navigace: Přání > Láska >

zamilované básničky

stránka: 1 2

zamilované básničky

Miluji te a reknu ti to basni.. jsou to jen tyri slova.. svlekni me a zhasni :D

Růže voní trní píchá, bez tebe se mi špatně dýchá. Když chceš holku políbit, jdi za ní tak, abys ji řekl, že ji máš rád. Miluji Těě... :*

Láska bolí,láska hřeje, při ní člověk pookřeje. S láskou letím ke hvězdám, od té doby co tě znám.

Proč znám lásku takhle krutou, proč jsou stále potíže. Proč mám hlavu z tebe dutou, proč jsem v stavu bez tíže.

Když se řekne slovo láska, vybavím si tebe. Je v tom ale jedna páska, kdo mi tě hodil z nebe? Je to láska nebo osud? ptám se sama sebe. Nevím to ani dosud hlavně že mám tebe Vážím si té každé chvilky,kdy tě mohu vidět snad nemusím se za mou lásku k tobě stydět?

zamilované básničky

Smutná Na tohle se už nic říci nedá, voda je rozlitá, váza rozbitá, rozbitá na střepy, co nikdo neslepí. a trny pod růží, zaryté pod kůží. Po barvách naděje zbyla jen šedá.

Z lásky pro Tebe Danulko: Láska hřeje, láska voní a pak zase slzy roní. Láska tu moc má když jsou na ní dva. Láska bolí láska hřeje, pak se na Mě slunce směje. Láska je věc mocná i čarovná, slzy utírá, hřeje, sílu dává. Co svět světem stojí o tom ten život je a smysl život dává. Bez lásky život není, je jen utrpení a zaponění. Láska je hřejivá, smrt chladná, mrazivá, láska si život užívá. Proto hřej lásko moje, jsem jen Tvůj a Ty moje. Láska a Ty nebo Ty a láska? Obojí jedno jest tak nechme se jí vést. Ať slunce svítí, hřeje Nás, ať láska zůstane v nás. S láskou Pepík

Když Ti sluníčko zakryjí mraky, když Ti bičuje déšť tváře, když by ses nejradši schovala taky, a chytala slzy do polštáře. Když Ti v duši nepokoj hlodá, a když na srdce padnou Ti stíny, když Ti trápení usnouti nedá a nevidíš nic, jen samé splíny. Vzpomeň si Medvídku, že tu je, srdíčko, které pro Tebe buší, čistou láskou celou Tě miluje a schovává Tě ve své duši.

Láska je starost,ale i radovaní, láska je krasná jako milování. Ty jsi však na lásce nejlepši, má zamilovanost se stále nelepší. MILUJI TĚ.

zamilované básničky

Láska je jako blesk z čistého nebe poznala jsem já miláčku tebe. Chci aby jsme byli už na pořád spolu a snažili jsme se zvládnout náročnou života školu Miluji tě.

Slovy lze těžko vyjádřit lásku,touhu a cit,lepší je Tě tu mít,obejmout a políbit.

Když se řekne slovo láska, vybavím si tebe. Je v tom ale jedna páska, kdo mi tě hodil z nebe? Je to láska nebo osud? ptám se sama sebe. Nevím to ani dosud hlavně že mám tebe Vážím si té každé chvilky,kdy tě mohu vidět snad nemusím se za mou lásku k tobě stydět?

Jak láska příjde v náručí, tak mé srdce tvému poručí. Ať si semnou a pořád dál, než abys mi to srdce rval..

zamilované básničky

Dobrou noc a krásné sny, já políbím tě na tvé rty. až zalezeš do postýlky své, usměji se na oči tvé. Krásné sny ať se ti zdají, ať ti skřítci sílu dají. Ať si hezky odpočineš, ať v neštěstí nespočineš. Až ti bude smutýnko, lásky už je jen malinko. Tak se hezky zasni, světélko své zhasni. Pak sny se ti budou zdát, jak naše budoucnost bude vypadat. Budoucnost se stane realitou, a přitom zůstaneš láskou mou. Miluji tě Broučku.

Dnes večer neusnu a nebudu spát, slzy si neutřu a nebudu se smát. Nepláču proto že bys mě neměl rád, ale proto že jsi mě naučil milovat.

Zde vložte Váš text!Potkat muže jako ty,dá se nazvat zázrakem. Jsi tolerantní hlavně něžný, tvůj předchůdce byl pravým opakem. V myšlenkách sem tě hledala stále, jako v pohádce princezna hledá svého krále. Srdce mé zraněné volalo,někde přeci musí být? A pokud kdesi žije,bude mne chtít? Otázek mnoho tak už to bývá, když naše srdíčko tajné přání skrývá, Pak jsi mi napsal...líbím se ti,četla sem s nadšením. Psali jsme pak pořád a stalo se to naším kořením. Dnes si už moc nepíšeme, nač taky,když mám tě vedle sebe. Jsi můj pokládek já tvé zlatíčko, a tak je spokojené i naše srdíčko.

Tvoje srdce jako pírko je, kolem nás dvou amor poletuje. Už nezapomeneš na naši lásku, a znáš jen jednu hlášku:Miluji Tě!!!!

zamilované básničky

Jseš moje štěstí na šnůrce, budu Tě nosit na ruce. Jseš moje štěstí, kam já Tě dám? Už Tě nikdy nesundám. Buď štěstíčkem navždy mým, snad Tě nikdy neztratím !!!

já už nevím co říkat ti mám doufám že tušíš že nemusíš být sám

Tak rychle to prislo zedne naden mneli sme se radi a doufam ze uz nikdy nebudem jen kamaradi aPROTO MILUJU TE MOC tak dej mi jeste aspon jednu noc Ja dokazu ti jak moc te mam rad a to ze nechci byt uz jen kamarad : miluju te

stránka: 1 2

zamilované básničky

Autor:

Přidat vlastní obsah na web je opravdu snadné, stačí vyplnit pár kroků v tomto formuláři (odesláním souhlasíte s podmínkami užívání webu).
1) Vyberte kategorii

Roboti si můžou vyplnit i tohle:
youprani.cz (c) 2008 - zamilované básničky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz