navigace: Přání >
stránka: 1 2 3

Vánoční přání

Jezisek se u nas stavil, stedry vecer predem slavil, dal nam vsechny darecky, za sklenicky vodecky. Pak propil i sane, zbyly mu jen prazdne dlane, pro Vas nechal prani: Nadelte si sami!

Mame hezke ceske zvyky nechceme ty z Ameriky, zadny krocan byt jen pul, kapr patri na nas stul. Krasne darky, plna briska, mame preci od Jeziska, proto muzem kopnout smele Santa Clause do prdele. Hezke Vanoce

Pod stromeckem z plastu chtel bych najit dar. Bednu plnou chlastu nebo pivovar. Prochlastal bych cele svatky, vys..l bych se na pohadky. Hezke Vanoce.

Snezi, snezi Santa bezi, nese kupu darecku, namohl si svoje zada, dostal z toho horecku. Tedka zere paralen, aby mohl zase ven. Dane reznou, sobi meci male deti u stromku breci. Breci, breci strasne krici Santa ten ma zada v pici. snad se brzy uzdravi a pristi rok nas pozdravi.

Ke me prijel Jezisek drozkou.. Pak udelal HOP a svou malou nozkou do drzky me kop. Rekl, ze jde hledat Tebe, aby te kous do prdele!

Vánoční přání

Musim ti rict jednu dulezitou vec, Jezisek existuje, takze vsechno cos nasel pod posteli nebo ve skrini pod stromeckem nebude. Vesele Vanoce

Uz jsou zase po roce ty pitome Vanoce. Plno prace, vsude zradlo, pribyde nam nove sadlo.

Po dlouhem roce Vanoce zase, nepustte do domu cerveny prase! Pustte jen Jeziska, chlapecka mileho, ma plno darku a pindika holeho. Roznos darku je jeho hobby, kdo z nas je zvedavy na smradlavy soby! Jezisek vysoky asi pul pantu, napiste na komin nechceme Santu! Stastne a vesele Vanoce!

Financni krize uz se sem vkrada a nasi rodinu uz pekne zmaha. Tricet let makam jak stary vul, na stary kolena mam prazdny stul. Nemam co do huby,nemam co zrat a proto jedeme pro darky k VAM.

Vánoční přání

Tak uz jsou tu po roce, zase tyhle Vanoce, sleduju to za behu, ze jsou letos bez snehu. Na ten ja jsem marne cekal, Zakopcanik pekne kecal! Vesele Vanoce preje...

Pujcil sem si milion, mel sem darku kamion. Neplatil sem splatky, vzali si ty zpatky. Nezbyl ani darecek, vzali mi i domecek. Neplatil sem dane, vzali si i sane. Nevim si uz rady, sob mi chcipl hlady. V lese mam ted pelisek, seru na Vas!!! Jezisek :)

Hodne snehu, lasky a taky nehu, pod stromecek buh vi co ti Jezisek dal, hlavne ze ti nenasral... Vesele Vanoce preje

Tamhle leti Jezisek, ma prodreny kozisek, nese prazdnou mosnicku, bude tu za chvilicku, okradla ho unie okradl ho stat konecne to pochopil bude na nas srat.

Vánoční přání

Krasne vanoce, bohateho Dedu Klause a Santu Mraze. Je cas zabalit kapry, upect darky a zabit vanocku. Hlavne to v tom shonu nepoplet! Vesele Vanoce Ti preje ...

Kdyz vstoupis,provonis cely muj pokoj a vzdy mi das darek.Vecer se rozzaris a ja se vzrusim.Jses krasny a hezky pichas....Mam te rada VANOCNI STROMECKU!

1. Půjdem spolu do Betléma
dudaj, dudaj dudaj da,
Ježíšku, Panáčku, já tě budu kolíbati,
Ježíšku, Panáčku, ja tě budu kolíbat.

2. Začni, Kubo, na ty dudy:
dudaj, dudaj, dudaj dá! Ježíšku...

3. A ty Janku, na píšťalku,
dudli, tudli, dudli dá! Ježíšku...

4. A ty, Mikši, na housličky:
hudli, tydli, hudli dá! Ježíšku...

5. A ty Vávro, na tu basu:
rum, rum, rum, rum, ruma dá! Ježíšku...

Štědrej večer nastal, štědrej večer nastal, koledy přichystal, koledy přichystal. Panímámo vstaňte, panimámo vstaňte, koledu nám dejte, koledu nám dejte. Panimáma vstala, panimáma vstala, koledu nám dala, koledu nám dala

Vánoční přání

Štěstí tomu,kdo ho nemá.
Lásku tomu,kdo je sám.
Zdraví všem,kdo nemocní jsou.
Něhu těm,co za krásou jdou.
Slepím sílu slunečních paprsků.
Opuštěným srdce,která pro ně budou bít.
A všem na vánoce a v novém roce pocit,
že je krásné žít

Ještě neni pozdě,můžem to vyřešit v klidu a zůstat přáteli. Jinak Ti udělám dost velký problémy. Bude pozdě, až se budeš dusit mými kostmi. Tvůj vánoční KAPR

Přeju ti lásku, štěstí, něhu, ať splní se ti každičký sen! Posílám ti přání na vločce sněhu, ať krásný je tvůj Štědrý den. Kouzelné Vánoce!!!

stránka: 1 2 3

Vánoční přání

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youprani.cz (c) 2008 - Vánoční přání
Zpětný odkaz