Podmínky užívání

Vlastnická práva:

Weby youflash.cz, youfoto.cz, youhry.cz, youmobil.cz, youobrazky.cz, youprani.cz, youprezentace.cz, yousms.cz, youtapety.cz, youvidea.cz a youvtipy.cz jsou určeny jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu autorů je zakázáno jakoukoliv formou dále publikovat nebo šířit obsah (strukturu, celé texty nebo části textů) zveřejněné na webech youflash.cz, youfoto.cz, youhry.cz, youmobil.cz, youobrazky.cz, youprani.cz, youprezentace.cz, yousms.cz, youtapety.cz, youvidea.cz a youvtipy.cz. Obchodní známky, registrované obchodní známky, jména produktů a názvy či loga společností zobrazená na webech youflash.cz, youfoto.cz, youhry.cz, youmobil.cz, youobrazky.cz, youprani.cz, youprezentace.cz, yousms.cz, youtapety.cz, youvidea.cz, youvtipy.cz jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Odpovědnost za škody způsobené užíváním webu porse.cz:

Přes veškerou snahu správců webu (pečlivou mnohonásobnou jak antivirovou tak technickou kontrolu obsahu a zveřejněných textů) není tým webů youflash.cz, youfoto.cz, youhry.cz, youmobil.cz, youobrazky.cz, youprani.cz, youprezentace.cz, yousms.cz, youtapety.cz, youvidea.cz a youvtipy.cz schopný uhlídat jejich 100% bezzávadnost. Proto je užívání těchto stránek pouze na vlastní zodpovědnost uživatele.

Ochrana vlastnických práv autorů:

Weby youflash.cz, youfoto.cz, youhry.cz, youmobil.cz, youobrazky.cz, youprani.cz, youprezentace.cz, yousms.cz, youtapety.cz, youvidea.cz a youvtipy.cz striktně hlídájí a snaží se jak jen nejlépe to je možné chránit vlastnická práva autorů zveřejněného obsahu a textů. Pokud máte i přesto podezření na porušování autorských práv v jakémkoliv směru, neprodleně kontaktuje administrátory webů.

Ochrana osobních údajů:

Weby youflash.cz, youfoto.cz, youhry.cz, youmobil.cz, youobrazky.cz, youprani.cz, youprezentace.cz, yousms.cz, youtapety.cz, youvidea.cz a youvtipy.cz neshromažďují žádné osobní údaje návštěvníků.
youprani.cz (c) 2008 - Přání, práníčka
Zpětný odkaz