Krásné básničky pro babičky přímo od srdíčka. Inspirujte se v našem článku!

Je pro vás babička tou nejdůležitější osobou na světě?

Chcete vyjádřit, jak moc ji máte rádi, nebo si na ni jen tak vzpomenout a udělat radost? 

Babičky si váží každé maličkosti, tak rozzařte jejich den!

Básničky pro milované babičky

Veršem nemůžete nic pokazit, ať už se jedná o jakoukoliv událost!

Dojměte babičku a zpestřete oslavu jejího jubilea o osobní, rýmovaný vzkaz.

Všechna připravená přání můžete využít ke slovnímu a psanému blahopřání, modernějším babičkám klidně pošlete milou sms přímo na jejich mobilní telefon. 

Babičko, jsi výjimečná. tvá láska nezná meze, pokoj získá zvláštní teplo, když tam vejdeš posléze, myslíš, že jsem ta nejlepší, koukáš na mě milujícíma očima, jsem za tebe vděčná, jsi má nejmilejší rodina.
Babiččino srdce je plné lásky, i když na obličeji má už vrásky, požehnání její světem nás vede, i když se nám něco nepovede.
Za nejhezčí chvíle svého života, babičko děkuji ti, jsi má jistota, jsi nejhodnější a vždy milá, jako kdybys jen pro mě tady byla, v každé společné chvíli, jdem za tebe vděčný, vnuk, který na tebe pořád myslí.
Navzdory mým záchvatům vzteku během dne, ať se děje, co se děje, sneseš mě. Podobně, jako moje máma, přesto jsi jiná, laskavá, starostlivá, ta, co pořád dává. Tvůj krásný úsměv a velkorysé srdce, odráží tvou neposkvrněnou lásku, jako slunce.

Diamantová svatba je důkazem lásky, která už prošla kus cesty. Pokud vaši prarodiče slaví takto významnou událost, popřejte jim k jejich jubileu!

Vnučka čte v knize, babička se nad ní sklání a něco jí ukazuje.
zdroj: pexels.com

Básně k narozeninám pro babičku

Babička už něco pamatuje, ale nikdy není špatné ji překvapit originálním přáním.

Žádná chvilka věnovaná našim babičkám není ztráta času, naopak jde o  společné souznění, za které vám bude nesmírně vděčná.

Děkuji ti babičko, a teď dovol mi, jen maličko, popřát ti štěstí zdraví, ať děda ti vzdušné zámky staví, a rodina tvá je tvou radostí, co nepřidělá ti dalších starostí.
Jako malinkou držela si mě, jako první, nikdy se nezlobila za probuzení noční. Tvé slzy štěstí za můj úspěch, tolik držení palců za lepší prospěch, tvá náruč plná bezpečí, která všechny rány vyléčí. Za to všechno v tento den, přeji ti štěstí, zdraví, lásku jen. A za to, cos pro nás všechny udělala, že ses málokdy nahněvala, říkám ti teď a tady, jsi pro mě ta nej, babi!

I dědečkové jsou nedílnou součástí rodiny, nezapomeňte jim originálně popřát k jejich životnímu jubileu.

Babička se usmívá na vnučku při zvláštní příležitosti.
zdroj: pexels.com

Citáty pro babičky

Možná zvažujete, že místo verše zpestříte přání pro babičku zajímavým citátem.

Moudrost je to, co je s babičkami jednoznačně spjato, dejte jim pro jednou znát, že si jejich dobrých rad vážíte.

Věk je jen číslo, ale tvé srdce bude mladé, laskavé a divoké vždycky! Všechno nejlepší babičko!
Ve tvém věku, kdy si lidé čtou náboženské spisy, jsi pořád ta, která si pivo otevře vlastními zuby! Všechno nejlepší babičko!
Pro babičku, která miluje tolik a především z tolika speciálních důvodů.
Babičko, děkuji ti za všechnu moudrost, kterou jsi mi předala, za to, cos mě naučila a ukázala, co je skutečně důležité.
Drahá babičko, děkuji ti, že jsi ve mě vždy věřila. Byla jsi pozitivní vlivem mého života a já za to budu navždy vděčná. Přeji ti krásné narozeniny!

Víra patří do generace našich babiček. Mnohdy se vypraví s jistou pravidelností ke kostelu, ještě když celá vesnice spí. Křesťanské přání k narozeninám nebo svátku by jim pak jistě udělalo radost.

Babičky patří k váženým členům rodiny, kterých si musíme vážit. Už od nepaměti předávaly svou moudrost dál a v dobách, kdy byla ještě mladší hospodyně plná síly, se láskyplně staraly o svá vnoučata a učily je základním věcem.

Autor článku
Sára Šedivá

Člověk by měl vždy ocenit jedinečné životní okamžiky - jubilea, narozeniny, vzpomenout si na blízkého člověka, jeho jmeniny, oslavit výročí svatby, narození nového života, jednoduše se radovat z každé chvíle. Jsem ráda, že mohu být nápomocna těm, kteří chtějí své nejbližší obdarovat milým slovem, ale nemohou jej právě najít.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X