Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Madlen na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 30. listopadu a svátek slaví Madlen.

Pokud máte nějakou paní nebo slečnu ve svém okolí, tak jí určitě nezapomeňte poslat gratulaci.

Milé přání k svátku Madlen udělá její oslavenecký den krásnější.

Nejste si však jisti, kde s tvorbou perfektní gratulace začít?

U nás najdete všechna přání, básničky a veselé obrázky na míru vaší oslavenkyni! 

To všechno vám navíc přinášíme zcela zdarma.

Které si asi vyberete?

Klasická přání k svátku pro Madlen

Myslíte, že by se krásná a klasická přání k jmeninám Madlen líbila? My si to taky myslíme! Jistě si vyberete z těchto upřímných a jednoduchých blahopřání. Skvěle budou vypadat nejen v obyčejné zprávě, ale také napsaná vlastnoručně v papírovém přáníčku.

Naše milovaná Madlenko, kéž se ti v tento den vrátí všechna radost, kterou jsi rozdávala v minulosti a to i s tučnými úroky. Máme tě moc rádi a myslíme na tebe. Ty nejhezčí jmeniny ti s úsměvem na tváři přejí …
Nejdražší Madlenko, mít možnost popřát k jmeninám a oslavit život tak skvělé kamarádky, jako jsi ty, je opravdový dar. Doufám, že se ti povede utvořit mnoho veselých vzpomínek z tohoto výjimečného dne. Krásné jmeniny ti dnes přeje …
Drahá Májko, myslíme na tebe v den tvých jmenin a přejeme ti srdečně všechno nejlepší! Doufáme, že jsou stejně tak fantastické jako jsi ty! Gratulaci a velkou pusu ti dnes posílají …
Milá Madlen, k tvému svátku bych ti chtěla jen říct: Doufám, že opravdu vidíš, jak jsi pro mě důležitá. Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky ti přeje …
Milá Madlenko, přeji ti, jako člověku, který se dotýká každého života, do něhož vstoupíš, a rozdáváš radost každému, koho potkáš, Ať se ti láska a štěstí, které sdílíš s ostatními, vrátí aspoň desetinásobně. Přeji ti ty nejšťastnější jmeniny a ještě tisíc dalších! S láskou …
Milovaná Madlenko, srdečně doufám, že tvůj den bude plný lásky, smíchu, pohody a dobrot! Ať se ti splní všechna jmeninová přání. Báječný svátek ti dnes přeje …
Přání k svátku s připraveným stolem v restauraci.
pixabay.com

Přání pro spolužačku

Ať už se setkáváte na základní nebo vysoké škole, nikdy není špatné potěšit své spolužáky pomocí hezkého přáníčka. Nic vás to přece nestojí a odeslání trvá minutu. Jistě vám za to věnuje Madlen sladký úsměv nebo jeden vypracovaný úkol. A to za to stojí!

Milovaná Madlenko, mít vedle sebe tak úžasného člověka naplňuje mou duši radostí, což je dobrá věc, když se vidíme každý den ve škole! Přeji ti dnes a denně spoustu radosti a pohody. Fantastické prožití svátku ti přeje …
Madlen, moc děkuji za tvou péči, laskavost a za to, že jsi tak úžasná spolužačka. Chtěla jsem, abys v den tvého svátku věděla, že jsem šťastná, že mám ve svém životě tak úžasného člověka. Budu na tebe navždy vzpomínat ve svých myšlenkách. Všechno nejlepší k jmeninám ti přeje …
Nejmilejší Madlenko, děkuji ti, že mi vždy pomáháš, podporuješ mě a povzbuzuješ. Jsi ta nejlepší spolužačka a chtěla jsem, abys věděla, jak moc tě mám ráda a vážím si tě. Ať si svůj výjimečný den užiješ stejně jako já naše přátelství. S láskou …!
Drahá Majko, nedokážu ani vyjádřit, jak moc pro mě znamenáš. Spolužačka s tak hlubokým srdcem je výjimečná a vzácná… a ty jsi pro mě opravdu výjimečná. Přeji ti úspěšný rok a jmeniny plné sladkých vzpomínek. S láskyplným pozdravem …

Na své sourozence nelze s přáními zapomínat! Vyberte ještě dnes tu nejkrásnější gratulaci k svátku vaší sestry!

Básničky k svátku pro Madlenku

Zkoušeli jste vymyslet básničku k jmeninám a moc vám to nešlo? To ale vůbec nevadí, krátké verše k svátku přímo na míru pro vaši oslavenkyni jsme napsali už dávno za vás. Vaším jediným úkolem tedy je, si jednu básničku vybrat! Která se vám líbí nejvíce? 

Že máš svátek, to je přece jasné, my přejeme ti s láskou věci krásné, ať se jako v ráji každý den máš, a tvůj život si skutečně užíváš. Madlen, užij si dnešní den!
Usměj se od ucha k uchu, já mám tě rád, všechno nejlepší chci ti z lásky přát k svátku, který dneska slavíš, ať se prostě skvěle bavíš. Madlenko, přeji ti ty nejlepší jmeniny na světě!
Krásný svátek, Madlenko, přejeme ti, hodně štěstí a to nejpevnější zdraví, ať máš peněz jako smetí, a v životě děláš to, co tě opravdu baví. Májko, přejeme ti všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám!
Madlenka je žena čarovná, nikdo na světě se jí nevyrovná. Přejeme ti, ať svátek pro tebe je nebe, a všechny případné hatery z toho zebe! Přejeme ti fantastické jmeniny, Madlenko!
Ten světoznámý kalendář, není vůbec žádný lhář, on totiž dobře ví, kdo výjimečný dnes slaví. Takže užij si naplno dneska holka hezká, svůj dnešní svátek. Madlenko, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Ze srdce a na památku posílám ti růži k svátku, aby tvůj úsměv na tváři vykouzlila, a ty jsi skutečně šťastná byla. Majko, moc si užij dnešní svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud se vám více než klasické verše líbí veselé rýmovačky, tak se můžete inspirovat následujícími řádky. Tato přání k svátku pro Madlenku jsou nejen vtipná, ale i dlouhá tak akorát do sms zprávy. V kombinaci s veselým animovaným obrázkem bude vaše gratulace jistě nejoriginálnější ze všech!

Dnes máš svátek, tak se zastav na chvilku, na našem malinkém večírku. Oslava to bude jen maličká, kdyby tě náhodou čekala zítra prácička. Madlenko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Madlen, dnes jsou tvé jmeniny, měla by sis už konečně udělat prázdniny. Pojď se s námi dneska napít, ten výjimečný den musíme zapít! Přejeme ti nádherný svátek, Madlenko!
Madlenka dneska svátek slaví, to se zase vypije lahodných lahví. Snad nás ráno nebude bolet hlava, to by byla ale otrava… Majunko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Svátek dneska slaví naše drahá, přejeme ti ať oslava tě moc nezmáhá. Napij se raději pořádně vína, uvidíme, co je ta pravá psina. Majko, přejeme ti nádherný sváteční den!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Pokud se vám dnes nechce nic psát, nebo máte pocit, že by chtěla Madlen přáníčko k jmeninám, které bude skutečně originální, mohly by se vám hodit tyhle veselé animované obrázky. Jednoduše si vyberete ten co se vám líbí nejvíce, zkopírujte ho a pošlete. Obrázky mluví za vše a zvednou náladu na sto procent.

GIF přání k svátku s Yodou posílající srdce.
tenor.com
GIF přání k svátku s tančícím dítětem.
tenor.com
GIF přání k svátku s s nadšeným vlajícím panáčkem.
giphy.com
GIF přání k svátku s oslavujícími kreslenými postavičkami.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Chtěli byste aby byla gratulace k jmeninám Madlen osobnější? Vyrobte jí milé papírové přáníčko! Skvěle vám k tomu poslouží tento jednoduchý video návod, podle kterého vyrobíte papírovou gratulaci snadno a rychle. A jako skvělý tip na odpolední aktivitu můžete zapojit do výroby i děti! Popusťte uzdu své kreativity a jak budete mít hotovo tak do blahopřání můžete připsat hezký srdečný text.

Zajímavosti o jméně Madlen

Madlen je ženské křestní jméno hebrejského původu.

Jeho význam je vykládá jako “pocházející z Magdaly”.

Mezi domácké varianty patří Madlenka, Majda, Majdička apod.

V České republice jej nosí 164 nositelek a nejčastěji se s ním setkáte v oblasti Rokycany.

Doufáme, že se vám to perfektní blahopřání k jmeninám Madlen už dávno podařilo vybrat.

I když jí nemůžete popřát osobně, tak pošlete alespoň rychlou sms zprávu aby viděla, že jste si vzpomněli a že vám na ní záleží. 

Která gratulace vás zaujala nejvíce?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X