stránka: 1

narozeninové sms

Já Ti přeji v tento den, aby jsi byl šťasten jen. Měl jsi dobré přátele a tvářil ses vesele. Užívej si pevné zdraví, najdi práci, coTě baví. Sarostmi se nezabývej, taky někdy odpočívej. KRÁSNÉ NAROZENINY

Ocean stesti, more lasky, reku pratelstvi, potok sexu, vodopad zdravi, pramen touhy a jen kapicku zklamani Ti k narozeninam preje

Varuj se ran,co se dlouho hojí, miluj lidi,co za to stojí. Dosáhni v životě všeho co chceš a žij tak,ať ničeho nelituješ. K narozeninám přejí Babi a Děda.

Varuj se ran, co se dlouho hoji, miluj lidi, co za to stoji. Dosahni v zivote vseho co chces a zij tak, at niceho nelitujes. Vsechno nejlepsi k Tvym narozeninam.Ti preje Pepik a Hugo

Dneska je Tvůj šťastný den, splnil se Ti velký sen. Tvůj věk dnes číslo ... má, a proto Ti tuto SMS posílám. Hodně lásky, štěstíčka, zdravíčka a úspěchů v životě.

narozeninové sms

Dneska je Tvůj šťastný den, splnil se Ti velký sen. Tvůj věk dnes číslo 1 má, a proto Ti tuto SMS posílám. Hodně lásky, štěstíčka, zdravíčka a úspěchů v životě.

Věk není to, v čem poznává se stáří. Když oči věčným mládím září a když se srdce umí pousmát,tak ten věk není znát. Všechno nejlepší.

Zivot Ti pise zas o rok vic, slovickem psanym chci tedy rict: Zij podle sveho, mej pevne zdravi, narozeniny oslav tak, jak se slavi. Popijej vino, pisnicku zpivej, s veselou naladou na svet se divej,krasne narozeniny Ti preje kolega z FBI

Dneska je Tvůj šťastný den, splnil se Ti velký sen. Tvůj věk dnes číslo 16 má, a proto Ti tuto SMS posílám. Hodně lásky, štěstíčka, zdravíčka a úspěchů v životě.Preje Lucie Ž. Vsechno nejlepsi :)

narozeninové sms

Dne ........ v ......... se koná ochutnávka vína. Po ukončení této akce budeme pít vybrané vzorky, čímž oslavíme moje 40 narozeniny. Srdečně zve ...

K tvým milým narozeninám jen jedno přání mám: Aby tvoje cesta životem byla samý květ a moje láska Ti zpřijemnila svět! S láskou ..... Miluji Tě.

Dnes je tomu prave ... let, co poprve jsi spatril tento svet, nezavirej oci a dal vid jeho krasy, vzdyt jeste velmi mlad jsi.

Věk není to, v čem poznává se stáří. Když oči věčným mládím září a když se srdce umí pousmát,tak ten věk není znát. Všechno nejlepší.

narozeninové sms

Radostné a veselé narozeniny
a spoustu dobrých přátel Ti přeje …

At ruze na cestu sypou se Ti, at kazde prani splni se Ti. At oci Tve stestim zari, at kvete usmev na Tve tvari. At nepoznas, co je lasky klam, to Ti preji k narozeninam.

Tak tiše jako sen
přišel Tvých narozenin den,
žij si blaze v plném zdraví,
užívej toho, co Tě baví.
Ať splní se Ti nejtajnější přání
ať nepřemýšlíš do svítání,
ať se na Tebe jen štěstí směje,
to ze srdce Ti přeje ...

Ocean stesti, more lasky, reku pratelstvi, potok sexu, vodopad zdravi, pramen touhy a jen kapicku zklamani Ti k narozeninam preje #VASEJMENO#

narozeninové sms

Varuj se ran, co se dlouho hoji, miluj lidi, co za to stoji. Dosahni v zivote vseho co chces a zij tak, at niceho nelitujes. Vsechno nejlepsi k Tvym narozeninam.

Psychologove tvrdi, ze nekteri NORMaLNI lide, jakmile dosahnou Tveho veku, ztrati zajem o vsechno, ale TY se nemusis bat! ... Ty jsi nebyl nikdy normalni! Vsechno nejlepsi k narozeninam!

Dneska je Tvůj šťastný den,
splnil se Ti velký sen.
Tvůj věk dnes číslo ... má,
a proto Ti tuto SMS posílám.
Hodně lásky, štěstíčka, zdravíčka a úspěchů v životě.

stránka: 1

narozeninové sms

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youprani.cz (c) 2008 - narozeninové sms
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz