Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Deboru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. září a svátek slaví Debora.

Pokud nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem znáte tak jí pošlete gratulaci!

Milé přání k svátku Deboře udělá velkou radost. 

Nevíte ale jaké blahopřání k jmeninám by bylo to pravé? 

Dali jsme pro vás dohromady nejlepší básničky, obrázky a texty. 

Všechna přání jsou navíc ke stažení zdarma!


Básničky k svátku pro Deboru 

Chtěli byste poslat hezké veršované přání k jmeninám ale zrovna vás nic nemůže napadnout? Ani nemusí, napsali jsme sváteční básničky za vás. Verše jsou výbornou volbou a jistě potěší i tu vaši Deboru.

Kalendář nám tvoje jméno připomíná, chceme ti popřát, Deboro naše jediná. Přejeme ti hlavně spokojenost, a ať máš vždy jen radost. Deboro, přejeme ti nádherný svátek!
K svátku posíláme ti tuhle básničku, snad bude se líbit našemu sluníčku. Zdraví a lásku ti přejeme, moc tě všichni milujeme. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek,Deboro!
Čí jméno to dneska v kalendáři vidím? Určitě si dnešek užíváš, to se vsadím! Snad budeš se celý den jen usmívat, a svůj svátek si pořádně užívat. Deboro, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska je svátek naší Debory, můžeš si k němu přát cokoliv. Snad budeš vždy jen veselá, a splní se ti vše co bys chtěla. Deboro, přejeme ti nádherné jmeniny!
Moc dobře víme co je dneska za den, zapomenout by mohl jenom blázen. Ať máš stále úsměv na tváři, a dneska všechno se ti podaří. Deboro, přejeme ti krásný svátek!
Dneska máš jmeniny Deboro naše milovaná, snad nebudeš je slavit sama. S kamarády bys je měla oslavit, a hezky se u toho pobavit. Deboro, přejeme ti nádherné jmeniny!
Tvůj svátek už je zase tady, s básničkou pro tebe si nevím rady. Moc chtěl bych tě s ní potěšit, a tvůj den ti tak s ní vylepšit. Deboro, přeju ti nádherné jmeniny!
Deboro, tohle přáníčko veršované, je jenom tobě k svátku věnované. Užij si dnešní den jak jen to půjde, a hlavně ať ti vše co chceš vyjde. Přejeme ti krásné jmeniny, Deboro!

Veselá rýmovaná blahopřání

Myslíte, že by se líbilo spíše vtipné přání k jmeninám? Mysleli jsme i na tuhle možnost a napsali jsme vtipné verše přímo Deboře na míru. Takové blahopřání k svátku oslavenkyni jistě rozveselí.

V kalendáři vidím jméno Debora, má svátek ta naše milá potvora. Velká oslava už pomalu začíná, to je jediné co nás dneska zajímá. Deboro, přejeme ti nádherný svátek!
Moc nás zajímá tvoje letošní oslava, tušíme že to bude zase zábava. Už se moc těšíme jak si s tebou připijeme, a snad se letos moc neipojeme. Deboro, moc si užij dnešní jmeniny!
Dnešek bude hádám náročný, když je dneska svátek naší slečny. Už těšíme se na sváteční přípitek, jen dej bez nějakých výčitek! Užij si dnešní svátek, Deboro!
V lednici si pro tebe chladíme lahvinku, připijeme si spolu už za chvilinku. Opravdu se na tebe moc těšíme, jak celou noc spolu protančíme. Deboro, přejeme ti nádherný svátek!
Oranžovo fialová dálková kytice k svátku.
zdroj: hgtv.com

Klasické přání k jmeninám

Verše vás moc neoslovily? Pokud chcete aby bylo blahopřání k jmeninám pro Deboru spíše decentní a milé, tak se vám budou jistě líbit tyhle texty, kterými vyjádříte vše, co chcete.

Naše milá Deboro, dneska máš svátek a my ti k němu chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, pohody, štěstí a lásky. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Deboro, k tvému významnému dni ti přejeme aby se ti ve všem vždy dařilo a nikdy tě neopouštěla dobrá nálada. To vše ti ze srdce přejí …
Naše milá Deboro, moc na tebe myslíme a přejeme ti aby ti tvůj dnešní sváteční den vyšel podle tvých představ. Nádherné jmeniny ti ze srdce přejí …
Milá Deboro, mrzí nás, že ti dneska nemůžeme k tvému svátku popřát osobně. I tak ti přejeme moře lásky, zdraví, pohody a hlavně dobrá nálady. Užij si dnešní svátek!
Drahá Deboro, doufáme, že dnešní den strávíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Užij si dnešní jmeniny jak jen to jde! Přejeme ti nádherný svátek!
Milá Deboro, dneska je tvoje jméno v kalendáři a my ti chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a splnila se ti všechna tvá nejtajnější přání. Krásné jmeniny ti přejí …
Drahá Deboro, chceme ti v tento tvůj významný den popřát jak to nejlepší. Nezapomeň že tento den je jen jednou za rok a proto si ho užij opravdu naplno. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milá Deboro, myslíme na tebe pořád a to nejen když máš svátek. K tomuto tvému svátečnímu dni ti přejeme spoustu radosti, pohody a dobré nálady. To vše ti srdečně přejí …


Vtipné obrázkové gratulace

I obrázkem jde vyjádřit vše, co chcete a ještě jím pobavíte. Tyhle veselé obrázky se k pro tuhle příležitost hodí skvěle a jistě zvednou náladu na celý den. Vybraný obrázek si pouze zkopírujete a pošlete.

GIF blahopřání k svátku oslavující ženy pokročilého věku.
zdroj: tenor.com
GIF přání k jmeninám holka s velkou sklenicí vína.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku žlutá postavička s konfetami.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám party kočky.
zdroj: tenor.com
GIF přání k svátku žlutý smaljlík s party čepicí.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

S tímto přáním k jmeninám Deboru rozhodně ohromíte! Nejen že je takové přání originální, ale také bude vidět, že jste si dali opravdu záležet. Nemusíte se vůbec bát, pokud by to bylo vaše první papírové přání. Podle tohoto videonávodu máte hotovo za chvilku. Pak už jen stačí dopsat dovnitř text dle vašeho výběru. 

Zaujala vás naše přání k jmeninám? Doufáme, že se bude gratulace líbit a vy uděláte Deboře v tento její významný den radost. 

Svátek je přece jen jednou za rok a milým přáním jí ukážete, jak na ni myslíte.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X