narozeninové přání

stránka: 1

narozeninové přání

Snad tohle moje přáníčko potěší Tvé srdíčko, že vzpomněla jsem si teď, právě když slavíš dvacet pět. A tak líbám Tě na nos, ústa, na čelo, aby vše, po čem toužíš, se Ti splnilo. Přeju Ti štěstí, lásky, přátel ať máš dost a přes každou překážku vždy najdeš ten správný most...

Kdyz si nekdo zacne utahovat z Tveho veku, drz hlavu pekne zprima... To aby nebyly videt ty vrasky na krku! Vsechno nejlepsi k Tvym narozeninam!

Krásný den přišel, ten slavný den nadešel. Přeju Ti krásné narozeniny a žádné opruzeniny. Krásné narozeniny ...

Co Ti popřát k Tvým narozeninám?? - Všechno nejrůžovější, nejzelenější, nejžlutejší, nejmodřejší, nejčervenější .. prostě nej!

Dnes když bouchne šampáňo,
roky mají nahnáno.
Kdo rád žije, veselí se, slaví,
nikdy nemá šanci býti starý.

narozeninové přání

Žij podle svého, měj pevné zdraví, narozeniny oslav tak, jak se slaví, popíjej víno, hodně se směj, jen dobrou náladu prosím tě měj. Máme Tě rádi, dobře to víš, jen s matkou manžela občas je kříž. Budu se snažit neříkat nic, abych si vnučky užila víc...

Další rok, další pár šedivých vlasů, dalších pár vrásek... a další hloupé blahopřání, které Ti to všechno připomene! Veselé narozeniny.

Přál bych Ti pořádnou oslavu narozenin, ale jak Tě znám - o pořádku nemůže být řeč.

Užívej života, brouzdej se rosou,
dřív než Tě najde zubatá s kosou.

narozeninové přání

Potvrzujeme, že majitel tohoto přání je plný
sil a má smělé plány do budoucnosti.
Upozorňujeme, že mládí je v prdeli
a do důchodu daleko!!!

A jinak vše nej...

Kdyz si nekdo zacne utahovat z Tveho veku, drz hlavu pekne zprima... To aby nebyly videt ty vrasky na krku! Vsechno nejlepsi k Tvym narozeninam!

Pamatujes, jak bylo vse krasne, kdyz si byl maly? Neotravovaly Te pocitace a mobily? To bylo krasne detstvi, co? Aha, ja zapomela, ze tenkrat nebyla jeste elektrina. Krasne narozeniny!

Oslav svoje narozeniny jako křeček - spi celý den, oslavuj celou noc a pak si sežeň někoho, kdo to po tobě uklidí!

narozeninové přání

Další rok, další pár šedivých vlasů, další pár vlásek... a další hloupé blahopřání, které Ti to všechno připomene. Krásné narozeniny přeje #VASEJMENO#

youprani.cz (c) 2008 - Přání, práníčka
Zpětný odkaz