Inspirativní výroky Ronnieho Colemana a to nejzajímavější o jeho životě

Hledáte inspiraci v citátech Ronnieho Colemana? 

Chcete zjistit, jak uvažuje jeden z nejlepších kulturistů světa? 

Jaký měl tento muž život a jak se mu podařilo dosáhnout úspěchu? 

Následující řádky vám přinesou odpovědi!

Motivační citáty

Tvrdá práce a trénink. Neexistuje žádný tajný vzorec. Zvedám těžké váhy, tvrdě pracuji a snažím se být nejlepší.

Když narazíte na selhání, váš trénink právě začal.

Mým největším soupeřem jsem vždy já sám. Nechci nikoho urazit, ale na žádného z kluků se nedívám jako na svého konkurenta z toho prostého důvodu, že nemohu ovlivnit, jak budou vypadat. Mohu kontrolovat pouze to, jak vypadám já.

Neexistují žádná tajemství ani kouzelné triky, jak být v životě úspěšný. Je to prosté a jednoduché. Pracujte tvrději než všichni ostatní a jediný způsob, jak toho dosáhnout, je dělat to. Možná to zní hloupě, ale je to pravda a není nic jiného než to dělat!

Je důležité, aby ve vás lidé věřili. S touto podporou je to, čeho můžete dosáhnout, neomezené.

Když něco milujete tak, jako já miluji kulturistiku, nemusíte dělat nic navíc, abyste se prosadili, prostě se to stane. Byly těžké chvíle, a když přišly, prostě jsem použil svou mentální sílu, abych se protlačil dál s vědomím, že moje mysl ovládá všechno.

Kulturistika je koníček. Alespoň pro mě ano. Trénuji od svých dvanácti nebo třinácti let. Je to koníček, který mě strašně baví. Mám z toho tolik radosti. Mít práci jako koníček – lepší život už není.

 Zabrouzdejte do motivačních vod a přečtěte si další motivační tvrzení, která vás mohou přiblížit vašemu cíli!

Výroky o posilování

Každý chce být kulturistou, ale nikdo nechce zvedat těžké váhy.

Ženy si opravdu všímají mužských hýždí. Pevný, kompaktní zadek je často považován za ještě žádanější než svalnaté paže a hrudník. Takže pokud vám chybí, začněte dřepovat!

Miloval jsem každodenní výzvy. Posilovna byla mou terapií pro každodenní životní stresy. Ať jsem dělal cokoli, vždy jsem chtěl být nejlepší.

Nikdy nepodceňujte sílu přítahů s širokým úchopem pro rozvoj šířky a velikosti.

Nikdy se nesoustředím na kontrakci. Soustředím se na svaly. Nesoustředím se na určitý styl zvedání nebo kontrakce. Snažím se jen zvednout váhu. Snažím se budovat svaly.

Trénuji už tak dlouho, že je pro mě druhou přirozeností tlačit na pilu.

Své hmotnosti jsem dosáhl v podstatě tvrdým a velmi, velmi těžkým tréninkem.

Pokud vezmete kladivo a budete do něčeho stále dokola mlátit, zničí se to. Nechci si zničit tělo, protože chci, aby mi vydrželo co nejdéle. Když budete tvrdě trénovat a každý den na to tlačit, vaše tělo se opotřebuje. Proto dávám svému tělu čas na zotavení.

Vím, že aby na mě něco fungovalo, musí to být extrémně silné.

Zotavení není dar od lékařů, ale odpovědnost nás všech. Musíme získat důvěru ve vlastní schopnost změnit svůj život, musíme se vzdát závislosti na tom, že za nás všechno udělají druzí. Musíme mít důvěru vzdát se toho, že jsme nemocní, abychom se mohli začít uzdravovat.

Pro Colemana je posilování celý život. Je pro vás něco také tak důležité? Nebo je tím, co je důležité život sám? Zamyslete se nad životními otázkami prostřednictvím citovaných textů o životě.

Tvrzení o čase

Jediná věc, kterou na tomto světě nemůžeš porazit, je čas. To jsem se naučil tvrdou cestou. Basketbal nemůžeš hrát věčně. Fotbal nemůžeš hrát věčně. Nemůžeš věčně dělat kulturistiku. Tedy MŮŽETE to dělat, ale ne na vysoké úrovni proti mladším klukům, kteří mají více času a ještě nedosáhli svého vrcholu. Tělo toho dokáže jen tolik, a jakmile jednou skončíte, nemůžete se vrátit v čase.

Čím víc toho musím udělat, tím jsem na tom lépe. Nejsem zrovna člověk, který by seděl, odpočíval a uklidňoval se. Vždycky mám rád, když mám co dělat. I když nesoutěžím, budu hodně vystupovat, dělat hostující pózy a semináře.

Kdo je Ronnie Coleman

Ronnie Coleman v posilovně a na podiu při soutěži.
zdroj: sportskeeda.com

Ronnie Coleman byl americký profesionální fotbalista, který se narodil roku 1964 v Louisianě.

V současnosti se jedná o jednoho z nejlepších kulturistů všech dob, který dosáhl světového rekordu v kulturistice a stal se několikanásobným držitelem titulu Mr. Olympia. 

Kromě těchto úspěchů je také držitelem rekordu v největším počtu vítězství v IFBB Professional, konkrétně zvítězil šestadvacet krát.

O Ronnieho přístupu si můžete přečíst mnoho, ale jak sám tvrdí, jeho tréninkový plán lze přirovnat k „powerbuildingu“. V počátcích se věnoval především silovému trojboji, který zahrnoval dřep, mrtvý tah a bench press.

Mnoho kulturistů trénuje na základě vysokého počtu opakování a strojových cviků, zatímco Ronnie Coleman vždy používal těžké váhy. Je to jednoznačně jeden z nejsilnějších kulturistů všech dob, jehož trénink patří k těm nejnáročnějším.

Podívejte se na Ronnieho colemana ve videu. 

Často kladené otázky

Kdo je Ronnie Coleman?

V současnosti se jedná o jednoho z nejlepších kulturistů všech dob, který dosáhl světového rekordu v kulturistice a stal se několikanásobným držitelem titulu Mr. Olympia. 

Jaký je nejslavnější Colemanův citát?

“Tvrdá práce a trénink. Neexistuje žádný tajný recept. Tvrdě trénuji s těžkými váhami a snažím se být nejlepší na světě.” – Ronnie Coleman

Citáty Ronnieho Colemana mohly inspirovat nejen čtenáře – sportovce, ale všechny, kteří chtějí ve svém životě něčeho dosáhnout. 

Patříte-li mezi ty, kteří nechtějí zapadat do průměru a chtějí být něčím výjimeční, jsou právě uvedené citáty tím správným “nakopávačem”. 

Blíže seznámit jste se také mohli s Colemanovým životem, který je celý o píli, vytrvalosti a sebepřemáhání.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X