srandovní vánoční přání

stránka: 1

srandovní vánoční přání

Půjčil jsem si milion měl jsem dárků kamion. Neplatil jsem splátky vzali si ho zpátky. Neplatil jsem daně vzali si i saně. Už si nevím rady sob mi chcípnul hlady. Teď mám v lese pelíšek, s*** na vás JEŽÍŠEK

Ježíšek je z Betléma. Není zvyklý na přepych. Tak hlavně neuklízej, při Vánočních svátcích. Velké úklidy nemá rád, nebude s tebou kamarád. Užij si pohodové Vánoce.

Prosim o odrezani spodnich vetvich u vaseho vanocniho stromecku abych si o ne neodrel prdel az vcam pod nej prijdu nasrat!

Co stedry den nachysta? Deda Mraz-sadista. Misto darku v kosicku nese detskou hlavicku. Ze stromecku visi streva, z lustru zase noha leva. Mrazik se uz s pilou sklani, deda odplizit se snazi. Kdo se rychle neodplazi, po tom Mrazik granat hazi.

Přijel k nám ježíšek, měl poblitej kožíšek. Místo dárku odpadky,chce tu zůstat na svátky!!! Nalitej jak mraky, pošlu TI ho taky :-)

srandovní vánoční přání

Urazil se na mne kapr, že ho vážně neberem, nejvíc se ho však dotklo, že ho večer sežerem. Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou, ukazoval na mne z vany sprostá gesta ploutvičkou. Vyhrožoval sebevraždou, že vypustí si vanu, nechce župan ze strouhanky, nesnese tu hanbu! I vyhověli jsme mu přece - v obýváku bazének, ať si s námi oslavuje, ten náš rybí kretének... Krásné Vánoce všem spřízněným duším.

Po dlouhem roce Vanoce zase, nepustte do domu cerveny prase! Pustte jen Jeziska, chlapecka mileho, ma plno darku a pindika holeho. Roznos darku je jeho hobby, kdo z nas je zvedavy na smradlavy soby! Jezisek vysoky asi pul pantu, napiste na komin nechceme Santu! Stastne a vesele Vanoce!

Pujcil sem si milion, mel sem darku kamion. Neplatil sem splatky, vzali si ty zpatky. Nezbyl ani darecek, vzali mi i domecek. Neplatil sem dane, vzali si i sane. Nevim si uz rady, sob mi chcipl hlady. V lese mam ted pelisek, seru na Vas!!! Jezisek :)

youprani.cz (c) 2008 - Přání, práníčka
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz