešní den!
Milý Vasile, celá naše rodina na tebe moc myslí a přeje ti k tvém svátku mnoho radosti, krásných chvil v rodinném kruhu, dobré nálady a taky hromadu štěstí. Krásné jmeniny ti přejí …
Vasile, svátek máme jen jednou do roka a proto ti přejeme aby sis ho užil přesně tak, jak sis ho naplánoval. Až se spolu potkáme, tak si spolu připijeme na tvé zdraví. Báječné jmeniny ti přejí …
Náš milovaný Vasile, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme aby se ti dařilo jak v osobním, tak v pracovní životě a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Ty nejlepší jmeniny ti přejí …
Vasile, po roce jsou tady zase tvůj svátek a proto ti přejeme spoustu radosti, zdraví, štěstí a hlavně spokojenosti. Ty nejbáječnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Drahý Vasile, nemusíš se bát, že bychom letos na tvůj svátek zapomněli! Jako každý rok ti přejeme spoustu spokojenosti, radosti, splněných přání, lásky a rodinné pohody. Užij si dnešní svátek!

Slaví někdo ve vašem okolí narozeniny? Nic neudělá větší radost, než milé přáníčko! Vyberte si!

Obrázkové GIF gratulace

Básnička ani klasické blahopřání není to, co hledáte? Blahopřání k svátku pro Vasila může být i obrázkové. Vybrali jsme ty obrázky, které oslavence pobaví a udělají mu radost. Odeslání navíc zvládnete během pár vteřin. Vyberte si ten GIF, který se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete.

Tak na tebe, Vasile!

GIF přání k svátku přípitek s pivem.
zdroj: giphy.com

Moc si užij dnešní oslavu, Vasile!

GIF přání k jmeninám oslava s konfetami.
zdroj: giphy.com

Vasile, posíláme ti taneček k svátku!

GIF blahopřání k jmeninám tanečnice.
zdroj: giphy.com

Dneska to pořádně roztoč, Vasile!

GIF přání k svátku koťátko na gramofonu.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující skupinka lidí.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsem si nechali na konec. Uvidíte sami, že takové blahopřání k jmeninám Vasilovi doslova vyrazí dech! Sice vám to zabere pár minut, ale výsledek rozhodně stojí za to. Samotná výroba je zábavná a můžete zapojit i děti. Pro inspiraci jsme pro vás našli tohle krátké video, kde najdete spoustu přáníček včetně postupu. Do hotového přání pak už jen stačí dopsat vaše srdečné blahopřání a krásný dárek je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Vasilovi líbit a vy mu v tento významný den zvednete náladu.

Jmeniny jsou tady jen jednou za rok a i rychlá textová zpráva může udělat velkou radost.

Zajímavosti o jméně Vasil

Tohle jméno v České republice používá 742 mužů a řadí se tak na 154. příčku oblíbenosti. 

Vasil je mužské křestní jméno řeckého původu, odvozené je od starořeckého slova βασίλειος (basileios) a vykládá se jako „královský“. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X