vtipné vánoční přání

stránka: 1

vtipné vánoční přání

Půjčil jsem si milion měl jsem dárků kamion. Neplatil jsem splátky vzali si ho zpátky. Neplatil jsem daně vzali si i saně. Už si nevím rady sob mi chcípnul hlady. Teď mám v lese pelíšek, s*** na vás JEŽÍŠEK

Ježíšek je z Betléma. Není zvyklý na přepych. Tak hlavně neuklízej, při Vánočních svátcích. Velké úklidy nemá rád, nebude s tebou kamarád. Užij si pohodové Vánoce.

Prosim o odrezani spodnich vetvich u vaseho vanocniho stromecku abych si o ne neodrel prdel az vcam pod nej prijdu nasrat!

Co stedry den nachysta? Deda Mraz-sadista. Misto darku v kosicku nese detskou hlavicku. Ze stromecku visi streva, z lustru zase noha leva. Mrazik se uz s pilou sklani, deda odplizit se snazi. Kdo se rychle neodplazi, po tom Mrazik granat hazi.

Přijel k nám ježíšek, měl poblitej kožíšek. Místo dárku odpadky,chce tu zůstat na svátky!!! Nalitej jak mraky, pošlu TI ho taky :-)

vtipné vánoční přání

Kapr už smažený, ještě sebou mrská. Prskavka vietnamská nějak divně prská. Dívám se na stromek, k zemi se klátí, na dveře hasiči zoufale mlátí. Tak tu máme po roce zase pěkné Vánoce!! Krásné Vánoce a šťastný Nový rok Ti přeje

Máme staré české zvyky nechceme ty z ameriky dárku hodně plná bříška máme přece od Ježíška proto santu s ukulele nakopneme do pr**le.

Krouhnul jsem zatáčku, dárky jsou na sr*čku, sáně se zvrhly, soby mi zdrhly, dnes mi nevolej ani nepiš. Tvůj Ježíšek

Urazil se na mne kapr, že ho vážně neberem, nejvíc se ho však dotklo, že ho večer sežerem. Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou, ukazoval na mne z vany sprostá gesta ploutvičkou. Vyhrožoval sebevraždou, že vypustí si vanu, nechce župan ze strouhanky, nesnese tu hanbu! I vyhověli jsme mu přece - v obýváku bazének, ať si s námi oslavuje, ten náš rybí kretének... Krásné Vánoce všem spřízněným duším.

vtipné vánoční přání

Uz jsou zase po roce ty pitome Vanoce. Plno prace, vsude zradlo, pribyde nam nove sadlo.

Po dlouhem roce Vanoce zase, nepustte do domu cerveny prase! Pustte jen Jeziska, chlapecka mileho, ma plno darku a pindika holeho. Roznos darku je jeho hobby, kdo z nas je zvedavy na smradlavy soby! Jezisek vysoky asi pul pantu, napiste na komin nechceme Santu! Stastne a vesele Vanoce!

Financni krize uz se sem vkrada a nasi rodinu uz pekne zmaha. Tricet let makam jak stary vul, na stary kolena mam prazdny stul. Nemam co do huby,nemam co zrat a proto jedeme pro darky k VAM.

Tak uz jsou tu po roce, zase tyhle Vanoce, sleduju to za behu, ze jsou letos bez snehu. Na ten ja jsem marne cekal, Zakopcanik pekne kecal! Vesele Vanoce preje...

vtipné vánoční přání

Pujcil sem si milion, mel sem darku kamion. Neplatil sem splatky, vzali si ty zpatky. Nezbyl ani darecek, vzali mi i domecek. Neplatil sem dane, vzali si i sane. Nevim si uz rady, sob mi chcipl hlady. V lese mam ted pelisek, seru na Vas!!! Jezisek :)

Hodne snehu, lasky a taky nehu, pod stromecek buh vi co ti Jezisek dal, hlavne ze ti nenasral... Vesele Vanoce preje

Tamhle leti Jezisek, ma prodreny kozisek, nese prazdnou mosnicku, bude tu za chvilicku, okradla ho unie okradl ho stat konecne to pochopil bude na nas srat.

Krasne vanoce, bohateho Dedu Klause a Santu Mraze. Je cas zabalit kapry, upect darky a zabit vanocku. Hlavne to v tom shonu nepoplet! Vesele Vanoce Ti preje ...

vtipné vánoční přání

Kdyz vstoupis,provonis cely muj pokoj a vzdy mi das darek.Vecer se rozzaris a ja se vzrusim.Jses krasny a hezky pichas....Mam te rada VANOCNI STROMECKU!

Ještě neni pozdě,můžem to vyřešit v klidu a zůstat přáteli. Jinak Ti udělám dost velký problémy. Bude pozdě, až se budeš dusit mými kostmi. Tvůj vánoční KAPR

stránka: 1

vtipné vánoční přání

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youprani.cz (c) 2008 - vtipné vánoční přání
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz