navigace: Přání >

Přání k narozeninám

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 19

Přání k narozeninám

Život ti píše o rok víc. V přáníčku psaném chci ti říct. Vínečko popíjej,písničku si zazpívej, a s dobrou náladou na vše se podívej. Tak dlouhý život ve zdraví užívej. Lenka

Tak už ti haraší, tak už je to tady. Ty patnáctiny s tebou točí,a chuť na sex ti jde vidět v očích.Tak já ti přeji hodně dětí zlobidel,hodně štěstí v rozvodu a sejdeme se až v důchodu.

tak jako je dobré vínko rok od roku chutnšjší,tak je také dobrý člověk rok od roku milejší.vše nej nej nej.

Recept na stesti k .... narozeninam - 1 hrst lasky, 2 lzice pratelstvi, pozitivni mysleni, 10 kapek humoru a 250g stesti - dobre promichat a ihned podavat!

Snad tohle moje přáníčko potěší Tvé srdíčko, že vzpomněla jsem si teď, právě když slavíš dvacet pět. A tak líbám Tě na nos, ústa, na čelo, aby vše, po čem toužíš, se Ti splnilo. Přeju Ti štěstí, lásky, přátel ať máš dost a přes každou překážku vždy najdeš ten správný most...

Přání k narozeninám

Kdyz si nekdo zacne utahovat z Tveho veku, drz hlavu pekne zprima... To aby nebyly videt ty vrasky na krku! Vsechno nejlepsi k Tvym narozeninam!

Kalendář mi dneska praví,že mamka narozeniny dneska slaví,tak ti přeji jak se sluší,zraví,štěstí plnou nůši.

Co Ti přát k narozeninám ? Všechno nejrůžovější, nejzelenější, nejmodřejší, nejčervenější - prostě nej.

Když někdo narozeniny slaví, přejí mu všichni štěstí, zdraví. Ať za mě kytička ti poví, co nelze říci slovy. Pozvedám vzhůru vína číš, a co ti přeju? To snad víš.

Přání k narozeninám

Varuj se ran,co se dlouho hojí, miluj lidi,co za to stojí. Dosáhni v životě všeho co chceš a žij tak,ať ničeho nelituješ. K narozeninám přejí Babi a Děda.

Zde Přeji Ti, aby Ti vítr do cesty vál štěstí, abys dobře vybíral na rozcestí, aby tě optimismus neopouštěl, ať zkusíš vše, cos nevyzkoušel, do kapsy abys neměl hluboko a cíle tvé byly vysoko, láska ať Tě provází na každém kroku, vždyť jen chvíli Ti bude ... roků.

ty jsi můj sen, ty jsi moje zlatíčko, ty jsi moje hvězdička, která pro mě spadla z nebe tak ti teď přeji všechno nejlepší k narozeninám. Tvůj mišánek :-*.MTSMR(mám tě strašně moc ráda).

Na starém kopci,sedijou myslivci a proto i ty sed! A uzij si současný svět. Což vo to že už nejsi mlád,rok je pryč a je čas vstát!!! Krásné narozky přeje ...... s rodinou :-)

Přání k narozeninám

Varuj se ran, co se dlouho hoji, miluj lidi, co za to stoji. Dosahni v zivote vseho co chces a zij tak, at niceho nelitujes. Vsechno nejlepsi k Tvym narozeninam.Ti preje Pepik a Hugo

Život ti píše o rok víc. V přáníčku psaném chci ti říct. Vínečko popíjej,písničku si zazpívej, a s dobrou náladou na vše se podívej. Tak dlouhý život ve zdraví užívej. Přejí Verešovi

Dnes je nejlepší příležitost zapomenout na všechny starosti, užívat si štěstí, zdraví a spokojenosti. Vše nejlepší K Tvým kulatým narozkám přeje ...

Dárkem k narozeninám není nic co se zlatem třpytí, je to láska, úsměv, pohlazení nad takový dar žádný není. Proto Ti přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a na čele žádné vrásky. Dlouhý život bez bolesti, plný radosti a neřesti.

Přání k narozeninám

Milá/ý........... na cestě životem, vše krásné ať tě provází, odpuštění v srdci měj a lásku rozdávej. Z celého srdce přeje ......

Přeji Ti dobrou náladu, protože s ní je život veselejší, přeji Ti štěstí, protože s ním je život snažší, přeji Ti peníze, protože s nimi se dá život užívat většími doušky, a přeji Ti zdraví, protože bez něj stojí vše za hovno.

Dneska je Tvůj šťastný den, splnil se Ti velký sen. Tvůj věk dnes číslo ... má, a proto Ti tuto SMS posílám. Hodně lásky, štěstíčka, zdravíčka a úspěchů v životě.

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 19

Přání k narozeninám

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youprani.cz (c) 2008 - Přání k narozeninám
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz