zamilované básničky pro holku

stránka: 1

zamilované básničky pro holku

Ahoj, chci ti jen říct co k tobě cítím! Na ty momenty co jsem s tebou zažil byli ty nejkrásnější chvilky mého života. I když tě znám moc a moc,nevím jestli to samé cíťíš ke mne!!Ty jsi moje jedina energie kterou mám díky tobě zapomenu na vše zlé a cítím se líp, miluju tě ze všech nejvíc

Dobré ráno zlatíčko, miluji tě, né maličko! Ležím teď sám a bez tebe, teď nezbývá mi nic jiného, než myslet na tebe. Ať tě už u sebe mám, ať už nejsem sám. Krásný pocit chci mít, když tě budu mít u sebe a na rty tě políbit. Přeji ti krásný zbytek dne, budu myslet jen a jen na tebe!

Od té doby co tě znám, krásný pocit v srdci mám. Nevidět Tě, to mě bolí slzy se mi v očích rodí. Realita dnešních dní už mi nestačí jen snít. Potřebuju tě u sebe daruju ti i hvězdné nebe. Jen mi dovol chvíle s tebou štěstím se mi ruce klepou.

Láska je jako blesk z čistého nebe poznala jsem já miláčku tebe. Chci aby jsme byli už na pořád spolu a snažili jsme se zvládnout náročnou života školu Miluji tě.

Dobrou noc a krásné sny, já políbím tě na tvé rty. až zalezeš do postýlky své, usměji se na oči tvé. Krásné sny ať se ti zdají, ať ti skřítci sílu dají. Ať si hezky odpočineš, ať v neštěstí nespočineš. Až ti bude smutýnko, lásky už je jen malinko. Tak se hezky zasni, světélko své zhasni. Pak sny se ti budou zdát, jak naše budoucnost bude vypadat. Budoucnost se stane realitou, a přitom zůstaneš láskou mou. Miluji tě Broučku.

zamilované básničky pro holku

Dnes večer neusnu a nebudu spát, slzy si neutřu a nebudu se smát. Nepláču proto že bys mě neměl rád, ale proto že jsi mě naučil milovat.

Ty jsi ta nejkrásnější kočička, máš strašně hezká očička, ty jsi ta nejdokonalejší holčička :-*

Tak rychle to prislo zedne naden mneli sme se radi a doufam ze uz nikdy nebudem jen kamaradi aPROTO MILUJU TE MOC tak dej mi jeste aspon jednu noc Ja dokazu ti jak moc te mam rad a to ze nechci byt uz jen kamarad : miluju te

Když ses narodila , pršelo ale to nebyl déšť , to nebe plakalo, protože ztratilo tu nejkrásnější hvězdičku!

zamilované básničky pro holku

K narozeninám chci Ti přát,
kluků třeba padesát,
abys mohla s nimi chodit
a za nos je všechny vodit...
nedej Bože svatý z nebe,
aby za nos vodili oni tebe!
VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Když sešli jsme se poprvé,
zamiloval jsem se do Tebe.
Miluji Tě, říkám teprve,
mé srdce naplno tepe.

Touha mít Tě u sebe,
drží mě po celý den,
stále myslím na Tebe,
chci být s Tebou jen.

Tak buďme spolu, buďme pár,
ať nemusí se mi to jen zdát.

youprani.cz (c) 2008 - Přání, práníčka
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz