Inspirativní výroky Joea Bidena a to nejzajímavější o jeho životě

Hledáte inspiraci v citátech Joea Bidena? 

Chcete zjistit více o myšlenkách, názorech a životě 46. amerického prezidenta? 

Pusťte se do objevování!

Citáty o životě a politice

Neříkejte mi, čeho si ceníte, ukažte mi svůj rozpočet a já vám řeknu, čeho si ceníte.

Příliš dlouho jsme v této společnosti oslavovali nespoutaný individualismus na úkor společného společenství. Příliš dlouho jsme se jako národ nechávali ukolébat hymnou vlastního zájmu. Po desetiletí, v čele s Ronaldem Reaganem, bylo sebeprosazení plnohodnotným výkřikem této společnosti: „Já mám své, tak proč bys nemohl mít své?“ a „Co z toho mám já?”

Pohřby jsou pro živé, vždycky jsem věřil, a úkolem smutečního řečníka je uznat obrovskou ztrátu, kterou právě utrpěli, a pomoci jim ocenit, že odkaz a úspěchy jejich milovaného nezemřely s nimi.

Věřím, že všichni Američané se rodí s určitými nezcizitelnými právy. Jako Boží dítě věřím, že má práva nevyplývají z ústavy. Moje práva nejsou odvozena od žádné vlády. Moje práva nejsou odvozena od žádné většiny. Má práva jsou dána tím, že existuji. Byla mně a každému z mých spoluobčanů dána naším Stvořitelem a představují podstatu lidské důstojnosti.

Věřím, že pokud děláte politiku správným způsobem, můžete lidem skutečně zlepšit život. A poctivost je minimální sázka na to, abyste se dostali do hry.

Senát je místo plné dobré vůle a dobrých úmyslů, a pokud je jimi dlážděna cesta do pekel, pak je to docela dobrá oklika.

Nebyl jsem stavěný na to, abych se díval jinam, protože to vyžaduje zákon. Zákon se může mýlit.

Prozkoumejte další tvrzení o životě z úst více či méně slavných!

Motivační citované texty 

Pokud je problémem strach, odpovědí je poznání.

Opravdová statečnost je, když je jen velmi malá šance na vítězství, ale vy bojujete dál.

Můj vlastní otec vždycky říkal, že měřítkem muže není to, kolikrát nebo jak tvrdě byl sražen k zemi, ale jak rychle se zase zvedl. Dal jsem si závazek, že vstanu a vyjdu z tohoto debaklu lepší, protože jsem si jím prošel. Že splním očekávání, která jsem do sebe vkládal. Budu takovým mužem, jakým jsem chtěl být.

Můj vlastní otec vždycky říkal, že měřítkem člověka není to, kolikrát nebo jak tvrdě byl sražen k zemi, ale jak rychle se zvedl.

Joe Biden je úspěšným mužem a úspěchu by jistě nedosáhl bez notné dávky motivace. Zkuste se také inspirovat těmi nejlepšími citovanými texty o motivaci!

Výroky o pomoci a lidech

Proto se snažím mít neustále na paměti, jakou změnu může pro lidi v nouzi znamenat malé lidské gesto. Co to vlastně stojí, když si najdete chvilku, abyste se někomu podívali do očí, objali ho, dali mu najevo, že ho chápete, že v tom není sám.

Nikdy neříkejte člověku, jaké jsou jeho zájmy. Buďte k němu upřímní a otevření, pokud jde o vaše vlastní zájmy. A snažte se vžít do jeho situace. Snažte se pochopit jeho naděje a omezení a nikdy nenaléhejte, aby dělal něco, o čem víte, že nemůže.

Ale všechny naše rozdíly se sotva vyrovnají hodnotám, které máme všichni společné.


Citáty o štěstí

Pravidla pro štěstí: něco dělat, někoho milovat, v něco doufat.

Přijde čas, kdy vám vzpomínka vykouzlí úsměv na rtech dřív, než vám vžene slzy do očí.

My Irové jsme jediní lidé na světě, kteří jsou skutečně nostalgičtí, pokud jde o budoucnost.

Tak jak chci strávit zbytek svého života? Chci trávit co nejvíce času se svou rodinou a chci pomáhat měnit zemi a svět k lepšímu. Tato povinnost mi dává mnohem víc než jen smysl, dává mi i naději. Vzbuzuje ve mně nostalgii po budoucnosti.

Naplňte život ještě větší radostí s dalšími výroky o štěstí!

Kdo je Joe Biden

zdroj: cnbc.com

Joe Biden, celým jménem Joseph Robinette Biden, Jr., se narodil roku 1942 ve Scrantonu v Pensylvánii. Už v roce 1972 byl zvolen, ve věku pouhých 29 let, jako senátor Spojených států amerických za stát Delaware. 

Do roku 2017 byl také viceprezidentem Spojených států v demokratické vládě prezidenta Baracka Obamy, od kterého dostal, 12. ledna 2017, Prezidentskou medaili svobody.

Joe Biden je momentálně 46. prezidentem Spojených států amerických a v dubnu 2023 oficiálně oznámil svou kandidaturu na znovuzvolení prezidentem v roce 2024.

Často kladené otázky

Kdo je Joe Biden?

Joe Biden je 46. prezidentem Spojených států, a to od roku 2021. Biden se narodil 20. listopadu 1942 ve Scrantonu v Pensylvánii. Bakalářský titul získal na Delawarské univerzitě a právnický titul na Syrakuské univerzitě.

Jaká témata obsahují citáty Joea Bidena? 

Biden se vyjadřuje nejčastěji ke společnosti, rozpočtu a vzájemné pomoci. Svými výroky se také snaží mnohé motivovat.

Citáty Joea Bidena nabízejí jiný pohled na život, moudrost a také notnou dávku motivace. 

Výroky 46. prezidenta Spojených států amerických vás mohou obohatit a také donutit, abyste už dále neotáleli a pustili se do práce. 

V některých Bidenových tvrzeních můžete najít také lidskost a skrytou prosbu o to, abychom si vzájemně pomáhali. 

V neposlední řadě vás může motivovat uvedené shrnutí Bidenova života a jeho úspěchů.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X