navigace: Přání > Láska >

zamilované sms pro holku

stránka: 1 2

zamilované sms pro holku

Když jsem s tebou srdce mi buši když sem bez tebe srdce mi puka

Ahoj, chci ti jen říct co k tobě cítím! Na ty momenty co jsem s tebou zažil byli ty nejkrásnější chvilky mého života. I když tě znám moc a moc,nevím jestli to samé cíťíš ke mne!!Ty jsi moje jedina energie kterou mám díky tobě zapomenu na vše zlé a cítím se líp, miluju tě ze všech nejvíc

Miluji zivot,protoze mi dal tebe. Miluji tebe , protoze ty jsi muj zivot...:-*

Jsi jako voda, kterou můžu pít, můj nejkrásnější sen který mužů snít, jsi jako vzduch bez kterého nemůžeme být, jsi moje štěstí bez kterého nejde žít . :*:*

Dobré ráno zlatíčko, miluji tě, né maličko! Ležím teď sám a bez tebe, teď nezbývá mi nic jiného, než myslet na tebe. Ať tě už u sebe mám, ať už nejsem sám. Krásný pocit chci mít, když tě budu mít u sebe a na rty tě políbit. Přeji ti krásný zbytek dne, budu myslet jen a jen na tebe!

zamilované sms pro holku

Když ti napíšu Miluju tě, nepíšu to z důvodu, abych tě potěšil, ale abych ti vyjadřil lásku k tobě, byl bych nerad, kdybych ti ublížil nebo ranil, a proto chci, aby si se mnou byla štastná. Miluju tě :)

Milovát známena víc než Mit rád protože, Zamilovát je to Nejkrásnější co muže mit i Bolestiví alé to k tomu patři lásko má

Od té doby co tě znám, krásný pocit v srdci mám. Nevidět Tě, to mě bolí slzy se mi v očích rodí. Realita dnešních dní už mi nestačí jen snít. Potřebuju tě u sebe daruju ti i hvězdné nebe. Jen mi dovol chvíle s tebou štěstím se mi ruce klepou.

Lásko má milovaná, ze srdce mi malovaná. Ty si má touha ty jsi můj sen, boha jsem byl poprosen. Moc se mi ztýská, tebe chci mít a nikdy tě neopustit. Miluji tě ze všech nejvíc, myslím na tebe a dívám se na měsíc.

zamilované sms pro holku

Znám tě jen z místnosti chatovací nikdy jsem neviděl tvou tvář všechny ty zprávy se mi vrací a slunce rozlilo svou zář Nevím jak vypadá pohled tvých očí jak tvoje rty umějí se smat při myšlence na tebe se celý svět točí já malý polibek chtěl bych ti dát Neumím si představit tvé tajemné tělo které je ukryto za jménem nádherným mé tělo teď tvé by tu chtělo dotknout se tebe pohybem zmateným Ležím sám v posteli s rukama na břiše na tebe myslím stále víc a víc pošli mi adresu a má ruka napíše co ústa nedokážou říct Písnu to najednou větičku po větě že chci být s tebou už napořád že s tebou miláčku je nejlíp na světě že tě mám strašně moc rád.

představ si že jsi venku a prší, a v každé kapce je jeden můj polibek a kousek mojí lásky.. a až budeš celá mokrá, tak pak teprve zjistíš, jako tě miluji

Ahoj lásko má chci Ti říct, že takové slovo ani neexistuje jak moc Tě miluji jsi pro mně ten, který podrží a dělá všechno proto abych se měla dobře prostě si můj .... Miluji Tě

Ty jsi ta nejkrásnější kočička, máš strašně hezká očička, ty jsi ta nejdokonalejší holčička :-*

zamilované sms pro holku

Jsi kristalova studanka ve stinu kapradin.Jsi letni vlhky vanek,co ochladi. Jsi jitrenka na nebi zarici,jsi kapka rosy,co me rty osvezi. Jsi princezna v zahrade pohadek,budme uz bez hadek. Jsi zizen,kterou neuhasim,Jsi hlad,ktery neukojim,a stejne o te velmi stojim. Jsi ranni mlha,ktera s usvitem se vytrati,kdyz se probudim a ty tu nejsi Marti. Jsi zlaty dest uz z dalky vonici,jsi nadeje,co silu dava, jsi ma laska,ktera ve mne navzdy zustava.PROSTE JSI.

Je lehké říci mám Tě rád, to umí každé dítě. Však horší věc je milovat a říci ,,Vážím si Tě"

Když ses narodila , pršelo ale to nebyl déšť , to nebe plakalo, protože ztratilo tu nejkrásnější hvězdičku!

Mám Tě rád , proto že na místě, kde nebylo nic , na nejhlubším místě mého srdce je láska. Nechci už více, vždyť milovat Tě je to nejvědší štěstí co mám .

zamilované sms pro holku

Od té doby co Tě znám krásný pocit v srdci mám nezapírám láska to je patří ti teď srdce moje....!!!

Mrzí mě, že nejsem básník.
Jenom to mi brání poslat Ti to ve vesmíru nejkrásnější přání.

Všechno nejlepší - však ty víš, co potřebuješ, tak ať se Ti to splní!! Tvůj tajný ctitel.

stránka: 1 2

zamilované sms pro holku

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youprani.cz (c) 2008 - zamilované sms pro holku
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz